Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Hayir hic yasamadim sanirim onlar baya bekletmisler.ben en fazla bir gun bekletiyorum.cok fazla bekler ise tabi kurtlanir ve kokar.ogutucu degil sonucta
Hiç kullanmadığım için tam bilmiyorum ama o çöp kovasının amacı bir sürü bezi atmak değil mi ? Poşetleri de pahalı her gün poşet değiştirmek çok masraflı olmuyor mu ?

Hiç kullanmadığım için tam bilmiyorum ama o çöp kovasının amacı bir sürü bezi atmak değil mi ? Poşetleri de pahalı her gün poşet değiştirmek çok masraflı olmuyor mu ?
Evt bir suru bez atiliyor canim 1 gun bekletince zaten gunluk 10 tanede degistirdigin oluyor 15 de ertesi gun dolunca aliyordum. 1 hafta bekletende vardir illaki ben bekletmedim bekletmis olsam sonucu paylasirdim ama bilmiyorum. Benim isimi yeterince gordu. Tabi alip almamak size kalmis ben memnun oldugum bir seyi paylasmak istedim sizler ile

Aldım ben var bende de ama tabi daha kullanmadık. Sadece poşetlerin 3 tanesi 500 lira her gün değiştirmek çok masraflı olur diye düşündüm. Bir de satarken bir poşet 495 bez kapasiteli diyor.

Aldım ben var bende de ama tabi daha kullanmadık. Sadece poşetlerin 3 tanesi 500 lira her gün değiştirmek çok masraflı olur diye düşündüm. Bir de satarken bir poşet 495 bez kapasiteli diyor.
Hayirli olsun insalah memnun kalirsin.O kadar aldigini sanmiyorum belki toplamdir o bende 1000 tane kapasiteli aldim.bir poset en fazla 60 70 tane alir gibi .Maximum denemedim

Hayirli olsun insalah memnun kalirsin.O kadar aldigini sanmiyorum belki toplamdir o bende 1000 tane kapasiteli aldim.bir poset en fazla 60 70 tane alir gibi .Maximum denemedim
Teşekkür ederim canım ama her gün poşet değiştirmem gerektiğini bilsem almazdım aslında. 3 poşet 500 lira bu durumda aylık 5000 lira poşet masrafı oluyor

Bunh aldim ben

Eklentiler

• Screenshot_20240812_112929_Trendyol.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 59
Ay benim kafam çok karıştı kullanımını bilmediğim için herhalde. Şimdi nasıl hem haftada 1 attın hem 1 poşet 4 ay gidiyor kendimi çok cahil hissettim , kafamda deli sorular
Poşetin iki ucu açık uzuun bir şey. Doldukça makasla kesip bağlayıp atıyosun.

E bebek , bak bu resimdeki
Yok canim sende toplam 1485 kapasiteli poset almissin .onlar seni rahat 6 7 ay goturur icinde ayni normal cop posetleri olur ya kesmeli kopartip yenisi takiyoruz. Bunda da doldukca sen cop kovasinin kesme aparati var orasi ile kesiyorsun yeniden alttan bagliyorsun.icindeki seni iki uc ay goturur.

Ya ben onu bilmediğim için anlayamamışım şimdi oturdu tüm taşlar

Ay benim kafam çok karıştı kullanımını bilmediğim için herhalde. Şimdi nasıl hem haftada 1 attın hem 1 poşet 4 ay gidiyor kendimi çok cahil hissettim , kafamda deli sorular
Kullanima bagli ya arkadasim daha uzun sureli bekletmis ben bekletmiyorum. Huy bakimindan heralde ama merak ettim bende bu sefer bekleticem bir hafta bakalim ne olucak.birde bebis gunluk bez degisikligi felan etkiliyor.

Tamam kuzum öyle yapayım ozaman. 3 parça patiklimiz oldu yeter o halde patiksiz alırım. Teşekkür ederim

Pinterestten tavşan görseli bulduö projeksiyonla tavşanları yansıtıp şablon çizdim üstünden boyadım
Çok çok teşekkür ederim fikir olması adına attım el çizimi isteyenler çok kolay yapabilirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…