Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ne güzel yaş farkı az olur oyun arkadaşı olurlar ben oğlum bir yaşımdayken bir düşünmüştm sonra vazgeçtim çalışma hayatı nedeniyle 4yıl sonra nasıp oldu ben şimdi nasıl kıskançlık kirizi yaşatmadan atlatacağız ilk ayları onu düşünüyorum herkes için zor bir sürec olabiliyor hem çalışıyorum hemde 2 çocuk destek olanda yok inşallah üstesinden gelirim diyorum sende öyle düşün yaparsın kı Allah nasıp etti bebeğin çok küçük ama olsun ikincisi gelene kadar ayaklanmış olacak 2 yıl sonra oyun arkadaşı olacaklar kız kardeşmin 3 oğlu da yaşları çok yakın ama şimdi büyüdüler okul çağında birlikte ödev yapup kendi kendilerine oyun oynuyorlar kardeşimde keyif kahvesi içerken ben oğlumla oyun oynuyorum herkes için farklı sürecler ama inandığım bir şey var kı Allâh kaldıramayacağım yük vermeyendir 🍀
Ne güzel anlattnz öyle,çok teşekkür ederim inşallah kolaylıkla atlatirm bu süreci de , Allah hayırlısını versin sağlıklı bir şekilde inşallah ve hepimize sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin 🥰❤️

Ne güzel anlattnz öyle,çok teşekkür ederim inşallah kolaylıkla atlatirm bu süreci de , Allah hayırlısını versin sağlıklı bir şekilde inşallah ve hepimize sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin 🥰❤️
Amin inşallah çok ağladım ilk öğrendiğimde hâlâ ara ara ağliyorum nasıl olacak nasıl yapacağım iki çocuklar desemde sonra şükür ediyorum allah yokluklarını göstermesin gelecek olanları da sağlıkla kucağımıza nasip etsin inşallah Hayırlı evlatlar olsunlar 🌺

Henüz 4 haftalık gebeyim kızlar progestron iğne oluyorum oksaparda . Ama göbeğim morardı arnica jel kullanan oldu mu

Selamlar arkadaşlar
Son adet tarihim 11 mayisti ama durum şöyle ben emziren bir anneyim oglum yeni 7 aylık oldu adet düzensizliğim oldu 2 ayda bir oluyordum adet bu sefer çok değişik şeyler hissetm içime bir şüphe düştü ve test yaptım ve ne göreyim iki çizgi büyük bir şok geçirdim ve daha henüz normal doğumu lohusalık şu bu etkisi üzerimden gecmemisken okdr çok yoruldum ki hazır değildim değilim ikinci bir çocuğa bilemiyorum nasıl olacak ama alışırım herhalde kolay geçer diyorum daha şimdiden moral veriyorum kendime ve henüz kimseye açıklamadm daha böyle birşey nasıl oldu anlamadım korunuyorduk güya ama etkili bir korunma değilmiş anladım neyse daha eşime bile söylemedim duygularim karmakarışık ne yapmalıyım bana nolursunz teselli verin sanırım Şubat annesi olucam ondan buraya yazdim 🥺
Ayyy merhaba kendimle birebir aynı şeyi yaşayan birini buldum. Kızım 8 aylık son adet tarihim 2 mayıs hiç şüphelenmiyordum. Yeni doğum yaptığım için düzensizdir diye yine de test yaptım çift çizgi çıktı şoktayım napcam. Hamilelik beni çok yordu bebek küçük şimdi tekrar hamilelik çok değişik hissediyorum. İlk doğumum da sezeryan oldu, sıkıntı yaşar mıyım acaba. Yarın emin olmak için kan testi yaptırcam:KK43:

Kızlar acil bakabilir misiniz,
En son 25 haziranda beta değerim 633,50 çıkmıştı, aradan 3 gün geçti. Dün akşam kanamam olunca hastaneye koştuk hemen ve doktorum lugesro iğne verdi kalçadan. Zatrn hastaneye gidene kadar da kanama kesilmişti, ultrasonda baktı, 5 mm keseyi gördü çok şükür. Beta değerim de 3094 çıktı. :emir_bebek:

