Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Evet olabildiğince zaten hareket etmemeye çalışmam. Zaten yakın çevrem biliyorda diğerleri şimdilik öğrenmesin demiştik. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Pai homozigot çıkmış xlcanim. Olsun caresi var sonuçta sağlıkla kucaklarimiza alalim
İnşallah canım yarın kontrole gideceğim ama çok korkuyorum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bakalım inşallah sorunsuz geçerde sağlıkla kucağımıza alırız ben o zamana kadar rahatlayamayacağım sanırım

Offf beklemekkk çok zor başka şeyler ile zihnini meşgul et canım inşallah bir sorun yok

Evet benimde göbeğimin altı içerden sızlıyor arada böyle sanki et çekiliyor gibi rahim bölgesi genişliyor heralde diyorum bebeğe yer hazırlıyor kötü şeyler çağırmayalım hiç herşey çok güzel olcak

bende kasık ağrısı arada yokluyor geçmeyen bel ağrım var normal mi sizce ? umarım her şey güzel olur

Kızlar ben 34 yaşındayım, ilk gebeliğim. Şu ana kadar bir sıkıntı yok şükür. Benim de eşimin ailesinde de genetik rahatsızlıklar yok. Bu bahsettiğiniz fetal DNA testini yaptırmalı mıyım sizce. İnfluence ettiniz beni

Ben de 34 yaşındayım geçen yıl ilk doğumumu yaptım. İkili taramada sıkıntı çıkmadığı için DNA testi yaptırmadım, üçlü de normal çıktı. Sıkıntı çıkarsa bebeği aldırma gibi düşünceniz de yoksa bence kafa karıştırmaya gerek yok ama sizin kararınız tabi:)

YouTube da dinlediğim doktorlar da daha çok aile geçmişlerinde ya da ultrasonda sıkıntı gördükleri durumlarda önerdiklerini söylüyorlar. Pazartesi randevum var bir de kendi doktoruma sorayım.

Benim ilk hamileliğimde kuzenimin düğünü vardı. 13.haftamdaydım. Çok da oynamadım aşırı hareketli de değildim ama ertesi sabah kanamam oldu çok korkmuştum. Şükür bebekte bir şey yoktu ama doktorum bir daha böyle şeyler yapma dedi Korkutmak için söylemiyorum ama temkinli olmakta fayda var. Kimin ne düşündüğü değil en önemli şey bebeğin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…