Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Öyle canım , büyüklerimizin dediği söz doğru aslında Nasipten öte yol yok… ne hayaller vardı ama işte her şey bir anlık.
Çok şükür hem kist olayını hem de doğumu çözmüşsünüz. Şehir hastanesine mi gitmeye karar verdin ?
Üniversite hastanesine gideceğim. Bir tek detaylı ultrason özele giderim bir de bebekimin fotosunu vermiyorlar diye şehire arada giderim. Günde 10 kez en son çekilen ultrasonuna bakıyorum. 😅

Can bizim de seçenekler arasında , eşim ve annem Can konusunda çok ısrarcı 😅 bakalım ne olacak 🩵

Ya bence de güzel ama çocukla dalga geçilir diyen de çok oldu. Ama tabi şöylede bir durum var şu an bu isimler popüler olduğu için bu çocuk okula gittiğinde Milan isimli bir sürü çocuk olacak ve onlara normal gelecek bence 🤷🏼‍♀️
Bence çok güzel koy gitsin 😍

Can bizim de seçenekler arasında , eşim ve annem Can konusunda çok ısrarcı 😅 bakalım ne olacak 🩵

Ya bence de güzel ama çocukla dalga geçilir diyen de çok oldu. Ama tabi şöylede bir durum var şu an bu isimler popüler olduğu için bu çocuk okula gittiğinde Milan isimli bir sürü çocuk olacak ve onlara normal gelecek bence 🤷🏼‍♀️
Can olursa da Amerika'da rahat eder gayet ya, John gibi işte 😅😅

İsim önerileriniz cok güzel ilk bebegimde ben erberk ya da gökberk istiyordum eşim istemedi göktuğ ve aybars arasinda kalmiştik dogduktan 10 gün sonra goktuğa silah zoruyla karar kildik 🤣🤣 bu da erkek olursa görkem düşünüyorum biraz 🤣 hiç kiz ismi gelmiyor aklima kizim olacak gibi asla hissetmedigimden sanirim ama karya ismine bayiliyorum kiz olursa bunu isterim

Doğumu da Amerika’da yapacaktık güya , bir önceki gebeliğimde ayarlamıştık her şeyi tam gitmemize 2 hafta kala erken doğum yaptım kaybettik bebekleri. Bu gebeliğim de riskli geçiyor bırak Amerikayı evden dışarı çıkamıyorum 😂 artık sonrasında inşallah okula falan orada gidecek. Milan ismi benim de çok kafama yattı. Leo istiyordum herkes o ne öyle falan dedi. Milan bugün aklıma geldi. Kulağa da hoş geliyor hem dediğin gibi 😅
Ben kıyafet falan bakıyorum ama gözüm hep cicili bicili kız kıyafetlerinde ya 😂 bakalım bulacağız artık bir şeyler 😅
Milanlar inanılmaz hareketli ve inatçı oluyor canım, bilgin olsun. Benim en zor çocuklarımdan biriydi çalışırken. Senin niye riskli şu anki gebeliğin?

İsim önerileriniz cok güzel ilk bebegimde ben erberk ya da gökberk istiyordum eşim istemedi göktuğ ve aybars arasinda kalmiştik dogduktan 10 gün sonra goktuğa silah zoruyla karar kildik 🤣🤣 bu da erkek olursa görkem düşünüyorum biraz 🤣 hiç kiz ismi gelmiyor aklima kizim olacak gibi asla hissetmedigimden sanirim ama karya ismine bayiliyorum kiz olursa bunu isterim
Ben kızım olsa İnci Beril koyacaktım, kızım olursa yine İnci Beril koyacağım.

Kız isimleri çok güzel bence. Bir sürü seçenek var kızım olsa Melis, Duru, Rüya, Ayça şu an aklıma gelmeyen yavaş yavaş da aklımdan çıkan nice güzel isim düşünmüştüm.

Kız isimleri çok güzel bence. Bir sürü seçenek var kızım olsa Melis, Duru, Rüya, Ayça şu an aklıma gelmeyen yavaş yavaş da aklımdan çıkan nice güzel isim düşünmüştüm.
Benim ismim Rüya aileme bu yaşıma geldim hala teşekkür ederim bu ismi koydukları için 😂 çok kişide yok çok hoşuma gidiyor. Kızımın ismi de Duru Liva ❣️

Sabit bi yer yok aslında hep değiştirdim doktoru dün medipol hastanesine gittim Emine Eray diye bi hocaydı yalnızca nöbet için geliyormuş. Bi sonrakinde mine Füsun var dediler onu mı denesem diyordum
Medipolde Esra Nur tola var doçent.ona gitmiştim ben şifaya gitmeden.aslinda çokta memnun kalmadım.biraz soğuk gibi gelmişti.medipolde aklınızda bulunsun ona da gitmek istersiniz belki.ben beğenmedim.

Kızlar Medicalpark Maltepe deki doktorlar hakkında bilgisi olan varsa Sevda zamanovaya randevu aldım yarın bi ona gideceğim önerileriniz var mı , bir de bu hamilelik döneminde bikini bölgesine epilatör kullanmak konusunda bilginiz var mı lazer malum yaptıramıyoruz ağda da sıcaklarda çekilmiyor hem de küçükleri almıyor epilatör sakıncalı mı acaba doktoruna danışan var mı

X