Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Haklısınız aslında. Çocukluğumda evde karpuz kavun kesilse bütün evi kokusu sarardı, o meyveleri sebzeleri yemesi nasıl güzeldi. Şimdi hiçbirinin tadı tuzu yok. Paketli gıdalar zaten aldı başını gitti. Böyle düşününce de takviye zorunlu gibi doğru.

Benim doktorda perinatalog zaten o da muhtemelen ayrıntılı zamanına çağırdı hersek normal gorup

Benim doktorumda folik asiti kesip imom yazdı haklısın tadı kokusu berbat zor içiliyor. Ama içinde her vitamin var omegadan folik asite kadar. Bende iştah açıklığı yapmadı

Kizlar oğlumda unuttum ne tarafta hareket ediyordu.hareketini hissedenler sizde hangi tarafta hareket ediyor bebisler.
Benim 2 oğlumdan sol kasıgimda hareket ediyordu şimdiki gebeligimde sağda hissettim doktor sag tarafımdan da ultrasondan baktı bakalım henüz öğrenemedik cinsiyeti doktor kontrolümuz 29 temmuzda o zaman da 13 haftalık olucaz

Kızlar günaydın az önce ayağa kalktığımda vajinamdan bir akıntı geldiğini hissettim hatta engel olamayacağım gibi bi akıntı su gibi yani. Hatta lavaboya gittim hala geliyordu iç çamsşırım siyah olduğı için rengini de bilemedim ama su gibi ıslaktı peçeteyi sürdüm sarı gibiydi. Başına böyle birşey gelen var mı

Yarim cay bardagi kadar ise dr git canim

Zaman kaybetmeden doktora git bence. İnşaallah kötü bir şey yoktur.

Geçenlerfr benim de oldu. Ertesi gün kontrolüm vardı bişey demedi doktor

Selam kızlar. Ayın 17 sinde deli gibi hareketlerini hissettiğim bebemin o günden beri hareketlerini hissetmiyorum. Evet şuan çok küçük 13+2 normaldir muhakkak ama hissedemeyince tribe giriyor insan benim gibi hissedipte bir kaç gün hissedemeyen var mı acaba? Çünkü iki sabahtır midemde bulanmıyo triplerdeyim.

Bazen ben de hamile değil gibi hissediyorum tripleniyorum, sonra bi midem bulanıyor hayattan soğuyorum geri Hareketlerin bebek olduğuna emin miydiniz? 2. Gebelik için bile erken bence 12. hafta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…