Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Valla ben hem çalışıyorum, hem burayı takip etmeye çalışıyorum, hem işim gereği (avukatım) çocuk dosyaları gelince hamile ve hayırlısıyla kız annesi olacağımdan kaynaklı psikolojim çok bozuk, hem ilk 3 ay endişeli geçti ve hâlâ öyle geçiyor hem de sınava çalışmaya çalışıyorum. Ama bence herkes elinden geldiğince aktif olmaya çalışıyor. Ben herkesten bir şeyler öğreniyorum, ilk deneyimimiz olduğu için çok eksiğimiz var anne baba adayı olarak. Herkese teşekkürler.

Kızlar kimse kimseyi tanımıyor genelde. Alınmak çocuk işi. Tanımadığımız sadece birkaç aydır yazıştığımız insanlarla nasıl bir duygusal samimiyet içine girdik ki alınmak olsun burada insanlar ihtiyacı doğrultusunda yazıyor isteyen ve vakti olan yazmak isteyen tabii ki yazabilir. hiç bence bunu polemik konusu yapmayalım tropik amacından sapmasın:) bu kulüp ihtiyaç doğrultusunda var olan bir yer, ihtiyacı olan yazar bu kadar basit
Gelen baş göz üstüne. Gidenler de eminim vardır haklı sebepleri kimseye hesap sormayız tabiki

Sağolsun asistanı hemen benimle iletişime geçip hikayemi dinlendi, Tolga hocaya ileteceğini söyledi , hem de daha hiç muayeneye gitmeden bu ilgi beni şaşırttı ve mutlu, güvende hissettirdi
Rahat olun. Hastane de iyi doktor da iyi. Çoğu işleme iki hatta bazen üç doktor girer hatta. Ben üç yıldır gidiyorum oraya. İnşallah sonuçlar da güzel çıkar.

:)) haha ben de işi bıraktım aşırı boşum. Merak ettim kız çocuğu olacağı için neden endişelisiniz anlamadım

kontrole geldim baktı bebekte bi sorun yok kanama alanı yok. yine de rapor yazdı ve ilaç başladı pazartesi tekrar kontrol. kanama devam eder mi dedim bazen böyle başlayınca devam eder endişe etmeyin dedi. lekelenme tarzında zaten. yarın evdeyim sonra zaten üç gün tatil. pazartesi hayırlısı

:)) haha ben de işi bıraktım aşırı boşum. Merak ettim kız çocuğu olacağı için neden endişelisiniz anlamadım
Ben işi azalttım bırakmadım. Cinsel istismar dosyaları sebebiyle endişeliyim. Az evvel mesela bir dosya geldi istismar dosyasi, oradan geliyorum ifadeden. Çocukları kötü insanlara karşı korumak, sevgili denilen ve çok fazla şey talep edip sonra o belgelerle- fotoğraflarla kızları tehdit eden insanlardan korumak, anne baba olarak bize her şeyi anlatıp güvenmesini sağlamak vs. Bu dönemde özellikle fazla duygusallasiyorum böyle dosyalarda. Zaten duygusal bir insandım ×20 duygusallaştım. :) Eşim diyor ki senin bu performansın 2.cocuk için hanene yazılıyor ama elimde değil

Tam ortasına denk gelmiş sizin de 13.14.15 günler dollenmiş yani. Bilemedim zamanı gelince görcez ya da iri bir bebek geliyor
12-16 son adet tarihi ve bence 24 ünde olan ilişkide döllendi bizim kız. Başka olması mümkün degil yani. Biz bir ara beta hızlı arttı diye ikiz falan diye düşündük:) 710 dan 3 binlere çıktı 2- 3 günde. Şükür her şey iyi güzel şu an Hepimizin yavruları sağlıkla, hayırla gelir inşallah

Sen göz ardı etmişsin canım ondan öyle çıkmış

Çok Haklı endişeler evet kız çocuklarına genç kızlara kadınlara yapılan istismarın şiddetin haddi hesabı yok ama bu ülkede sadece kız çocukları değil erkek çocukları da ( hatta hayvanı da damacanası da) aynı şeylere maruz kalıyor. yani kız oldu diye değil erkek olunca da belli bir yaşa kadar özellikle aynı endişeleri hissediyor insan emin olun. Evet maalesef fiziksel olarak zayıf olan her canlı daha da tehlikede oluyor böyle ülkelerde

Siz ne zaman bitecek baktınız ki zaten ilk zamanlarda 710 çıkması normal ve iki günde bir katlana katlana gider. Bu arada ben de uzun yıllar ilaç firmasında çalışmış ve üniversitede hocalık yapan biriyim mikrobiyoloji uzmanıyım. Bu ay işi bıraktım

Aynen öyle benim kırıldığım tek bir laf vardı o da başka gruplarla bu grubun karşılaştırılması ve bu sebeple kırıldım benden ya da bizden ötürü gibi sandım söylediğini ama arkadaş bizle alakalı olmadığını söylediği için haklıdır bişey diyemem bu ayda doğuran az kişidir yani ne diyim

Kesinlikle herkes istismar edilebilir orası muhakkak. Gördüğüm ve denk geldiğim dosyalarda kız çocukları sayısı fazla ve mesela fotoğrafı istenen daha ziyade kız çocukları olduğu için öyle dedim. İstismarın cinsiyeti, türü yok maalesef. Bize güvenip her şeyi anlatabilecegi bor ortam yaratmak ve iyi insanlarla karşılaşmasını ummak en büyük dileğim tüm çocukların.

Neden adet tarihi 12-16 dediniz onu da anlamadım. Son adetinizin ilk günü ile hesaplanır. Eğer 16 ise o zaman erken döllenmeden bahsedilebilir arada dört gün oynuyor

Ay aman bizene başka gruplardan :) karşılaştırma yapmaya ne gerek var. Sen de alınma. Sen geleni kayıt ediyorsun, grubu ayakta tutma canlandırma gibi bir görevin yok ki rahat ol ya:)

710 çıktığı zaman adete 5 gün falan vardı. Ben 23 ünde rahim filmi çektim sonrasinda hamile kaldim zaten, adete 7 ya da 8 gün kala hamile olduğumu öğrendim. Benim jamilelik çok değişikti. İlk defa ovulasyon kullandım, testlerde tam pik görünmeden çatladı ve bana testlerin sorumlusu sanırım yumurtlama yok hamile kalamazsın vs.dedi. çok değişik bir süreç idi.

Doğrudur o konuda bir şey diyemem ama arkadaşın dediği gibi aramıza sonradan katılanlar da oluyor onlar 1 ay ilerde ve çalışanı var, benim gibi 2.,3. Çocuğu olacak anneler var vakti olmayanlar da var. Ve dediğim gibi herkes 2-3 grup takip edebilir yazabilir ben buna karışamam ne haddime. Sadece kendimi sorumlu hissettim ve ona istinaden yazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…