Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Olmamıştır öyle canım inşallah diyelim. Çok üzücü bir olay yaşamışsın haliyle tüm ailede travma yaratmış. Umuyorum ki sana denk gelmemiştir kuzum

Bende yaptıracağım galiba peki muayene hakkın kaç tane sonsuz değil sanırım.ve ne kadar ödüyorsun sigorta ile
10 adet muayene hakkı var 30 fizik tedavi doğum sonrası kullanmayı düşünüyorum bu hakkımı ben doğum teminatlı yaptırdım her türlü gebelik komplikasyonunda sınırsız yatarak tedavi ve normal sezeryan doğum epidural da dahil hepsini karşılıyor ama benim yaptırdığımın bir ay bekleme teminatı vardı ve bir yıl geçerliydi bir yıl için 20.000 TL ödedim

Çok iyi fiyat hemen yaptıracağım,yanlış anladım değilmi ayrıca bir doğum parası,odası parası,şusu busu falan ödenmeyecek hepsi içinde

İyi geceler herkese ben ilk çocuğum da 4550 gram olduğu için sezeryan olmak zorunda kaldım ama bu hamilelikte ssvd istiyorum yapan varmı neye dikkat etmem lazım bana bilgi verecek tecrübeli bir anne olursa çok mutlu olurum şimdiden çok erken bunu düşünmek için ama sezeryan sonrası çok sıkıntı yaşadım 20 gün tek ayağa kalkamıyordum üstüne meme ucu yarası sarılık olan bebek derken 40 gune anca toparlandım çok yıprandım normal doğumda bu kadar sürmeyeceğini düşünüyorum bilgisi olan paylaşabilir mi?

Arkadaslar az önce hafta sonu muayenesi için randevu oluşturdum ve muayene ücreti 2400 ti imiş ben şok
Sizinkilerde bu kadarmı ya ben şok olduysa biraz
Benim de 1500 ama özel sağlık sigortam var çok pahalı sigorta olmasa ne yapardım acaba bizde doğum limiti var bitmesin diye tahlilleri sağlık ocağında yaptırcam çünkü detaylı ultrason falan çok tutar geçen bende sordum doğum paketi lüks popüler bir hastanede değil 55 bin dedi 10 muayene tahlil falan hepsı içinde böyle anlarsanız daha mantıklı değil mi

Doğum lımıtı ne canım?

Ben normal dogum yaptım hıc sıkıntı yasamadım dogum sonrası .ama ssvd yapan doktor sayısı az yapan cok kısı var gercı pek sıkıntı olmuyor gıbı ama normalı tabsıye ederım ınsan anatomısıne en uygun dogum seklı sonucta bır sıkıntı yoksa eger. Biseyi cok merak ettim bebek asırı ırıymıs sızın gebelık sekerı falan mı vardı?

Çok şükür şeker yoktu kaşar muz avakado cok yedim defalarca kez şeker bakıldı çıkmadı ama babası da iri doğmuş bende kiloluymuşum annem öyle der doktor genetik dedi hep 2 hafta önden gitti 40+3 de açılmamda vardı hastaneye gittiğimde 4 cm di korkutular omuz takılır vakum kullanmak zorunda kalırız diye beklesem belki normal olurdu korkudan sezeryan kabul ettim şimdi aynı süreci yaşamaktan korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…