Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Merhabalar, sizler deneyimlisinizdir ultrason görüntümden cinsiyet tahmininde bulunabilecek olan var mı acaba? Şimdiden teşekkürler..

Eklentiler

• IMG_4172.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 39
doğum konuşmak için biraz erken ama merak ediyorum kızlar düşüncenizi, doğumdan sonra refakatçi olarak yanınızda kimin kalmasını istersiniz yahut eşinizle tek mi bu süreci geçirmek istersiniz??
Ben tek bebek olsaydı, ilk olacağı için kimseyi istemiyordum. Ama iki bebek geleceği için annem gelecek. Kayınvalidem de destek olacak zaten altımda oturuyorlar büyük ihtimalle sezaryen olacak gibi hissettiğim için büyükleri yanımda istiyorum

Kızlar hamileyken nasıl sütyen kullanıyorsunuz malum kilo aldım için öncekiler bana dar geliyor sikiyor iz yapıyor biraz büyük bedenmi alsam yoksa emzirme sütyeni sizce
Sporcu yarım atletlerden kullanıyorum günlükte. Eğer bir yere gideceksek düğün vs normal sütyenlerime sırt eki aldım sadece o kurtardı

Kızlar yüzü sivilcelenen oldu mu? Alnım full sivilce dolu şuan. Oğlum da hiç çıkmamıştı
Ben ergenliğimde bu kadar sivilce olmadım. Yüzüm yeni yeni iyileşiyor. Vücudumda da çok çıktı. Göğüs bölgem boynumdan aşağı komple attı. Biraz stres kaynaklıydı benimki ama hormonlarda üstüne kattı çoğalttı. Daha yeni yeni rahatlıyor vücudum

Vücudumda vs yok ama almımda çok oldu. Bende ergenlikte hiç sivilcelenmedim bu yaştan sonra bi garipsiyo insan geçer inşallah doğumdan sonra

Etsiz oldugu surece sorun olmaz bence neden ki
Yaz aylarinda en çok bakteri üreten şey çigköfteymiş canim benimde canim cekiyordu bi ara ama eşim öyle dedi yemedim
Ankarada mıydınız hangi hastane
Evet tobb etü hastanesi siz de mi ankaradasınız
Kızlar yüzü sivilcelenen oldu mu? Alnım full sivilce dolu şuan. Oğlum da hiç çıkmamıştı
Off benim yüzüm ya oğlumda nur inmişti resmen suratima kizim ergenlige geri döndürdü

Canım geçmiş olsun daha iyi misin?

M Melekogretmencnn canım nasıl oldun merak ettim seni? Herşey yolunda mı?

M Melekogretmencnn canim naptın bir sorun yoktur umarim geçmis olsun
Sadece parol serum vurup gönderdiler.eve geldik üşüyen ben terden sırılsıklam oldum.neyse uyumuşum saat 5te bı uyandım sanki kutuplardayim .hemn gidip elektrikli sobayı yakıp karşısına oturdum ama dişlerim takir takir edio çok kötü bsy.sabaha kadar bacaklarımın kemikleri sızladı.bi taraftan yine ateş fln çıktı ılık suyla yüzümü kollarımı ayaklarımı yıkadım.asidan sonra duş yasak duş alamadım.simdi biraz daha iyim şükür kizlar Allah razı olsun.

Canım çok geçmiş olsun. Kızımda da iki doz vurulduğumda iki seferde ben aynı olmuştum. Şimdi tek doz vurulacakmışım ama ben de korkuyorum doktora vurulmasam bu sefer dedim kızdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…