Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar şaka gibi gelebilir ama az evvel bebeğimin hareketini kaydettim. 12. haftanın içindeyim. Bu kadar erken asla ummuyordum. Yatağa uzandım, göbeğimi açtım. Pencereden ışık geliyor. Yorganı da ufuk çizgisi gibi yerleştirdim. Nefesimi tuttum. Baktım göbeğim minik minik hareket ediyor. Açtım hemen kamerayı kaydettim. Eşim gelince sürpriz yapacağim 🤩
Yaaaa çok tatlı 🤩🤩🤩 ben hissediyorum bebeği ama yağlı bir insan olduğum için dışardan görüleceğini sanmıyorum 😂😂

Canım görünüyor aslında , sende de görünüyor hatta. Sen neden göremiyorsun acaba. Bak ekran görüntüsü de ekleyeyim
Eki Görüntüle 3452165
Ben kendim de dahil kimsenin kini goremiyorum herkes mı öyle anlamiyorum ki
Dün kekik çayı kaynattım Google a yazdım düşüğe sebep olur yazıyor ne içeceğimi şaşırdım canım 😞 kusmaya da başladım . Bebeğe zararı olmaz inşallah hasta olmamın ıhlamur u deniyim
Kekik çayı tansiyon varsa içilmemeli hem de.ogluma kamileyken Corona olmuştuk eşimle .ıhlamur bal limon hergun iciyordum.caya çorbaya limon yapıyorduk.sukur ben ilaç kullanmadan atlattım.
Doktor kız dedi ama herkes bakınca erkek diyor biz de bişey anlamadık yanılma durumu olur mu
Olabilir .arkadaşımın doğuma 1ay kalana kadar erkek demisler .son bı aydan sonra kız .tabiki kız oldu eltimin 18e kadar kız dediler marketlere gelen herşeyin kız olanından almisti 18den sonra erkek oldu.ha boşa gitmedi 2,kız oldu ona giydirmistir artık.
Aynen şu an görünüyor 🌸
Ben kimsenin kini goremiyorum benim hesapta bı sıkıntı var sanırım

Merhaba başıma aynı olay geldi kesin öğrenmek için birkaç dojtora gitmiştim ben o şekilde emin olmuştum çünkü bana da 3 doktor erkek bı tanesi kız demişti erkek olmuştu

Ben şöyle çözdüm hanımlar, forum seçeneklerine tıklıyorsunuz, sonrada başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüleyi seçip kaybettikten sonra hem kendi imzanızı hem de diğer üyelerininkini görebiliyorsunuz 😊
M Melekogretmencnn birde baharın dediği gibi yapar mısın , o zaman görünecektir. Ekran görüntüsü de eklemiş kendisi.

Merhaba kızlar, 13+5 bugun. Birkaç gündür hafif bas dönmesi gibi bir sey hissediyorum. Böyle tam baş dönmesi gibi de degil zonluyor sanki ama bas ağrısı yok. Garip hissediyorum. Sizde de oluyor mu?

Hamilelik günlüğünü bende yaptım kızlar ama bende hala çıkmıyor mesajlarımızın altında kaç
Haftalık falan olduğumuz çıkıyordu eskiden dediğiniz gibi bebeğimin doğum tarihini girdim ama halen görünmüyor
Ben de kaydettim dogum tarihini ama bende de cikmiyor😭😭

X