Ama bu lekelenmeler beni çıldırtıyor
Sürekli gidip bakasım geliyor, ne zaman kesilecek bunlar

Ayyy merhaba kendimle birebir aynı şeyi yaşayan birini buldum. Kızım 8 aylık son adet tarihim 2 mayıs hiç şüphelenmiyordum. Yeni doğum yaptığım için düzensizdir diye yine de test yaptım çift çizgi çıktı şoktayım napcam. Hamilelik beni çok yordu bebek küçük şimdi tekrar hamilelik çok değişik hissediyorum. İlk doğumum da sezeryan oldu, sıkıntı yaşar mıyım acaba. Yarın emin olmak için kan testi yaptırcam:KK43:
İnan bende öyle zor bir doğum lohusalık geçirdim benim bebek kolik bir bebekti daha yeni tam rahatladm derken tekrar hamile olduğumu öğrendim testle bende gidip bugün kan vercm sonra doktoruma randevu alcam bakalm nasıl bir süreç olur inşallah bu sefer çok güzel ve kolay geçer Allah yardımcımz olsun inşallah 🥺

Amin inşallah çok ağladım ilk öğrendiğimde hâlâ ara ara ağliyorum nasıl olacak nasıl yapacağım iki çocuklar desemde sonra şükür ediyorum allah yokluklarını göstermesin gelecek olanları da sağlıkla kucağımıza nasip etsin inşallah Hayırlı evlatlar olsunlar 🌺
Amin inşallah canm ❤️ 🙏

En son 25 haziranda beta değerim 633,50 çıkmıştı, aradan 3 gün geçti. Dün akşam kanamam olunca hastaneye koştuk hemen ve doktorum lugesro iğne verdi kalçadan. Zatrn hastaneye gidene kadar da kanama kesilmişti, ultrasonda baktı, 5 mm keseyi gördü çok şükür. Beta değerim de 3094 çıktı. :emir_bebek:

Çok normal benmde ilk gebeliğimde öyle sorunlar yaşadım ilk üç ay normal dediler ve hiç bir sıkıntı olmadı çok şükür oğlum şimdi 7 aylık

Kızlar selam sırf özelden mesaj atıp wp grubuna çağırdıkları için ceza almıştım ama neyseki bağlantım olmadığı için üyeliğimi tekrar aktifleştirdiler ama diğerleri kalıcı olarak silinmiş bana öyle dönüş yaptılar

Ne güzel canım keseyi görmüşsün 🙏🙏

Kızlar selam sırf özelden mesaj atıp wp grubuna çağırdıkları için ceza almıştım ama neyseki bağlantım olmadığı için üyeliğimi tekrar aktifleştirdiler ama diğerleri kalıcı olarak silinmiş bana öyle dönüş yaptılar
canım geri dönmene sevindim naptın nasıl gecti iki gun

Kızlar çamaşır suyu kullanımınız ne durumda .ben kullanmıyorum ama bugun artık mecbur banyo ve tuvaletleri baya çamasır suyuyla ovaladım cift maske ve eldiven takttım ama vicdan azabı duydum bişey olur mu ?

Ya şu iki gün giremedim ya buraya o kadar yalnız hissettim ki kendimi bu arada benim belirtiler fazlasıyla başladı bel ağrısı ve bulantı çok fazla var sizler nasılsınız senin kontrol güzel geçmiş çok sevindim 😍
evet canım çok şükür pazartesi başka dra aldım. medikalparkdaki doçent sasdece tup bebek yapıyormuş. yuzyıl astanesinde esra bilir var ona aldım.

Kızlar çamaşır suyu kullanımınız ne durumda .ben kullanmıyorum ama bugun artık mecbur banyo ve tuvaletleri baya çamasır suyuyla ovaladım cift maske ve eldiven takttım ama vicdan azabı duydum bişey olur mu ?
Hemen de üstüne yogurt yedım nolur nolmaz dıye ama

X