Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    125
Tansiyon ödem yapar derler ya benimde dün ilk defa ayaklarim şişti 1.5 saat yürüyüş yaptim üstüne bi de misafirlige gittik uzanamadim sanirim ondan oldu simdi normale dönmüş

Canim rahim büyüdükçe agri yapiyor doktorumu bende ilk gebeligimde çok darliyordum🤣 kasigim agriyor diye bebek buyudukce rahim genislerken cok agrir dedi 2. De o kadar olmuyor sanki
Bugün yok gibi sanki.insallah olmaz ya.evet kuzum oğlumda ben de çok darladim adamı.her gittiğimde söylüyordum o da sıkılmadan usanmadan hep anlatırdı sağolsun.dun balkonda yıkadım su soğuktu acaba ondan da olmuş olabilir mi dedim.en son balkon yikadgimda kanamam olmuştu Allah korusun.

Kızlar bu sabah yoğun adet kanaması gibi kanama ile uyandım. Hastaneye gidiyoruz dua edin lütfen bebeğime birsey olmazsın 🙏
Canım korkma geçen hafta cumartesi bende aynı şeyi yaşadım çok şükür bebeğim iyi iğne ve ilaç kullanıyorum bi gün de hastanede yatırdılar serum taktılar kanamam kesildi

Kızlar dün gece sıcaktan çok bunaldım 1.5 gibi uyanıp 2 tane şeftali yedim soğuk ve tatlı 😋 gece beni perişan 4e kadar falan uyutmadı. Yatamıyorum, kalkamıyorum, kusamıyorum. Taş oldu midem 2 dk içinde 🤦🏼‍♀️

Kızlar dün gece sıcaktan çok bunaldım 1.5 gibi uyanıp 2 tane şeftali yedim soğuk ve tatlı 😋 gece beni perişan 4e kadar falan uyutmadı. Yatamıyorum, kalkamıyorum, kusamıyorum. Taş oldu midem 2 dk içinde 🤦🏼‍♀️
Aa böyle şeyler oluyor dimi benimde başıma geliyor bazen ben korkuyorum ama demek ki hamilelikte oluyor 🫣

Bugün yok gibi sanki.insallah olmaz ya.evet kuzum oğlumda ben de çok darladim adamı.her gittiğimde söylüyordum o da sıkılmadan usanmadan hep anlatırdı sağolsun.dun balkonda yıkadım su soğuktu acaba ondan da olmuş olabilir mi dedim.en son balkon yikadgimda kanamam olmuştu Allah korusun.
Ay boşver pislensin ya dikkat et kayar düsersin allah korusun

Yenidoğan bedeni ile 0-3 ay aynı beden mi? Yenidoğan ne kadar süre giydiriliyor. Bir tane 10 parça hastane çıkışı aldım. 3 ya da 4 tane yenidogan tulumu var. 0-3 ay ise 6 tulum. 3 ay ise bir takım bir tulum var. Ben bunların bedenlerini ayırt edemiyorum😅 0-3 ay, yenidoğan ve 3 ay aynı şey mi, hepsi farklı mi 😅

Kızlar iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkürler 🙏 rahim ağzına yakın kanama olmuş. Yatış yapıldı. Serum ve iğne tedavisi yapılıyor. 1-2 gün yatacakmışım. Bu haftalar olan kanamalardan başlardaki kadar korkmuyoruz dedi doktorum. Ama kalkmak şimdilik yasak hep yatış :KK43:
Çok sevindim. 16. haftada kanama görünce çok üzülmüştüm. Tam riski atlattık derken insan küçük bir kan görünce tedirgin oluyor.
Erkek bebeklerde daha cok kanama oluyor sanirim 😔hepimiz saglikla kavusalim insallah ❤️
Benim de erkek kanama alanlı, kanamalı zamanlarım oldu. Bana da erkeklerde oluyor demişti büyüklerim.

Ayrıntılı ultrason dahil değil ama o paket için 95
2020 de 5 bin tl yapmistim orda dogumu 😂
Yenidoğan bedeni ile 0-3 ay aynı beden mi? Yenidoğan ne kadar süre giydiriliyor. Bir tane 10 parça hastane çıkışı aldım. 3 ya da 4 tane yenidogan tulumu var. 0-3 ay ise 6 tulum. 3 ay ise bir takım bir tulum var. Ben bunların bedenlerini ayırt edemiyorum😅 0-3 ay, yenidoğan ve 3 ay aynı şey mi, hepsi farklı mi 😅
Tamamen bebegin tontisligi ile alakali bir durum canim ilerleyen surecte bebegin gelisimine gore cogaltirsin bence 0-3 ile yenidogan ayni sayilir ilk ay cok cabuk buyuyorlar zaten ben giydirmistim❤️ toplu hastane cikislarini sevmiyorum ya parca parca daha mantikli geliyor bana ☺️

2020 de 5 bin tl yapmistim orda dogumu 😂

Tamamen bebegin tontisligi ile alakali bir durum canim ilerleyen surecte bebegin gelisimine gore cogaltirsin bence 0-3 ile yenidogan ayni sayilir ilk ay cok cabuk buyuyorlar zaten ben giydirmistim❤️ toplu hastane cikislarini sevmiyorum ya parca parca daha mantikli geliyor bana ☺️
Bebegin cinsiyetini öğrendikten sonra kendimi durduramıyorum ama gelenlerin kaliplarina bakip ara versem iyi olacak. Annem yenidoğan bebeğe kırmızı giydirilmez al basar dedi. Öyle mi gerçekten? Her gün bir şey öğreniyorum🙃

Canım benim oğlan 3600dogdu yenidoğan giydirmedim tek bı iki parça hastane çıkışı için almıştım onu giydirdim.genelse 3 6 ay almıştım ben.gecen de bı bayan demişti zayıf doğmuş genelde küçük beden giydirmis.arkadasin dediği gibi bebeğin kilosuna göre bence.sen şimdilik alma daha fazla yenidoğan yada 0 3 ay.cunku çabuk büyüyorlar ben oğlumda aldığım 3 6 ayı bile çok giydiremedim.
Bebegin cinsiyetini öğrendikten sonra kendimi durduramıyorum ama gelenlerin kaliplarina bakip ara versem iyi olacak. Annem yenidoğan bebeğe kırmızı giydirilmez al basar dedi. Öyle mi gerçekten? Her gün bir şey öğreniyorum🙃
Evet öyle diyor büyükler cnm

X