Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bu grup amma temkinli ya, ben deli gibi alışveriş yapıyorum almayacağım dedikçe daha çok alıyorum sanki
Geçen eşime dedim ki senin yüzünden neredeyse doğum haftası alışveriş yaptık ayakta duracak halim yok sen beni alışverişe çıkarmıştın hadi yaa o kadar geç mi yaptık diyoo son ay o kadar o kötüydüm ki kız kardeşim geldi de yıkama ütü hastane valizi beşiği falan ayarlamıştık, ama cinsiyeti belli olsun bu sefer o kadar ötelemeyeceğim alışverişi zaten abisi daha bebe alacağım bi kıyafet olacak

Yaa ben de sabah bi karın ağrısıyla uyandım, korktum hatta belim de biraz ağrıyınca. Ama çok kötü ishal olmuşum galiba onun ağrısıymış. İnternetten baktım gebelikte çok oluyormuş ishal, hormon seviyelerinden vs. İnşallah geçer bir an önce

Bu grup amma temkinli ya, ben deli gibi alışveriş yapıyorum almayacağım dedikçe daha çok alıyorum sanki
Ya bende senin gibiyim , daha önce kaybım olmasına rağmen alıyorum valla ben açıkçası eşyaya bağlanan bir insan değilim. Allah korusun kötü bir şey bile olsa ama bu eşyası vardı aman bu oyuncağı vardı diye onlara bakıp üzülmem çünkü daha hiç biri hiç kullanılmadı o yüzden çok rahat alıyorum galiba
alacak çok bir şeyim de yok aslında her şey tam ama illa buluyorum bir şey

Günaydın kızlar
Down sendromu yaş riski ile alakalı bir tablo gördüm .yani sisteme yaş girildiği anda ortalama bir risk çıkarıyor mesala 31 yaş 800 /1 yazılmış benimki de 772/de 1 çıktı .ense kalınlığı ve burun kemiği oluşmuşsa Allah'ın izniyle bişey olmaz inş içinizi ferah tutun

Eklentiler

• 1000218165.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 45
Günaydın güzel anneler
Bugün 2li tarama sonuçları ile ilgili kabus gördüm. Rüya olduğu için fetal dnayı öneren de yoktu çok yüksek riskli çıkmıştı çok çaresizdim.

Sonra uyandım ve 2. Kabusu gördüm 1 hafta 10 gündür tartılmıyordum. Bide 4 günlüğüne tatile gitmiştik. 70 kg olmuşum doğuma 75 ile girme hedefim vardı şimdiden 70i gördüm

Son düzenleme:

Canım adı üstünde kabus , düşünme öyle şeyleri. Her şey çok temiz çıkacak inşallah

Kiloları sonrasında vereceğiz inşallah
Daha önce kaç kiloydun ?

Ben de başladım ya büyük bir hevesle de alıyorum bu da manifest değil mi işte

Canım adı üstünde kabus , düşünme öyle şeyleri. Her şey çok temiz çıkacak inşallah

Kiloları sonrasında vereceğiz inşallah
Daha önce kaç kiloydun ?
Çok takmıyorum aslında ama rüya çaresizliğini biliyorsunuz. O his kötü.
67 kg ile hamile kalmışım (haberim yoktu) sonra 2-3 kilo verdim mide bulantısından vs. şimdi 70 olmuşum diyetisyenle de görüşüyorum. 9-11 kilo almam idealdi. 75te anlaşmıştık. Herkes bi yemek yapıp çağırıyor ondan da ye bundan da ye beni tosun yapacaklar.

32 eylülde 33 olcam canım. 30 yaş üstüne riskli yazıyorlarmış sanırım ben bide aşırı evhamlıyım felaket senaryoları yazarım o yüzden çok korkuyorum
Bende 32 yaşındayım 33 olucam doktor bana her 30 yaş üstüne direk riskli gözüyle bakılıyor testlerde değer o şekilde yaş sıkalası var demişti bencede hiç takılmayım kalbinizi ferah tutun benim dayım var benden 1 yaş büyük yaş mı varmış eskiden :)))

Kızlar size bir ürün söyliycem efsane ben geçen hafta almıştım çok araştırdım bebeğede hiç bir sakıncası yok ama eşim illa doktorada gösterelim ondan duyalım dedi doktorda istediğin zaman kullan mutlu olursun dedi :) o kadar güzel ki acaba demiyorsunuz istediğiniz zaman açın dinleyin :)
Kalp atışlarını istediğim zaman dinleyebiliyorum kaç attığını görüyorum size linkini ekledim bide dün akşam dinlerken ekran görüntüsü almıştım onu ekledim. Ulturason jeli olmadan kullanmayın oda trendyolda 22 tl aldım ben.

Eklentiler

• 12acbd26-17c4-4164-8a45-98f94d909eac.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 38
Benim fetal DNA sonucum bugün çıktı. Eray hoca Bulgaristanda imiş yarın belli olacak ne zaman serklaj olacağım
Merhaba, serklajı rahim ağzı yetmezliği sebebiyle mı oluyorsunuz? Benim de öyle bir riskim var ama özel hastanelerde direkt yapmak isterlerken devlet hastanelerinde hep ölçümle takip etmek tarafındalar.

Ben de başladım ya büyük bir hevesle de alıyorum bu da manifest değil mi işte
Evet bence de
Benzer bir ürün bende de var gerçekten çok iyi oluyor

Merhaba, serklajı rahim ağzı yetmezliği sebebiyle mı oluyorsunuz? Benim de öyle bir riskim var ama özel hastanelerde direkt yapmak isterlerken devlet hastanelerinde hep ölçümle takip etmek tarafındalar.
Daha önce rahim ağzı yetmezliği kaynaklı kaybın var mı ?
Benim daha önce 21. Haftada kaybım olduğu için bu gebeliğimde 12. Haftada serklaj yapıldı.

Daha önce rahim ağzı yetmezliği kaynaklı kaybın var mı ?
Benim daha önce 21. Haftada kaybım olduğu için bu gebeliğimde 12. Haftada serklaj yapıldı.
Yok çok şükür. Ama benim hastalıkta %87 erken doğum oranı varmış. Haliyle korkuyorum. Ama devlet hastanelerinde serklajın da çok masum olmadığı, enfeksiyon yapabileceğini söylüyorlar. O yüzden rahim ağzı kısalmadan önlem amaçlı yapmıyorlar. Ama ben istiyorum ki yapılsın ve biraz rahat edeyim. Sizin herhangi bir sorun oldu mu? Enfeksiyon vs

Şu an için olmadı ama ilerleyen zamanlarda olabilir tabi ki , enfeksiyon için düzenli takip yapılacak her ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…