Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar nasılsınız? Ben artık canımdan bezdim ya bu seferde gözüm aniden şişti kızardı enfeksiyon kaptı sabahına da kapandı 😂😂 acilden geliyorum yarın sabah sürüntü alıp test yapacaklar 🥲 ben artık Allah Muhammed aşkına iyileşmek ve hastalık görmek istemiyorum 🙈
canım geçmiş olsun göze mi geldin noldu size yahu :)
Gunaydinnnnn hadi beni hastaneye uğurlayın birazdan gidiyoruz hiç heyecan yoktu ama sanki olmaya başladı. Gerçi bugün bir şey yok da.
günaydın kuzum sağlıkla şifayla geri dönün sağsalim dönün inşallah 🙏

Merhaba ben çalıştığım için çok fazla bakamıyorum buraya 🙈 fırsat buldukça yazılanları okumaya çalışıyorum ama genelde yorgunluktan uyuyakalıyorum 😅 Biraz zorlanıyorum bende belirti olarak şişkinlik gaz problemi koku hassasiyeti ve tabii beni en çok zorlayan yorgunluk var. Elimden geldiğince su içmeye çalışıyorum ama midem bulanıyor öyle de yeterince içemiyorum diye üzülüyorum bende 😞 Boya konusu bende de sıkıntı benim saçlarımda kızıl boya var ve hamile kaldığımdan beri boyatmadım doktorum yasakladı ama beyazlarım çok kendime bakamaz oldum aynada resmen 🫣
bu saç kremi ile karıştırlan boyalar var canım onlar da yasak mı?

Kızlar ben bu hafta çok çok kötüyüm baş dönmesi bulantı kusma.. Normalde ben kusamayan biriyim dün çok kötü çıkardım kusarken de bayılmışım eşim panikle aldı hastaneye götürdü serum taktılar başka birşey demediler ilaçları zor yutuyorum ama hiçbirşey fayda etmiyor bugün eşim işte çok kötüyüm kahvaltı yaparken elim ayağım titredi gözüm karardı yemek yiyemedim bile sadece uzanıyorum önerisi olan varsa her şeye açığım
canım çok geçmiş olsun🙏 ben tatlı tarzı bir şeyler yiyince bulantım başlıyor normalde canım çok istiyor isteyerek yiyorum ama bulanıyor ilk kez başladı bu hafta geneli leblebi önermişti bi dene istersen

merhaba kızlar bende 10 gün önce kanama geçirdiğim için bilkent şehir hast. kontrole gideceğim torch paneli bakmıştı doktorum ama cihaz kan ölçümü yaparken hata vermiş dolayısıyla bu bahanelerle tekrar kontrole gideceğim onun dışından hafta başından beri bulantı mide sıkışması tarzında garip hislerim başladı kusma yaşamadım umarım yaşamam 🙏 normalde kontrolüm tüp bebek doktorumda 25 temmuzda normal gebelik takibi için 1 ay sonra dediler ama ben dayanamadığım için daha sık gitmeyi düşünüyorum sizler naptınız?

Kızlar ben bu hafta çok çok kötüyüm baş dönmesi bulantı kusma.. Normalde ben kusamayan biriyim dün çok kötü çıkardım kusarken de bayılmışım eşim panikle aldı hastaneye götürdü serum taktılar başka birşey demediler ilaçları zor yutuyorum ama hiçbirşey fayda etmiyor bugün eşim işte çok kötüyüm kahvaltı yaparken elim ayağım titredi gözüm karardı yemek yiyemedim bile sadece uzanıyorum önerisi olan varsa her şeye açığım
Bulantı kusma bu zamanda da başlayabilir canım. Hastalık gibi hissediyor musun.

canım çok geçmiş olsun🙏 ben tatlı tarzı bir şeyler yiyince bulantım başlıyor normalde canım çok istiyor isteyerek yiyorum ama bulanıyor ilk kez başladı bu hafta geneli leblebi önermişti bi dene istersen
İki haftadır vardı bulantı canım 6. Haftada başladı prilam kullanıyordum ama şu son birkaç gündür içtiğim ilaçları da kusuyorum ayakta bel dakıka dursam ellerim titriyor gözüm kararıyor anlayamadım

İki haftadır vardı bulantı canım 6. Haftada başladı prilam kullanıyordum ama şu son birkaç gündür içtiğim ilaçları da kusuyorum ayakta bel dakıka dursam ellerim titriyor gözüm kararıyor anlayamadım
Geçmiş olsun canım tuzlu çubuk leblebi yemeğe çalış yiyebiliyorsan peynir zeytin vs de yemeğe çalış yanında tuzlu ayranda iyi gelebilir. Bu haftaya kadar bulantım nadiren olurdu bende de artma var bu hafta kusmuyorum ben çok şükür ama hiç durmadan bulanıyor çareyi bunlarda buldum belki sende de işe yarar

ayy kıyamam baya yoğun oluyormuş senin tansiyonla beraber bir şeyler atıştırıp öyle alsan ilaçlarını yada kendini iyi hissettiğin aralıkta alsan bu dönemde normalmiş

Geçmiş olsun canım tuzlu çubuk leblebi yemeğe çalış yiyebiliyorsan peynir zeytin vs de yemeğe çalış yanında tuzlu ayranda iyi gelebilir. Bu haftaya kadar bulantım nadiren olurdu bende de artma var bu hafta kusmuyorum ben çok şükür ama hiç durmadan bulanıyor çareyi bunlarda buldum belki sende de işe yarar
İnşallah canım deneyeceğim leblebi ve tuzlu ayran evet iyi gelebilir

X