Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam aranızda progestan vajinal fitil kullananlar bana yardımcı olabilir mi ilacı kullandıktan sonra çok fazla vajinal akıntım oluyor ve çamaşırımda sanki ilaç kalıntısı gibi beyaz beyaz akıntı görüyorum ilaç işe mi yaramıyo dışarı çıkıyor gibi
Çok normal sonuçta oraya bir şey koyuyorsun ve yerçekiminden dolayı akıyor asağı. Vücut onu emiyordur merak etme. Ancak ilaç kapsülü de eriyor o da akıyor ilacın fazlası da senın vajinal akıntın da hepsi çıkıyor. Hatta tek bir tane de koysan üç gün falan sürüyor tamamen akıp bitmesi.

Kızlar doktordan geliyorum. Benim minik civciv büyümüş 🐣 Artık minnoş bir bebiş formunda gördüm. Elleri ayakları maşallah kıpır kıpırdı. 19unda fetal dna için kan vericem. Yeditepe Üniversitesinde yaptıracağız. Doktorum orayı önermeden önce ben arayıp bilgi almıştım. 26sında da sonuçları alacağız hayırlısıyla inşallah. Yurtdışına göndermeden kendi cihazlarıyla da bakabiliyorlarmış. Fiyatı da uygun geldi bize. İstanbulda olup yaptırmak isteyen varsa fikir olsun☺️
Ne kadar fiyatı ?

Kızlar doktordan geliyorum. Benim minik civciv büyümüş 🐣 Artık minnoş bir bebiş formunda gördüm. Elleri ayakları maşallah kıpır kıpırdı. 19unda fetal dna için kan vericem. Yeditepe Üniversitesinde yaptıracağız. Doktorum orayı önermeden önce ben arayıp bilgi almıştım. 26sında da sonuçları alacağız hayırlısıyla inşallah. Yurtdışına göndermeden kendi cihazlarıyla da bakabiliyorlarmış. Fiyatı da uygun geldi bize. İstanbulda olup yaptırmak isteyen varsa fikir olsun☺️
Masallah canim benim de kontrolum 22sinde insallah. Fetal Dna ben de dusunuyorum acikcasi yasim37, fiyat ne verdiler? Yaptiranlar 450dolar civari demislerdi ama guncel bilmiyorum bende.

Masallah canim benim de kontrolum 22sinde insallah. Fetal Dna ben de dusunuyorum acikcasi yasim37, fiyat ne verdiler? Yaptiranlar 450dolar civari demislerdi ama guncel bilmiyorum bende.
Yeditepe üniversitesi kendi bünyesinde yapıyormuş yurtdışına göndermiyor kendi cihazlarıyla bakıyorlarmış. Fiyata 6 bin tl dediler.

Kayıpları olan arkadaşlarıma Allahtan sağlıklısını ve hayırlısını diliyorum.
Evlendiğimizde bize SMA testi bakılmamıştı devlet hastanesinde. Aile hekimi hamile kalınca bakarız demişti. geçen hafta kan verdik eşimle SMA için enabıza baktım benim kan tahlilim sonuçlandı taşıyıcılık yokmuş çok şükür. Eşiminki daha görünmüyor ama eşlerden biri negatifse ztn sorun olmuyordu diye biliyorum. Bide bu nipt testimi diyorlar fetal dna mı onlarla ilgili doktoruma danışıcam tabi ama siz biliyor musunuz kaçıncı hafta da bakılıyordu?
Saglik ocagi bana soylemedi sma icin test acaba 2. Gebelik oldugu icin mi?

Kızlar selam aranızda progestan vajinal fitil kullananlar bana yardımcı olabilir mi ilacı kullandıktan sonra çok fazla vajinal akıntım oluyor ve çamaşırımda sanki ilaç kalıntısı gibi beyaz beyaz akıntı görüyorum ilaç işe mi yaramıyo dışarı çıkıyor gibi
Fitili gece uykudan once uygularsaniz ayaga kalkma olmadigi icin daha uzun sure ayaga kalkmamis olursunuz 💙

Acaba doktordan bagimsiz gidip yaptirabilir miyiz fiyat iyiymis gercekten
Biz doktora danışmadan önce aradık. Randevu almadan gidip kan verebilirsiniz dediler. En geç 19 temmuza kadar kan verin 23ünde çalışmalar başlayacak 26sında da sonuç çıkacak dendi

Doktor bir sebebi yok diyor hamileliklerin %20 sinde olur muhtemelen fazla kromozomlu sperm ya da eksik kromozomlu yumurta olabılır dıyor hekım yanı bebek anomalısı.vucut saglıksız gebelıgı sonlandırıyormus Allahın hıkmetı ıste . Zaten gecen hafta kalp atımı yavaşlamıştı
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda sağlıklı bir çocuk nasip etsin sana 🙏 doktorlar genelde bir sebebi yok diyorlar bana da ilk hamileliğimde aynısı olmuştu. Ben kürtaj sırasında dna testi talep etmiştim down sendromlu demişti doktor. Benim tavsiyem fırsatın varsa dna testi ve kan pıhtılaşması testi yaptır canım bende kan pıhtılaşması nedeniyle olduğu tespit edilmişti 😞

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda sağlıklı bir çocuk nasip etsin sana 🙏 doktorlar genelde bir sebebi yok diyorlar bana da ilk hamileliğimde aynısı olmuştu. Ben kürtaj sırasında dna testi talep etmiştim down sendromlu demişti doktor. Benim tavsiyem fırsatın varsa dna testi ve kan pıhtılaşması testi yaptır canım bende kan pıhtılaşması nedeniyle olduğu tespit edilmişti 😞
İlkinde yoktu ama ikincide olur mu pıhtılasma bu yas için beklediğimiz bişey değil dedi ama . Onun dısında bebege test istemeyi düşünüyorum bende

Merhaba kızlar bugun kontrolum vardı malum ama ayaklarım gerı gerı gıdıyordu.8+3 olmus ancak malesef gelısımı durmus gecen haftadan berı hıc buyumemıs bebegım bu sebeple salı gunu kurtaj olucam. Vakumlu😢 ınsallah hepınız sagsalım kucagınıza alırsınız meleklerınızı🤲🏻ve ınsallah bana da nasıp olur yenıden . ladin19 ladin19 listeden silebilirsin canım adımı😢
canım çok üzüldüm. diyecek hiçbir şey bulamıyorum. :KK43:

Kayıpları olan arkadaşlarıma Allahtan sağlıklısını ve hayırlısını diliyorum.
Evlendiğimizde bize SMA testi bakılmamıştı devlet hastanesinde. Aile hekimi hamile kalınca bakarız demişti. geçen hafta kan verdik eşimle SMA için enabıza baktım benim kan tahlilim sonuçlandı taşıyıcılık yokmuş çok şükür. Eşiminki daha görünmüyor ama eşlerden biri negatifse ztn sorun olmuyordu diye biliyorum. Bide bu nipt testimi diyorlar fetal dna mı onlarla ilgili doktoruma danışıcam tabi ama siz biliyor musunuz kaçıncı hafta da bakılıyordu?

Ben normalde 10. Haftada yapılıyor diye biliyordum. Ancak benim doktorum 11. Hafta yaptırmam gerektiğini söyledi

X