Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ayyy banada el ver banada oğlan gelsin ayol. 😍 erkek çocuk hiç istemiyordum hamilr kalana kadar ama şimdi eşim birde oğlanı tatsın istiyorum bi erkek istemeye başladım 🤭
Oğlan tam anneci oluyor ya inşalllah 😍 benim ikinci olcak 😅 ne zaman randevuu ben bile gordum gozukuyor açarlarsa bacaklarını

Çok tatlı bunlar 🤩 ben önceki gebeliğimde almak istemiştim arkadaşım kundak gibi olanların daha kullanışlı olduğunu söylemişti bende kundak gibi olanını almıştım. O zaman kullanmak nasip olmadı , bu bebeğime kullanacağım inşallah 🙏🏻

migie 0-4 Ay Bebek DıŠKundak Uyku Tulumu Kıvırcık Wellsoft PeluŠBej Fiyatı, Yorumları - Trendyol
evet bunuda gördüm ama rahat olur mu bilememiştim o zaman bunu değerlendiriyorum hemencik :)

bu çantada kibar hoş geldi gözüme yine çanta alanlar varsa fikirlerini verirse güzel olur :)

Y
evet bunuda gördüm ama rahat olur mu bilememiştim o zaman bunu değerlendiriyorum hemencik :)

bu çantada kibar hoş geldi gözüme yine çanta alanlar varsa fikirlerini verirse güzel olur :)
Ya valla ben çantaya fazla para verdim 😂 biraz marka takıntım var 🙈🙈 skip hop dan aldım ben aldığımda 3000 di şimdi 4500 olmuş 😅
IMG_2218.jpeg

Ya ben isimde enerjiye çok inanıyorum özellikle ölmüş birinin isminin çocuğa verilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Bence bi araştırın bunu 🩵
Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ben hiç iyi hissetmem ölmüş birinin adını oğluma vermek istemem .
Ve ayrıca güzel bir isim de değil . Ben öğretmenim yoklama alırken özellikle dikkat ederim çocukların iki ismi var güzel olan ismini okurum .
Mesela Hayriye Sena diye bir öğrencim var 9. Sınıf çocuk hep utanıyor Hayriye isminden .
İsim verirken çocuğu düşünmek lazım okullarda çok zorbalik yapılıyor bu konuda .
Bizler için önemsenecek bir şey değil ama çocuklar çok kötü hissediyorlar .

Bu arada sırt çantası değil ama , mühendisnoglu sayfasında bu çantayı görmüştüm çok kullanışlı diyorlardı.

Milk&moo Anne Bebek Çantası Jungle Friends https://app.hb.biz/IYtq7kBoGBh8

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ben hiç iyi hissetmem ölmüş birinin adını oğluma vermek istemem .
Ve ayrıca güzel bir isim de değil . Ben öğretmenim yoklama alırken özellikle dikkat ederim çocukların iki ismi var güzel olan ismini okurum .
Mesela Hayriye Sena diye bir öğrencim var 9. Sınıf çocuk hep utanıyor Hayriye isminden .
İsim verirken çocuğu düşünmek lazım okullarda çok zorbalik yapılıyor bu konuda .
Bizler için önemsenecek bir şey değil ama çocuklar çok kötü hissediyorlar .
Bende aynı fikirdeyim benim babam bu sene vefat etti ismi hüseyin mekanı cenent olsun. Göbek adını koymak istedim oğlumun. Herkes ölmüş isim koyma ağırlığını alır diyor göbek adı için bile. Sizde hurafemi doğrumu ?

Bende aynı fikirdeyim benim babam bu sene vefat etti ismi hüseyin mekanı cenent olsun. Göbek adını koymak istedim oğlumun. Herkes ölmüş isim koyma ağırlığını alır diyor göbek adı için bile. Sizde hurafemi doğrumu ?
Benim de babam geçen sene vefat etti , erkek olduğunu duyunca annem çok istedi babamın ismini koymamı ama bende ağırlığını alacağını düşünüyorum. Ama göbek adı olarak koyacağım gene de.

Fazla pahalı geldi önemli olan biberon kısmında ısı koruyucu bulunması birde estetik görünsün biz kadınlar için :) güzel günlerde kullanın şık bir ürün
Çok haklısın , işte benim bazı konularda saçma takıntılarım var. Saçma olduğunu biliyorum ama durduramıyorum kendimi 😂🙈

Benim de babam geçen sene vefat etti , erkek olduğunu duyunca annem çok istedi babamın ismini koymamı ama bende ağırlığını alacağını düşünüyorum. Ama göbek adı olarak koyacağım gene de.
Mekanı cennet olsun bende göbek adı olarak koymak istiyorum :KK43:

Sağlıkla gelsin oğluşun 🩵🩵 valla iyice çoğaldı oğlan anneleri 😅
Canım muhtemelen bir çoğumuz aralıkta doğracağız 😅 şu an benzer haftalarda ilerlediğimiz için aynı gurupta olmamız daha doğru , aralık gurubuna gidersen hepsinin haftası senden ileridedir
Aynen canım bende o yüzden burda kalıyorum sezaryen olduğu için net birsey diyemiyor doktorum da zaten ilk başta buraya girdik burda kalalım 🥰
Çok sağol Allah razı olsun bir kızım vardı şimdi bir de oğlum olacak inşallah

X