Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    125
kızlar suan farkediyorum göğüslerimin ucu kurumuş ve çatlamış bu normal mi endişelenmeli miyim ne yapacağım yahut??

Kizlar hamilelik öncesi kiloma geldim.66yla hamile kaldım ve kilo vermiştim bulantılardan.suan yine 66olmusum.oglumda 12 kg almıştım ve 1 ay içinde gitmişti.insallah bunda da fazla kilo almam.ve aldiklarimda hemn gider.sizde durumlar nasıl
ben 60 ile hamile kalmıştım 56lara düştüm ve hâlâ alamadım 15.haftadayız bazen çok takıyorum bunu çünkü yemeklere karşı hiç istekli değilim insallah bebeğim sağlıkla büyüyordur annesine rağmen🥲🐣

Şaşırdım çok ya bende sürekli bebek yağı kakao yağı sürüyorum nemlendirici kullanıyorum
Nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? Bir yorum görmüştüm yalnızca Lierac kullanmayın önce nemlendirin gibi. Ama ne kullansam bilemedim. Bir de Lierac hızlı kuruyor diğer yağlara göre ama onda bile beklerken sıkılıyorum. Süresim gelmiyor.

Nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? Bir yorum görmüştüm yalnızca Lierac kullanmayın önce nemlendirin gibi. Ama ne kullansam bilemedim. Bir de Lierac hızlı kuruyor diğer yağlara göre ama onda bile beklerken sıkılıyorum. Süresim gelmiyor.
Normal vücut kremi kullanıyorum nivea sanırım
Ben de Lierac almaya karar verdim zaten vücudum çok meyilli belli ki yeterli olmuyor kullandıklarım 😭

Kizlar hamilelik öncesi kiloma geldim.66yla hamile kaldım ve kilo vermiştim bulantılardan.suan yine 66olmusum.oglumda 12 kg almıştım ve 1 ay içinde gitmişti.insallah bunda da fazla kilo almam.ve aldiklarimda hemn gider.sizde durumlar nasıl
İnşallah canım 🙏
Bende kızımda 64 le hamile kalıp 56 ya düşmüştüm sonrada 74 le doğuma girmiştim. Şimdi bu bebeğimede 64 buçuk gibi bi kilıyla hamile kaldım şuan sabahları 65 buçuk akiamları 66 buçuk arası değişiyor. 😂 umarım bebeklerimiz çok biz az kilo alıp doğumdan sonra eskisi gibi oluruz 🥰

İnşallah canım 🙏
Bende kızımda 64 le hamile kalıp 56 ya düşmüştüm sonrada 74 le doğuma girmiştim. Şimdi bu bebeğimede 64 buçuk gibi bi kilıyla hamile kaldım şuan sabahları 65 buçuk akiamları 66 buçuk arası değişiyor. 😂 umarım bebeklerimiz çok biz az kilo alıp doğumdan sonra eskisi gibi oluruz 🥰
Ben de 64 el hamile kaldım . 12. Haftaya kadar hiç kilo almadım mide bulantısından ama kilo da vermedim . Şimdi 15. Hafta bitmek üzere 3 haftada 68 olmuşum .
Benim sonum pek iyi gitmiyor🤭😞

Ben de 64 el hamile kaldım . 12. Haftaya kadar hiç kilo almadım mide bulantısından ama kilo da vermedim . Şimdi 15. Hafta bitmek üzere 3 haftada 68 olmuşum .
Hiç öyle düşünme. Kaldıki zaten 12 kilo normal diyor doktorlar. Ayda1 buçuk kilo alarak devam edersen ideal sınırda bitirirsin gebeliğini 🥰 fazlası olursada bebişinle senin canın sağolsun doğumdan sonra verirsin, eminim. ❣️

Hiç öyle düşünme. Kaldıki zaten 12 kilo normal diyor doktorlar. Ayda1 buçuk kilo alarak devam edersen ideal sınırda bitirirsin gebeliğini 🥰 fazlası olursada bebişinle senin canın sağolsun doğumdan sonra verirsin, eminim. ❣️
Ay inşallah arkadaşım dediğin gibi aylık 1.5 kilo ile ilerlerim 🥰🥰 sağlıklı olsun başka bir şey istemiyorum diyorum ama insan kiloyu da önemsemiyor 🧡

Arkadaşlar ben bu aleti aldım elime geçti bugün baya uğraştım iki kere yakaladım kalp sesini .
Ama bu seferde içim çok huzursuz oldu ya bebeğime zarar verdiyse diye korkuyorum bir daha deneyemem herhalde 😞
Kalp sesini duymak yakalamak için baya uğraştım beklettim karnımda huzursuz oldum😞

Ben -7 deyim. Bulantılar devam ediuor

Merhabalar. 8 haftalık hamileyim. Fragile x taşıyıcı biriyim. Bebeğimde bu hastalık olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Ama araştırmalarımız sonucunda devlet hastanesinde bakılmadığını öğrendik. Fetal DNA ile çıkıyor denildi, amniyosentez daha kesin sonuç veriyor deniyor. Ancak amniyosentez düşük gebeliğe yol açma riskine sahipmiş. Lütfen bilgi sahibi biri beni cevaplarsa çok sevinirim. Ne yapmalıyım? Benzer durumu yaşayan var mı?
Genetikle görüştünüz mu onlar mı bu bilgileri verdiler size

Bende şu ana kadar hiç almadım ama son bir kaç gündür iştahım açıldı gibi 🫣 akşam yemeğinden 2 saat saat sonra hiç yemek yememiş gibi midem kazınıyor 😅

Tansiyonum aslinda normal sinirlarda ama benim her zaman dusuk oldugu icin yuksek cikti sayılır sabah hastanede. Aksam evde olctum duauk cikti bikemedim. Ama doktor yuksek oldugunu gorunce demiri mi eksik acaba demisti gercekten demirim eksik çıktı.
Tansiyon ödem yapar derler ya benimde dün ilk defa ayaklarim şişti 1.5 saat yürüyüş yaptim üstüne bi de misafirlige gittik uzanamadim sanirim ondan oldu simdi normale dönmüş

Kizlar arkadaşın biri paylaşmış ama alıntı yapamadım.sag kasik bnm de ağrımaya başladı.yunurtlama günüme daha var.bulantim da bugün yok gibi bsy .daha bı hafta var Dr randevuma.insallah bsy yoktur ya.insan dogurana kadar bı turlu paronayak oluyor doğurduktan sonra bı turlu paronayak oluyor.allahim sağlıcakla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Canim rahim büyüdükçe agri yapiyor doktorumu bende ilk gebeligimde çok darliyordum🤣 kasigim agriyor diye bebek buyudukce rahim genislerken cok agrir dedi 2. De o kadar olmuyor sanki

İnşallah canım 🙏
İnşallah kuzum 🤗
Ben ilk haftalarda bulantilardaan çok fazla yiyememistim yesemde hep çıkardım.Almamistim.bugun itibaryle 16haftaligiz.eski kiloma dönmüşum.insallah çok fazla almayız.🤲🤗
Bizde 17 haftalık olduk 500 gr almışım sadece herhalde ilk gebelikte çok alınıyo ilk hamileliği m'de 15 kilo almıştım 2inci de 10 kilo aldım
Ben ilk gebelikte 12kilo aldım 6si doğumda,6si da ilk ayda gitmişti ne güzel.🫶
Ben -7 deyim. Bulantılar devam ediuor
Şanslısın cnm kilo konusunda.☺️

X