Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ne güzel anlattnz öyle,çok teşekkür ederim inşallah kolaylıkla atlatirm bu süreci de , Allah hayırlısını versin sağlıklı bir şekilde inşallah ve hepimize sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin

Amin inşallah çok ağladım ilk öğrendiğimde hâlâ ara ara ağliyorum nasıl olacak nasıl yapacağım iki çocuklar desemde sonra şükür ediyorum allah yokluklarını göstermesin gelecek olanları da sağlıkla kucağımıza nasip etsin inşallah Hayırlı evlatlar olsunlar

Henüz 4 haftalık gebeyim kızlar progestron iğne oluyorum oksaparda . Ama göbeğim morardı arnica jel kullanan oldu mu

Ayyy merhaba kendimle birebir aynı şeyi yaşayan birini buldum. Kızım 8 aylık son adet tarihim 2 mayıs hiç şüphelenmiyordum. Yeni doğum yaptığım için düzensizdir diye yine de test yaptım çift çizgi çıktı şoktayım napcam. Hamilelik beni çok yordu bebek küçük şimdi tekrar hamilelik çok değişik hissediyorum. İlk doğumum da sezeryan oldu, sıkıntı yaşar mıyım acaba. Yarın emin olmak için kan testi yaptırcam

Kızlar acil bakabilir misiniz,
En son 25 haziranda beta değerim 633,50 çıkmıştı, aradan 3 gün geçti. Dün akşam kanamam olunca hastaneye koştuk hemen ve doktorum lugesro iğne verdi kalçadan. Zatrn hastaneye gidene kadar da kanama kesilmişti, ultrasonda baktı, 5 mm keseyi gördü çok şükür. Beta değerim de 3094 çıktı.

Ama bu lekelenmeler beni çıldırtıyor
Sürekli gidip bakasım geliyor, ne zaman kesilecek bunlar

İnan bende öyle zor bir doğum lohusalık geçirdim benim bebek kolik bir bebekti daha yeni tam rahatladm derken tekrar hamile olduğumu öğrendim testle bende gidip bugün kan vercm sonra doktoruma randevu alcam bakalm nasıl bir süreç olur inşallah bu sefer çok güzel ve kolay geçer Allah yardımcımz olsun inşallah

Amin inşallah canm

Çok normal benmde ilk gebeliğimde öyle sorunlar yaşadım ilk üç ay normal dediler ve hiç bir sıkıntı olmadı çok şükür oğlum şimdi 7 aylık

Kızlar selam sırf özelden mesaj atıp wp grubuna çağırdıkları için ceza almıştım ama neyseki bağlantım olmadığı için üyeliğimi tekrar aktifleştirdiler ama diğerleri kalıcı olarak silinmiş bana öyle dönüş yaptılar

Ne güzel canım keseyi görmüşsün

canım geri dönmene sevindim naptın nasıl gecti iki gun

Kızlar çamaşır suyu kullanımınız ne durumda .ben kullanmıyorum ama bugun artık mecbur banyo ve tuvaletleri baya çamasır suyuyla ovaladım cift maske ve eldiven takttım ama vicdan azabı duydum bişey olur mu ?

evet canım çok şükür pazartesi başka dra aldım. medikalparkdaki doçent sasdece tup bebek yapıyormuş. yuzyıl astanesinde esra bilir var ona aldım.

Hemen de üstüne yogurt yedım nolur nolmaz dıye ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…