Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Merhaba; doktor bana d vitamini, magnezyum, demir ve multivitamin verdi, ocean mummy aldım. Folik asit 3 4 tane kalmıştı devam etmedim. Ocean mummy içinde de 400mcg folik varmış çünkü

Arkadaşlar merhaba ben 14 haftama girdim 12 haftada doktor bana devit 3 9 damla dh500 diye bi vitamin velevitin birde gyno ferro sanol diye bi ilaç verdi ay lavobaya çıkarken ayıptır söylemesi sabahları ağrılı çıkıyorum ve dışkım çok koyu normal mi

Benim doktorumda daha yeni folik asit yerine innate verdi bana . İçinde yine folik asit de var ama baya dolu dolu bir OMEGA 3 ten B12 ye iyota demire herşey var .bir iki gündür kullanıyorum daha

Onun sebebi gyno ferro ben yıllarca kullandım kansızlıktan bilirim koyu yeşil çıkartıyor birde afedersiniz gaz bile çok kötü kokuyor kan ilaçlarında

Onun sebebi gyno ferro ben yıllarca kullandım kansızlıktan bilirim koyu yeşil çıkartıyor birde afedersiniz gaz bile çok kötü kokuyor kan ilaçlarında
Ya evet ya Banada bunları kullanacaksın dedi bide benim gaz sorunum oluyo arada ne yersem yiyeyim çıkartamıyorum kıvranıyorum acaba bu ilaç mı diyorum ama bilemedim doktora da yazdığımda ilk aç demişlerdi şimdi tok kullan dedi onu da yaptım yine aynı

Gruptan kızlar gaviskon şurup kullanıyordu bunun için illa fikri olan vardır yazarlar görünce bende daha önceki hamileliğimde kullanmıştım çok rahatlatıyordu

Evet, demir ilacı kabız yapar ve dışkı rengini koyulaştırı

Ay umutlar doğuma kadar tükenmez inşallah gönlünüze göre olur
Kız çocukları ayrı bir tatlı ama çok haklısın bende oğlan annesi olacağımı öğrendiğimde baya şaşırdım hep kız hissediyordum inşallah istediğin gibi olur ama tabi öncelik sağlıklı olmaları
Ay bana mesaj atmiş sanirim başka bir hesap daha açmiş ahahahhahaha 5 6 hesap acmis nasil yaptiysa
Ay sapık mı ne ya

Merhaba canım inşallah her şey yolunda gidercok korkulacak bir işlem değil. 5-10 dk sürüyor.
bende fetal DNA sonucumu bekliyorum çıkar çıkmaz banada serklaj yapılacak

Allahın izniyle hiçbir sorun olmaz kuzum hiç sıkma canını. Arkadaşımda 16. Haftafa açılması olduğu için dikiş atılmıştı dün doğum yaptı hastanefeyfim bende bebiş erken geldi 35. Haftada. Ama ne yoğun bakıma ne küvöze alınmadı. Gayet güzel gelişmiş direk anneye verdiler bebişi herşey hayırlısıyla güzel olucak dualarım seninle

İnşallah kolayca sağlıkla geçer arkadaşım Rabbim kolaylık versin

Ayyy deme öyle.bnm de eşim annesine benzer.oglumu belden uyusmali sezaryen olmuştum bebek çıktı ilk bana gösterdiler içimden geçen şu oldu.aman allahim bu bebek kaynanama benziyor.herseyiyle hemde.ama çok şükür büyüdükçe benzerliği azaldı.ama hala daha eşime benzer.
Gruptan kızlar gaviskon şurup kullanıyordu bunun için illa fikri olan vardır yazarlar görünce bende daha önceki hamileliğimde kullanmıştım çok rahatlatıyordu
Bende yeni basladim biraz faydası oluyor sanki.
Allah'ın izniyle bsy olmaz iyi geçer canım.dualarim sen ve bebeğin ile

Bende de oluyordu, rahim büyüdüğü için sanıyordum, doktora ağrıyan yeri ultrason bakarken gösterdim baktı kanama alanı var orda ondan dolayı ağrıyor dedi. Umarım zamanla geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…