Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Anneler bebişe neler alacağıma ne marka alacağıma az çok karar verdim ama bebek arabasında emin olamadım bir türlü. Önerilerinizi bekliyorum.

13+3 uz doktor kız dedi ama ben cinsiyette emin olamadım anlayan kızlar yardımcı olabilir misiniz ? Bebişimin bacak arası fotograflari

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-17-04-06-574_com.miui.videoplayer.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2024-07-20-17-04-02-309_com.miui.videoplayer.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2024-07-20-17-04-00-700_com.miui.videoplayer.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 45
Çok çok geçmiş olsun . Dua edeceğim bende . Umarım sürmez kanamalar sağlıkla taburcu olursunuz .

Çok çok geçmiş olsun . Dua edeceğim bende . Umarım sürmez kanamalar sağlıkla taburcu olursunuz .

Çok geçmiş olsun canım sağ Salim kavuş bebeğine geçici bireydir inşallah

Pembe mi kırmızı mı? Pembe akıntı çok riskli olmuyor. Kırmızı ve yoğun kanama sıkıntılı ama ağrı eşlik etmiyorsa onda da sıkıntı olmuyor. Bazen olabiliyor böyle şeyler korkmayın stres yapmayın. Streste olumsuz etkiliyor

kızlar kan sulandırıcı kullanan hamişlerimiz var mı? ben türkiyrdeyim şimdi tatile geldim kan sulandırıcıyı doktor 5 ağustosta değiştireceğiz dedi ama ben 8ine randevum o zaman isviçre’de olucam 3 gün aynı dozu kullansam sorun olur mu ki?

Ben kullanıyorum artık yerini buldum bebişin dinliyorum tekme atıncada ses geliyo cihazdan ama daha hissetmiyorum bebişin tekmelerşniii
Valla ekranda kalp sesini göremiyorum ama cihazı kulağıma dayadığımda çok geriden geliyor ses:) bi de benim rahmim ters, geriye doğru. 9. Haftaya kadar karından keseyi bile göremedi doktor, hep vajinal muayene oldum o yüzden. Şu an 12. Haftadayız muhtemelen ilerki haftalarda daha net duyarım

Evet baya aşağılarda bir yerde derinden duyabildim. Ekran algılamadı hatta :) ilerleyen haftalarda daha net olur

İlk başta kırmızı sonra pembe şimdi kesildi gibi

13+3 uz doktor kız dedi ama ben cinsiyette emin olamadım anlayan kızlar yardımcı olabilir misiniz ? Bebişimin bacak arası fotograflari
Kız cnm bebek bacak arası cok net aradaki beyazlık pipi olabilir gibi seni yanıltmasın erkeklerde direk ortada cıkıntı şeklınde belli oluyor

Çok geçmiş olsun, gelmiş geçmiş olsun kolaylıkla atlatın inşaAllah

Ben kullanıyorum canım oksapar 0.4 lük yapıyorum her gün bir sorun olacağını sanmam ama doktoruna sor istersen yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…