Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Benim oğlum da 3 yaşında tuvalete alıştı ve bebekken kokmuyor ama büyüyünce cidden çok kötü kokuyor. Bende o zaman gereksiz görüp almamıştım

Hayır Igg değerleri bağışıklığın olduğunu gösteriyor. Aşıdan ya da daha önce geçirilmiş enfeksiyondan vs. Yani kötü bir durum yok.
Ya allah razi olsun. Bende bakayim dedim bugun tam kan idrar verdim degerlerim cok dusuktu duzelmis mi diye. Sonra netten baktim pozitif cikmasi gerekiyormus zaten igm sikinti olabiliyormus.iki gun sonra dr gostericem sonuclari o gune kadar kafayi yerdim yoksa tekrar tesekkur ederim

Aynısını ben de yaşadım da ondan biliyorum. Ne demek rica ederim

Anladım canım, teşekkür ederim
Mecbur yaptıracağız o zaman

Kizlar slm ben 16+4 deyim. Geceleri yatarken özellikle uykumda belimin cok agridigini farkediyorum. Sağdan sola donerken hele cok kotu oluyo. Masa başı isim var sabah 9 aksam 6. Sizde de bel ağrısı oluyo mu? Yürüyüş fln mi yapmam lazim acaba? Aksam yorgun gidiyorum eve yemekti vs halim kalmio ki uzaniyorum hep

Ya ben bel esnetme hareketleri yapıyorum, dr unuza danışarak sizde yapabilirsiniz beni çok rahatlatıyor

Dün şöyle bir kitap okumaya başladım daha bebekle ilgili ilk sayfayı okurken korktum diyebilirim. Dili çatallı olabilir, göğsünden süt gelebilir, kızlarda vajinadan kan gelebilir vs. Bunlara normal şeyler demiş ama ben görsem aklım başımdan oynar.

Eklentiler

• 1000140388.jpg
    219,2 KB · Görüntüleme: 19
Hiç okumayın durun boşverin. Ben bir ara buradaki kötü tecrübeleri bile okuduğumda kafayı yiyordum sürekli acaba mı acaba mı diye. Kaç çocuğu olan insanlara anlattığımda benim korktuğum şeyleri onlar daha bilmiyordu bile Uyku eğitimi okuyun, ek gıda dönemi okuyun, öyle şeylere odaklanın boşverin

Yayarken beline yastık koy destek olarak. İraz alcak bir yastik olursa bel boslugunu daha rahat doldurur. Bence. Ben de koymayinca sabah yerimden kalkamiyorum agridan

Kauçuk emzik mi silikon emzik mi yoksa damaklı emzik mi arkadaşlar 0-6 ay için? Hem Philips Avent alayım diyorum hem de bir tane de olsa Bibs alacağım gibi.

Benim tekli lansinoh ama şöyle bi durum var ona zaman ayırman gerekiyor her an sağmak mümkün olmıyor bazen ama memeye takılan başka bişeyle ilgilensen de sağar bende önce onu al ihtiyaç duyarsan lansinoh al inşallah bebeğin güzel güzel emsin minimum ihtiyaç duy sağma makinesine
Geçmiş tabi ama yine de çok geçmiş olsun, dilerim tekrarını yaşamazsınız. Mastit deyince ben yengemi gördüğüm için çok geriliyorum.
Çok teşekkür ederim tecrübesizlikten oldu benim sol memeyi rahat tutturdum diye hep onu verdim sonra jeton düştü sağ memeye de sol memeyi verir gibi ters koydum bebeğimi bu da fikir olsun bebeği ters koymak çok da iyiymiş sütün inmesinde

Bunun için de bi tavsiye vermem gerekirse bebeği emzirirken diğerine de mochi var onu takıp akan sütü toplanabilir o da çok kullanışlı

Kızlar ben covid olmuş olabilir miyim ya? Boğaz acısı çok fazla, halsizlik var bugün birde aşırı bi baş ağrısı vücut eklem ağrısı eklendi bi araba dolusu dayak yemişim gibi hissediyorum kendimi kafamı kaldıramıyorum.

Canım çok geçmiş olsun bu sıralar salgın hastalık varmış zaten herkes hastanelerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…