Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bazı şeyler gerçekten nasip, diğer bebeklerin için çok üzülmüştüm. Kaybedilen her bebek için kurulan hayalleri görünce gerçekten üzülmemek elde değil. Ben de çok hareketsiz biriyimdir, doğuma kolaylık olsun diye hamile olduğumu duydum ve aynı gün yürümeye başladım günde 30 dakika falan. Sonra full yat dediler. Baya riskli idi hamileliğimin ilk kısmı. Geçen hafta da bebekte kist var demişlerdi bu hafta gözükmedi şükür. 20. haftada daha net belli olurmuş ama sağlıklı bir şeyi yok dedi doktor. Çok sevindim. Bir de oradan riskli gebelik yükleniyordu az kalsın. Bugün anestezi ile ilgili sıkıntımı da büyük oranda çözdüm. Beni özel odada hazırlıklı bir şekilde doğuma alacaklarmış şükür ki. Oğlumu da öğrendim şükür ki. Senin de bence Leo bence güzel bir isim değil fonetik olarak da iyi değil. Milan isminin anlamını da çok sevdim fonetiği de çok güzel. Kıyafete gelince buldukça en azından marka adı falan atalım birbirimize. Erkekler için sanki üretmiyorlar güzel şeyler. İnşallah hayallerimizdeki gibi bir hayatımız olur bebeklerimizle.

Benim hoşuma gitti Milan söylenişi de güzel ben de değerlendirebilirim erkek olursa kız olursa az çok ismi belli
Evet güzel bence de kız olursa da Mila olabilir
Ben küçük oğlumda Milan la Mirza arasında kalmıştım herkes Milan kız ismine benziyor demişti ben Mirza koydum
mirza da güzel adıyla yaşasın biz galiba Milan koyacağız
Benim seçtiğim erkek bebek isimleri şu anlık ; Aren, Doruk, Kayra, Atlas, Aris, Aras inşallah daha farklı anlamı güzel isimler bulurum.
Oyumu Atlas tan yana kullanıyorum

Kızlar bu hafta doktorumuz izinliymiş, cinsiyet öğrenecektik sabirsizlandim ve devlet hastanesine randevu alıp gittim muayene oldum ama maalesef kendini göstermedi " kendi içine doğru kapanmış, göstermiyor" dedi doktor. Biraz sonra gelsem yine bakar mısınız dedim YOKK dedi kaldık bizim doktorumuzun geleceği güne . Hazır gitmişken 4lü tarama yaptırdım bende 16+1 günlüğüz ama 17+4 gün olarak çıkıyor muayene de haftamıza göre büyük gidiyoruz

Merhaba kızlar bugün 12 haftalık olduk doktor kontrolünde geldim cinsiyet için henüz erken dedi rica etsem anlayan arkadaşlar s bı tahminde bulunabilirmi

Sizin bebiş utangaç baya

inanin bizde arada kaldik.8haffalikken pozitf gorunuyorum biz 16 haftalikken farkedip testi tekrarladik negatif cikti bagisikligim var ckkti ama acaba bastami gecirdim bilinmiyor.tedbir amacli antibiyotik baslandi.pek keyfim yok dogrusu ilac yab etki yapiyo bulantilarim var duygu durum bozuklihu yasoyorum sebepsiz agliyorum arada.dua edin ins bebekte de bende de sorun yok ve saglikla tamamlariz surecimizi

Benim iş yerinde alper tunga diye biri var oglumun ismi de Göktürk
Oğlumun ismi Alparslan, eşime kalsa Alparslan Göktürk Yıldırım olacaktı şimdikine de erkek olursa Atilla olsun diyor , kız olursa sen bırak yanına Tomris ekleyelim diyor

Ben 12+4 de vermiştim . Erken de vermemişsiniz aslında
Valla bana az gibi geldi ama doktorum bişey demedi sıkıntı olsa kesin derdi 2018 den beri aynı doktordayım çünkü bide geçen bebeğimde kalp sıkıntısı vardı sonlandırıldı o yüzden titiz biri

Burda bi konuda ogluma timur cenk ismini koymak istoyorum nasil? gibi birsey vardi. Cocuga savaş fili alman lazim dedim diye bana kızmıştı
Ha bizde bi de Timur aşkı vardı, o isim olmaz Ankara savaşınsa bizi yerle bir etti Fetret devrine soktu dedim ajajajja öyle vazgeçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…