Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Etli miydi? Etsizse hiç sıkıntı olmaz

Kızlar yüzü sivilcelenen oldu mu? Alnım full sivilce dolu şuan. Oğlum da hiç çıkmamıştı
Benim biri bitiyor biri çıkıyor ve cildim o kadar kötü ki hiç ç hayatımın hiçbir döneminde böyle kötü olmamıştı cildim, sivilce 1 2 tane hep var ama cildim çok kötü bende oğlum da hiç böyle olmamıştım, sanırım dünya tatlısı beybiler geliuor

Evet alışkın olmayınca insan biraz takıyor ama sorun değil yani geçer gider inşallah

Komageneydi canım etsiz zaten artık hazır satılanlarda et yasaklandı
Yasak olmasının sebebi çiğ et olması tehlikeli olan bu , etsizlerde bulgur ve salçadan başka bişey yok ki bi de dışarda satılırsa çok çok koruyucu madde olur , bi de tabi yeşilliklerin iyice yıkanmış olmasına dikkat etmek lazım

Bu arada sabah ilk kez oğluşumla konuştum, şimdiye kadar hiç hissetmiyordum 2 elimi karnıma koyup bastırdım tık yok azıcık sarstım dr un yaptığı gibi gene tık yok o sırada sırt üstü uzanmıştım ama içimden onunla konuşmaya devam ediyorum , sonra yan döndüm sol tarafta göbek deliğinin hemen yanında içsel bişeyler hissetim böyle gıdıklanma gibi , tekmelemiyor da sanki böyle okşuyor içten onun olduğuna emin oldum ve bne bu hissi daha öncede yaşamamıştım çok üst tarafta hissettiğim için oğluşum olduğuna ihtimal vermedim heralde başı aşağıda ayakları yukarda, velhasıl azıcık uğraşınca hissettirdi kendisini

Canım çok geçmiş olsun. Kızımda da iki doz vurulduğumda iki seferde ben aynı olmuştum. Şimdi tek doz vurulacakmışım ama ben de korkuyorum doktora vurulmasam bu sefer dedim kızdı
Bende oğlumda 2doz oldum böyle ateş üşüme yapmamıştı sadece kolum kalkmamisti.bu çok fenaydı.
Endişelenms çok normal, tetanoz ateş yapıyor 2 gün sonra geçiyor ve feci kol ağrısı yapıyor
Oğlumda 2doz vuruldum hiç olmamıştı.bu çok fenaydı.hala etkileri var.ayaklarim ağrıdan kopuyor.
Bende yüzüstü yatmistim sol tarafta pıt pıt çok küçük tekmeledi bikac kez.artik hissetmeye baslicaz

Umarım en hızlı şekilde toparlanırsın canım ya çok üzüldüm

Geçmiş olsun canım benim kaçıncı haftada vuruluyor sağlık ocağı mı vuracak

Kızlar eşimin ablası kötü niyetli mi bilmem ama üzüldüm sizin paylaştığınız pandalı kundak tarzı kıyafetten aldım heveslendim ilk aldığım kıyafet ne dese beğenirsiniz daha çok erken almasaydınız keşke alışveriş için erken diyor geçenlerde ki kanama durumunda da iyi mi durum kötü mü diyo dedim bilmiyorum hala net cevap bekliyor

Tanımadığım için bilemedim kuzum belki gerçekten korktuğu içindir belkide kötü niyetlidir bilemiyorum benim eşimde korktuğu için hep son aylara doğru alalım falan der ama o tamamen korktuğu için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…