Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar çatlaklara karşı önlem almaya başlayan var mı aranızda? Ne zaman başlamalı, ne sürmeli, kullanmalı acep? Önceki gebeliklerinden önerisi olan var mı?

Kızlar sizce Milan ismi nasıl ?
Erkek ismi bulmak da zor. Ben Türkçe olsun istedim. Türkçe olsun diye adını Alper Tunga falan koymam ama. Kulağa hoş geliyor Milan ama benim beğendiğim isimler Yiğit Mert gibi düz isimler. Kulağa hoş gelmesi açısından soruyorsan ki öyle bence hoş bir isim

Benim iş yerinde alper tunga diye biri var oglumun ismi de Göktürk

Ya evet erkek ismi gerçekten çok zor Bizim önümüzdeki 5 sene içinde Amerika planımız var , planlarımız gerçekleşirse çocuk okula Amerika’da gidecek. O yüzden hem Türkçe hem ingilizce kullanabileceği bir isim olsun istiyorum.

G
Benim iş yerinde alper tunga diye biri var oglumun ismi de Göktürk
Göktürk güzel bir isim Tunga kulağa hoş gelmiyor. Sırf Türkçe isim koymak için koyulmuş zorlama bir isim gibi duruyor.
Bence o zaman gayet iyi bir isim, rahat da kullanır. Bir tek isim ve kıyafet konusunda erkek çocuk için zorlanıyorum. Bakalım sağlıkla doğsun da oğluşum anası onu güzel güzel giydirecek artık bir şekilde

Doğumu da Amerika’da yapacaktık güya , bir önceki gebeliğimde ayarlamıştık her şeyi tam gitmemize 2 hafta kala erken doğum yaptım kaybettik bebekleri. Bu gebeliğim de riskli geçiyor bırak Amerikayı evden dışarı çıkamıyorum artık sonrasında inşallah okula falan orada gidecek. Milan ismi benim de çok kafama yattı. Leo istiyordum herkes o ne öyle falan dedi. Milan bugün aklıma geldi. Kulağa da hoş geliyor hem dediğin gibi
Ben kıyafet falan bakıyorum ama gözüm hep cicili bicili kız kıyafetlerinde ya bakalım bulacağız artık bir şeyler

Benim hoşuma gitti Milan söylenişi de güzel ben de değerlendirebilirim erkek olursa kız olursa az çok ismi belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…