Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben eşimi mümkünse kenara köşeye sıkıştırıp pataklamak istiyorum. Çocuk olduğundan beridir kocamdan hoşlanmıyorum (yaptık bi kerede diyor ya ) geçen sinirliyim ters davranıp duruyorum o da bana kahvaltı hazırlıyor suratım beş karış. Noldu naptım dedi. Bilmiyorum bişey yapmadın ama sana gıcığım dedim Gözüme yanılıp şaşırıp gözükmesin. Bu aralar bana ondan taraf görünüyorlar

birsey yapmasina gerek yok varligi yetiyor.

Yaaa o bende de tiksinme var. Hamilelikten bence ki çok temizdir. Zaten xinsellik yasak bize de hani yasak olmasa da yapmayacak gibiyim.

birsey yapmasina gerek yok varligi yetiyor.

Yaaa o bende de tiksinme var. Hamilelikten bence ki çok temizdir. Zaten xinsellik yasak bize de hani yasak olmasa da yapmayacak gibiyim.
Hormonlarımız bizi ele geçirmiş vaziyette. Ben de normalde sakin biriyim ama bir anda parlayabiliyorum seslerimiz yükseliyor bir anda. Alttan alman gerekiyor diyorum hala alışamadı
Ay bir de uğraştığım bir sigara konusu var kızlar ya. Balkonda içiyor güya ama ev kokuyor, üstü başı kokuyor. Gayet eğitimli biri aslında ama Eylül Ekimde bırakacağım diye beni oyalıyor resmen. Tehlikelerinden bahsediyorum filan ama yok. Geçen doktorun yanında da heyecandan söylemeyi unuttum. Ayar çekerdi belki. Abisine söylemeyi düşünüyorum ben de, belki o konuşur anlatır. Abisinin kızı olacağı zaman gelin hanım sigara içip gelip sevemezsin dediği için sigarayı bırakmış bir adam bu. He şu saatten sonra ona da inanmıyorum ya bıraktım demiştir

Aman bee Neyse şükür buna da şükür Ben şey sorcam ya ben bir kaç kere ovülasyon testi yapmıştım denemek amaçlı benim hep 3 gün pozitif çıkıyordu. Bu normal bir şey mi?
Bir kere yaptım o testleri ben pik de yakalayamadım ama bildiğim bir gün pik yapıp çatlayıncaya birden siliklesmesi. 3 gün pik demek çatlama uzun sürmüş demek olabilir vlbelki de. Bende vardı bu minnoşum onunla öğrendim. Bir kaç tane yapmıştım hep silik çıkmıştı pik görmedim. Çünkü yumurtam gece 4 de çatladı sans eseri denk geldim. Tabi gebeliği düşünmüyordum ama ilk bu testten yaptım. Çok koyu pik şeklinde çıktı bir de gebelik yapauim dedim bir de vlbaktim gelmiş minnos

SigRa bırakılmaz yaa ben ilk hafta içtim de bıraktım ama masil aklımdan çıkmıyor. Ona hiç baslamayacaksin. Yoksa zor. Bir sigara kıyafeti olsun balkonun üç tarafında içsin veya çıksın dışarıda içsin beş on dakika da yürüyüş yapıp gelsin. Bırakması zor birsey

Anladım tatlım. Valla 2 gün sürdü geçti şükür ama dediğin gibi kontrole gidicem bu hafta sonu bende sorayım. Demir bizi varya mahfeder. Kayısıya devam ozaman

Kizlar aranizda ecopirin kullanan var mi? Benim kontrolumde tansiyonum yuksek cikinca (13 8) doktorum evde tansiyon takip ve ecopirin 150mg basladi. Gebelik zehirlenmesini onlemek icinmis. 1 haftadir kullaniyorum, kullanan var mi acaba?

Valla şans işte demek ki

Ya benim kocam içmiyor ben içiyorum bırakamıyorum da bu hamilelikte de bırakmaya çok uğraştım ama bırakamadım zaten doktorum( Türkiye’deki psikiyatri ve jinekoloğum) stresin daha çok zarar veriyor iç abartmadan dediler. Cidden sigara içmeyince ortalığı kırıp dökecek kadar bağımlıyım. Hiç başlamamak lazım gerçekten 17 senedir kurtulamadım ömrümün yarıdan fazlası sigarayla geçti tüüü

Dilinin altına bir tutam tuz koymayı dene bazı kişilerde işe yarıyor. Biraz beklet birkaç dk kadar sonra su ile yut onu

Kizlar aranizda ecopirin kullanan var mi? Benim kontrolumde tansiyonum yuksek cikinca (13 8) doktorum evde tansiyon takip ve ecopirin 150mg basladi. Gebelik zehirlenmesini onlemek icinmis. 1 haftadir kullaniyorum, kullanan var mi acaba?
Çok yüksek değil aslında ama gebelikte genelde biraz düşük tansiyon seviyor doktorlar ileride yükselme ihtimali var diye onun için takip etmekte fayda var

Ben de 19 yıl filan bıraktım ama erken doğum riskim var rüzgarda tek tük içmiştim

Çok yüksek değil aslında ama gebelikte genelde biraz düşük tansiyon seviyor doktorlar ileride yükselme ihtimali var diye onun için takip etmekte fayda var
Evet 12/8 uzerini istemiyorlar. İlk kizimda da son aylarda 13 /8 13/9 cikardi. Hatta son ayda haftalik idrar verirdim protein kacagi var mi diye bakmak icin. Suanda zaten perinatolojiide takipl oldugum icin erkenden onlem amacli takipteler.

Ben kullanıyorum canım ama bence o bende kanama alanı yaptı doktora sordum yine de devam et yat dedi. Muhtemelen ben gebelik sonuna kadar kullanacağım

Ben kullanıyorum canım ama bence o bende kanama alanı yaptı doktora sordum yine de devam et yat dedi. Muhtemelen ben gebelik sonuna kadar kullanacağım
Ben ondan dolayi kanama olani olacagini pek sanmiyorum ama işin de uzmani degilim tabi. Cunku grupta birkac arkadas daha vardi kullanan oyle bir durumla karsilasmamislardi. Rabbim saglikla kucagimiza almak kismet etsin insallah

Ben ondan dolayi kanama olani olacagini pek sanmiyorum ama işin de uzmani degilim tabi. Cunku grupta birkac arkadas daha vardi kullanan oyle bir durumla karsilasmamislardi. Rabbim saglikla kucagimiza almak kismet etsin insallah
İnşallah canım zaten herkeste aynı etkiyi göstermez. Doktor da bana kanama alanının kapanması için hep yatacaksın yatarken de kan dolaşımının düzenli ve iyi olması gerekiyor kan sulandırıcıya devam et dedi kullanıyorum şu an umarım sağlıkla vaktinde kucağımıza alırız evlatlarımızı

Kızlar bu arada benim mi sinirimi bozuyor bu durum bilmiyorum ama kayınvalidem bana sürekli şunun da bebeği vardı öldü bunun da böyleydi yaşamadı gibi örnekler veriyor aşırı sinirim bozuluyor ve asla iyi niyetli gelmiyor. Ne konu olursa olsun milletin ya kötü geçen gebeliklerini ya da kaybettikleri bebeklerini örnek gösteriyor. Beğendiğim bir isim söylüyorum ona bile hımm evet bizim şu akrabanın ismiydi ama öldü diyor bana mı batıyor dedikleri yoksa cidden saçmalıyor mu sizce de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…