Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben de öyleyim. Hep evdeyim hep depresyondayım. Evi temizleyemiyorum, burnuma her şey kokuyor. Oğlum da bezine kakasını yapmış o da taşmış damla damla akmış. Nerelere aktı bulamıyorum. Tüm evi nasıl temizleyeyim

Aynı aynı yemin ederim. Ama şükürler olsunki bugün hareketli pozisyon uygun herhalde hissediyorum hatta bugün ilk kez elimi karnıma koydum ve çık hafifte olsa oynadıkça elimde de hafif karnımın oynadığını hissettim ah şu annelik ne kadar zor bir müessese

Kızlar sizin de memedeki hassasiyet bir gelip bir gidiyor mu? Cidden mide bulantıları kesilince bebeğim iyi mi değil mi diye çok korkar oldum. Hareketlerini hissetmeye çalışıyorum çok emin olamıyorum.
Aynı dert bende de var canım. Bazı günler hiç hamile değilmişim gibi hissediyorum kendimi korkuyorum. Sonra bi bulantı halsizlik yaşayınca kendime geliyorum. Ama artık 2. Trimester a giriyoruz normal hissetmemiz çok normal. Kullandığım uygulamada bu dönemler göğüs hassasiyeti şikayetleriniz azalabilir yazıyordu. Korkma

Kızlar ikili tarama sonucum çıkmış ama ektedir yazıyor nasıl görebilirim sonucu e nabız da da ektedir yazıyor özel hastanenin sitesinde de ektedir yazıyor sonuç için
Benimde öyleydi ben hastanenin sonuç sitesine girip ordan indirdim canım sende bir bak istersen.

Valla mide bulantısı kötü de 25 gün doktora gitmemeye mide bulantısı sayesinde dayandım. Sanki bebem her sabah anne ben buradayım korkma diyordu. 16 ya kadar biraz merakta kalacaz ama günlük tekme dozumuzu alınca yine rahatlarız

Kızlar ben bir şey sormak istiyorum herkes nipt testi yaptırdı mı yani yurtdışında zaten bu ikili üçlü testlerin geçerliliği kalmadı diye yaptırmadım yaptırmayı da düşünmüyorum sadece iyi bir doktorda detaylı ultrason yaptıracağım sanki herkes nipt testi yaptırıyor gibi hata mı ediyorum cevaplarsanız çok sevinirim

Ben ileri yaş olduğum için, 2li testlerde yaş bilgisi girince direkt yüksek risk çıktığı için doktorum önerdi, ben de içimde kalmasın diye yaptırdım ama çok da gerekli değil bence, hatta onda da hatalı sonuclar çıktığı yazıyor bazı yerlerde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…