Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

aaaa bunu bilmiyordum. Yani sağlık problemi olmadığı sürece olmuyor. Ama burada da isteğe bağlı sinir 10 hafta bipt 11 12 de oluyor. Yani aslında nipte bağlı pek olmuyor
Canım Almanya’da isteğe bağlı kürtaj yasak normalde. Ama diyelim ki sen kürtaj olmak istiyorsun bir sürü yasal süreçten psikolojik testten geçip öyle olmana izin veriliyor sınır 12. Hafta. Ana Almanya’da randevu süreçleri çok uzun olduğu için çoğu kişi o süreyi yetiştiremiyor. Yasal prosedürler hakkında detaylı bilgim yok ama kadın hakları savunucuları baya bu konuda eylemler falan yapıyor.

En azindan tecavüz sonucu olan gebeliklerde izin verilmeli. insanları saçma yollar denemeye itebilir bu katı tutum. orada merdiven altı uygulama yapan yerler var mı mesela varsa o tip yerlere gidip kendi sağlığından hatta canından olan bile olabilir.

Neden böyle katı peki dinle mi ilgili?

Canım tecavüz vs durumlarında değil isteğe bağlı durumlarda geçerli dediğim. Ve bebek kutusu olayı da var. Çocuğu istemiyorsan hastane çıkışında kutuya bırakıp gidiyorlar.

Ladine gözlük dicem şimdi Çok minnoş ya niye öyle diyorsun bebiş hissederseüzülür
Gözlük takıyorum aslında Ya tatlıdır sonuçta bebek ve benim bebeğim ama ben dediğim gibi ultrasondan pek bir şey anlamıyorum. Doğunca hepsi tatlı oluyor zaten

Almanya’daki kürtaj yasağı ve istenmeyen bebek kutuları hakkındaki bilgiler kısaca bunlar

Eklentiler

• IMG_6314.png
    211,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_6313.png
    177 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar hiç iyi değilim Preeklampsi çıktı bende
Bu kadar erken haftalarda çıkabiliyor muymuş? Benim annemde çıkmış. Doktor beni yakından takip ediyor bu yüzden. 5-6. aylarda çıkar demişti. Çok geçmiş olsun. Canınızı sıkmayın, en azından teşhisli. Ben sapasağlam doğdum, annem de sağlıklıydı.

Değilmiş canım Türkiye’deki Prof değil dedi bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…