Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy heyecandan yazmamışım ki onu erkekmiş bebeğim.

Amin canim sağlıkla alalim hepimiz. Ben bir kere daha hüsrana uğramak istemiyorum. Oyy çok kalbim pir pir şu anda
AA hadi grubun ikinci bebeği de cinsiyet belli oldu erkek olduğunu tahmin etmiştim rahat bulantisiz geçiyordu dimi gebeligin

olsun pozitif oluyoruz her şey çok güzel olacak ve oluyor🤩🥳
Evet aldım kabul ettim. Cidden şu yaşımdan kilodan seker tansiyon tiroit rahimagzi yetmezliği Allahim ne ararsan var. Pozitif olmaya çok uğraşıyorum ite kaka ite kaka ama beynimden bir şey de sorun yok rahatla olay bende bu sefer basaricaz diyor

Evet aldım kabul ettim. Cidden şu yaşımdan kilodan seker tansiyon tiroit rahimagzi yetmezliği Allahim ne ararsan var. Pozitif olmaya çok uğraşıyorum ite kaka ite kaka ama beynimden bir şey de sorun yok rahatla olay bende bu sefer basaricaz diyor
Olacak olacak hiç merak etme annesi bebiş sağlıklı seninle beraber🥰

Ay ay ayyy cok sevindimm darisi basima insallah. Ayy oglus geliyor harikaa, rabbim saglikla kucagimiza almak nasip etsin hepimizin canimm 💙💙💙💙
Aminn canım hepimize sağlıklı vaktinde saatinde doğumlar nasip etsin canım. Darısı senin ve hepimizin başına. 💙💙💙💙

Aminn canım hepimize sağlıklı vaktinde saatinde doğumlar nasip etsin canım. Darısı senin ve hepimizin başına. 💙💙💙💙
Aminn canim insallahh. Ben de sen gibi tansiyon, seker, kilo ,yaş ugrasiyorum. Rabbim mutlu son versin hepimize kolaylikla gecirelim bu sureci ve evlatlarimizla saglikla kavusalim insallahh

Aminn canim insallahh. Ben de sen gibi tansiyon, seker, kilo ,yaş ugrasiyorum. Rabbim mutlu son versin hepimize kolaylikla gecirelim bu sureci ve evlatlarimizla saglikla kavusalim insallahh
Insallah canim. Tutunup bu güne geldiler zaten yüzde 95 sağlıkçılar canim

X