Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ya bu ezirmw sutyenlerinden ben kaç beden alsam acaba hiç bu tarz sütyen kullanmadım normalde 80b kullanıyorum.kapli
Kuzum o değişiyo ya şuan benim max 1 beden büyümüştür göğüslerim ama doğumdan sonra emzirirken daha fazla büyümüş oluyo şuan ne desem yalan olur ben normalde 85 takıyorum doğumdan sonra 100 takıyordum sonra zamanla düşmeye başladı emzirme bitince eski bedenime döndüm. Ama emzirme sütyeni çok alma bence bende 2 tane falan vardı biraz zaman geçince normal kendi sütyeninlede aşağı çekip emzirebiliyosun çok sorun yaşamadım yani ben sütyen konusunda. Diğer arkadaşlarında önerilerini almak lazım 1beyaz 1 ten rengi 1 siyah alsan kıyafetlerine göre takarsın.

Kuzum o değişiyo ya şuan benim max 1 beden büyümüştür göğüslerim ama doğumdan sonra emzirirken daha fazla büyümüş oluyo şuan ne desem yalan olur ben normalde 85 takıyorum doğumdan sonra 100 takıyordum sonra zamanla düşmeye başladı emzirme bitince eski bedenime döndüm. Ama emzirme sütyeni çok alma bence bende 2 tane falan vardı biraz zaman geçince normal kendi sütyeninlede aşağı çekip emzirebiliyosun çok sorun yaşamadım yani ben sütyen konusunda. Diğer arkadaşlarında önerilerini almak lazım 1beyaz 1 ten rengi 1 siyah alsan kıyafetlerine göre takarsın.
Benimkiler de bir beden buyumustur sadece sütyenin arkasını takmak biraz zor oluyorr vücut genisleyince😂

Ben de yedim bugün çiğ köfte az acılıydu bşrsz midem yandı sonra pişman oldum yemeseydim nefsime hakim olamıyorum diye🙈 2-3 ısırık derken canım?? Ben 3 tane köfte şeklinde yani hazır çiğ köfte yedim marul ile🫣
Etsiz oldugu surece sorun olmaz bence neden ki

Ya bu ezirmw sutyenlerinden ben kaç beden alsam acaba hiç bu tarz sütyen kullanmadım normalde 80b kullanıyorum.kapli
Emzirme sütyeni cok kullanışlı gelmemişti bana başlarda penye bralet tarzı sütyen almıştım açıp kapatması rahat oluyor sonrada alıştım zaten normal sütyende üstten alttan kaldırdım ama bu sefer kışa denk geliyor arkadaşların attıkları emzirme atletlerinden deneyeceğim

Ben yine ayni hastanede dogum yapcam valla 🤣🤣🤣

Eger sadece sırt dar geliyorsa ek parçalar satiliyor pentide adini unuttum🤣

Cigerden nefret ederim🤣 işkembe paça kokoreç bunlari severim bende 🤣

Ben yaptirdim doktorum normal diye aradi bugün ama sonuçlardan anlamiyorum
Ankarada mıydınız hangi hastane 🫠

Öncelikle tabiki Allah kimseye muhtaç etmesin ama gerçekten ne varsa anne tarafında var, oğlumun halaları lafa gelince biz hala olmayalım teyze olalım diyorlardı ama kusura bakmayında teyzlerinin tırnağı olamazsınız bu ilgisizliğinizle bende artık onlar nasıl davranıyorsa öyle davranıyorum, kaynanam kızı gibi davranmıyorsa bende ona anne gibi davranmıyorum 40 günde bir arıyorum oda aramıyor hiçte umrumda değil valla ne değer görürsem karşılığını veririm.
Annem kv ler geldiğinde dediki bugün misafirsiniz yarın ev sahibi 😄 başta anneme kaş göz ettım ayıp oldu diye ama ohh çok iyi etmiş annem onlar varken misafir gibi oturdu kayınvalidem yemek ve yaptı sağolsun akşam 7 8 gibi akşam yemeği yiyorduk ( kendi evinde öğlenden yemeği hazırdır) ki ben lohusayım ameliyatlıyım o saatte kadar içim bayılıyordu, dediğin gibi valla yazsak roman olur , tekrar Allah kimseye muhtaç etmesin
Kışın kayınvalidemler yanıma gelecek bi süre kalmaya bunları okuyunca korktum😂

Ben de yedim bugün çiğ köfte az acılıydu bşrsz midem yandı sonra pişman oldum yemeseydim nefsime hakim olamıyorum diye🙈 2-3 ısırık derken canım?? Ben 3 tane köfte şeklinde yani hazır çiğ köfte yedim marul ile🫣
Ben dürüm olarak yedim canım 😅 acılı olsun dedim yerken efsaneydi ilk kez yiyormuş gibi hissettim ama ertesi gün tuvalette Urfa türküleri söyledim 😅😅😅 ama değdi 🤣 bunu yazarken bile minik minik tekmeler hissediyorum yine istiyor kerata 😁

Ben dürüm olarak yedim canım 😅 acılı olsun dedim yerken efsaneydi ilk kez yiyormuş gibi hissettim ama ertesi gün tuvalette Urfa türküleri söyledim 😅😅😅 ama değdi 🤣 bunu yazarken bile minik minik tekmeler hissediyorum yine istiyor kerata 😁
Ayy evet evet ben de çok fena kabızlık yaptı🫢🙈

X