Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

sen bi kurşun mu döktürsen artık :)))

Merhaba ben çalıştığım için çok fazla bakamıyorum buraya fırsat buldukça yazılanları okumaya çalışıyorum ama genelde yorgunluktan uyuyakalıyorum Biraz zorlanıyorum bende belirti olarak şişkinlik gaz problemi koku hassasiyeti ve tabii beni en çok zorlayan yorgunluk var. Elimden geldiğince su içmeye çalışıyorum ama midem bulanıyor öyle de yeterince içemiyorum diye üzülüyorum bende Boya konusu bende de sıkıntı benim saçlarımda kızıl boya var ve hamile kaldığımdan beri boyatmadım doktorum yasakladı ama beyazlarım çok kendime bakamaz oldum aynada resmen

Geçmiş olsun canım seni gördükçe şikayet ettiğim için kendime kızıyorum inşallah en kısa zamanda sende iyileşirsin ve hamileliğinin keyfini çıkarmaya başlarsın

Merhabalar ben de 11 haftalık oldum. Haftaya kontrol var. İlk başlarda müthiş bir şişlik ve kabızlık yaşadım ama kayısı ile çözdüm. Bu haftaya kadarsa midem de yanma berbattı. Sanırım aşama aşama geçici süreçler. Bebek alışverişi hiç yapmadım ama bebek arabası araştırıyorum sürekli ne kadar zormuş. Alanlar ya da fikirleri olanlar yazarsa çok sevinirim. Onun dışında alınması gerek denen şeyleri kaydediyorum. Umarım kontrol de güzel geçer sürekli kötü rüya görüyorum. Bir de bu hafta cinsiyet söylenir mi erken mi daha. Herkesin süreci çook keyifli geçsin inşallah

Kızlar günaydın kendi evimde aşırı sağlıklı beslenen biriydim şimdi yaz tatili 1 ay eşimin ailesinde 1 ay kendi ailemde çok sağlıklı geçmiyor sürekli hamur işi tatlı yapıyorlar mümkün olduğunca yememeye çalışıyorum yoksa meyveye cevize yer kalmıyor ama kilo aldığımı hissediyorum bazen karnım çok düz bazen top gibi sis kabızlık da sebebi tabi . Alışveriş konusunda da her şeyi favorilere ekliyorum arkadaşlarımla konuştukça kafamda netlestikce Eylül ekim gibi almaya başlarım bende de durumlar böyle

Kızlar ben bu hafta çok çok kötüyüm baş dönmesi bulantı kusma.. Normalde ben kusamayan biriyim dün çok kötü çıkardım kusarken de bayılmışım eşim panikle aldı hastaneye götürdü serum taktılar başka birşey demediler ilaçları zor yutuyorum ama hiçbirşey fayda etmiyor bugün eşim işte çok kötüyüm kahvaltı yaparken elim ayağım titredi gözüm karardı yemek yiyemedim bile sadece uzanıyorum önerisi olan varsa her şeye açığım

Ayy çok geçmiş olsun cnm zaten kusma senin haftalarda ya başlar ya başlamaz derler başlamış seninki kolaylık diliyorum çok zor gerçekten ara ara serum alırsın böyle giderse kusmalarin çünkü kardeşim de öyleydi.bende kusma yok ama çok yoğun mide bukantisiy var sabrediyorum az kaldı diye

Maşallah 12 hafta dasin n kaldık i bir iki haftaya tahmin yapar doktor cinsiyeti de

Daha var cnm cinsiyete birk kaç hafta doktorlar en erken 12 hafta az geçince i söylüyorlar oda tahmin diyorlar

Tansiyonunuza bakıldı mi belki anı düşüyordur tuzlu şeyler tüketseniz belki iyi gelir

İnşallah geçecek diye dua ediyorum ama çok kötü oldum özellikle bu hafta zaten kanama alanı da vardı bu kusmaların zarar vermesinden de korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…