Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    125
Ayrıntılı ultrason dahil değil ama o paket için 95 bin tl dedi
Aman Allahım istanbul ne olmuş öyle.istanbuldan tayin istedik diye çok üzülüyoruz ama böyle hastane vs konusunda da olunca iyi ki orda değiliz diyoruz.ama ne olursa olsun İstanbul'un gözünü seveyim ☺️🥰
Ay ne zor ya

Insan bi saatten sonra başlarim oarasina deyip istifayi basiyor demek ki😬

Çok şükür bisey yokmuş dinlen bol bol başka cocuk yoksa progestan da misler gibi uyutur seni
Aynen öyle parayla da olsa yapılacak şey değil idarecilik 😏
Şimdi daha yeni çıktım eve geçicem ilaçları aldım ilk çocuk olacak inşallah 10 gün rapor aldım dinlenicem
Gozunaydin cnm.dikkat et bolca dinlen geçer

Stres yapma ona odaklan diyorlar henüz küçük ve hissetmiyorum belki hateketlense fln kendini hatırlattığı için stres azalır ama kaldı 6 ay inşallah bizim bu gereksiz streesimizden zerre etkilenmezler
Canım ben bebeğimi kaybettim ama büyüklerim hep şöyle söyledi hareket hissetmezsin ama kasıkların hafif hafif seyrerdi dediler

Ayrıntılı ultrason dahil değil ama o paket için 95 bin tl dedi
Aslında tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak daha mantıklı gibi biz devam eden tamamlayıcı sağlık sigortasını eşim ben adına toplam 46 bine yeniledik içinde doğum paketi var toplam doktor hakkı 15 isterseniz onu da araştırın

Merhabalar benim de 10. Haftada görüldü kanama alanı. Progestan kullaniyorum . Birde iğne de verdi proluton. 12. Haftaya girerken daha geçmemişti . Şuan 13 e giriyorum ve kontrolüm 2 hafta sonra.haftada bir iğneye devam dedi doktor . Bazen ara ara ağrılarım da oluyor.Arkadaşlar yazdıkça yaşadıklarını ve geçtiğini biraz daha içim rahatliyor. Sakın kalip stres yapmayıp bol bol sıvi alıp dinlenmemiz lazım . olmuyor tabi bende sürekli bir panik halindeyim :/ Umarım ikimizde atlatırız bu durumu .
Merhaba benim de kanamam olmuştu proluton bu konuda çok iyi bir iğne biraz acılı oluyor ama benim kanamalarımı hemen kesiyordu

Aslında tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak daha mantıklı gibi biz devam eden tamamlayıcı sağlık sigortasını eşim ben adına toplam 46 bine yeniledik içinde doğum paketi var toplam doktor hakkı 15 isterseniz onu da araştırın
Hamile kaldıktan sonra tamamlayıcı sağlık sigortası geçerli değil biliyorum ama yanılıyor muyum

Hamile kaldıktan sonra tamamlayıcı sağlık sigortası geçerli değil biliyorum ama yanılıyor muyum
Benim geçen seneden devam eden vardı o zaman da doğum eklemiştim bizim sigorta da 1 sene bekleme şartı vardı ama bazı sigorta firmaları böyle bir şart sunmuyor ona göre fiyat çıkartıyorlar çok net araştırıp ona göre yapmak lazım tabi

Dörtlü taşıyıcılık paneli (SMA, Fragil X, DMD ve Kistik Fibrozis 50 mutasyon). Bunu yaptıran var mı?
Merhabalar. 8 haftalık hamileyim. Fragile x taşıyıcı biriyim. Bebeğimde bu hastalık olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Ama araştırmalarımız sonucunda devlet hastanesinde bakılmadığını öğrendik. Fetal DNA ile çıkıyor denildi, amniyosentez daha kesin sonuç veriyor deniyor. Ancak amniyosentez düşük gebeliğe yol açma riskine sahipmiş. Lütfen bilgi sahibi biri beni cevaplarsa çok sevinirim. Ne yapmalıyım? Benzer durumu yaşayan var mı?

Kizlar arkadaşın biri paylaşmış ama alıntı yapamadım.sag kasik bnm de ağrımaya başladı.yunurtlama günüme daha var.bulantim da bugün yok gibi bsy .daha bı hafta var Dr randevuma.insallah bsy yoktur ya.insan dogurana kadar bı turlu paronayak oluyor doğurduktan sonra bı turlu paronayak oluyor.allahim sağlıcakla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Kizlar arkadaşın biri paylaşmış ama alıntı yapamadım.sag kasik bnm de ağrımaya başladı.yunurtlama günüme daha var.bulantim da bugün yok gibi bsy .daha bı hafta var Dr randevuma.insallah bsy yoktur ya.insan dogurana kadar bı turlu paronayak oluyor doğurduktan sonra bı turlu paronayak oluyor.allahim sağlıcakla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Benim de ara ara sağ kasığımda ağrı oluyor sancı gibi bir de vajinada zonkloma çarşamba kontrolüm vardı muayeneden sonra doktorum bebeğin büyümesine bağlı oluyordur şuanda bir sıkıntı görünmüyor dedi üstelik serklajım va🤷🏻‍♀️
Drlara inanmaktan ve sabırla beklemekten başka çaremiz yok, amin gepimiz inşaAllah sağlıkla kucağımıza alırız 🤲

Benim de ara ara sağ kasığımda ağrı oluyor sancı gibi bir de vajinada zonkloma çarşamba kontrolüm vardı muayeneden sonra doktorum bebeğin büyümesine bağlı oluyordur şuanda bir sıkıntı görünmüyor dedi üstelik serklajım va🤷🏻‍♀️
Drlara inanmaktan ve sabırla beklemekten başka çaremiz yok, amin gepimiz inşaAllah sağlıkla kucağımıza alırız 🤲
Oğlumda da öyle diyordu Dr evet.simdi pit pıt etti sanki miniğim annem ben burdayım der gibi🤲🫶

Ay maşaAllah 🥰 ben hissedemiyorum daha yaa
Canım 2.hamilelik bnm. hatta 4.gebeligim.2 kaybim var. Arada pıt pıt yapıyor sol kasığımda ama bebek büyük ihtimal.masallah benden geri de haftası olanlar da hissediyormus .genelde 2.ye hamile olanlar sanırım hissedenler.yakinda hissedersin sende merak etme.oglum da maşallah oğlum çok hareketliydi.elimi karnıma koydugumda bile ordan oraya kayardi.simdi de hiperaktif bı çocuk maşallahı var.karninda uslu olanlar sanırım doguncada uslu oluyor.senin belkide uslu bı bebek olur 🤣🤗

Kizlar hamilelik öncesi kiloma geldim.66yla hamile kaldım ve kilo vermiştim bulantılardan.suan yine 66olmusum.oglumda 12 kg almıştım ve 1 ay içinde gitmişti.insallah bunda da fazla kilo almam.ve aldiklarimda hemn gider.sizde durumlar nasıl

Kizlar hamilelik öncesi kiloma geldim.66yla hamile kaldım ve kilo vermiştim bulantılardan.suan yine 66olmusum.oglumda 12 kg almıştım ve 1 ay içinde gitmişti.insallah bunda da fazla kilo almam.ve aldiklarimda hemn gider.sizde durumlar nasıl
Ben 57 yle hamile kaldım 58.5 şu anlık ama bazen o kadar ödemim oluyo ki 60 ı görüp düşüyorum

X