Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Bebek ilk hareket ettiğinde kime bakarsan ona benzermis bnm oğlan pandemi bebesi.ozaman okullar uzaktan eğitimdeydi.ee memleketten uzakta kimsemiz de yoktu.esimle 2miz evin içinde başka kimi gorcem dimi.oglum eşimin kopyası
Yaaa demeee daha önce bilseydim o an yeğenimin resmine açıp bakardım tüh kocama baktım

Bebek ilk hareket ettiğinde kime bakarsan ona benzermis bnm oğlan pandemi bebesi.ozaman okullar uzaktan eğitimdeydi.ee memleketten uzakta kimsemiz de yoktu.esimle 2miz evin içinde başka kimi gorcem dimi.oglum eşimin kopyası
2020 li mi benim oglanda 20 li hastaneye ziyaretede kimse gelemiyordu bu sefer nasıl olacak

Yaaa demeee daha önce bilseydim o an yeğenimin resmine açıp bakardım tüh kocama baktım
Hahaha aynını ben yaptım hemn açıp yeğenime baktım ama iş işten geçmişti eşime bakmış bulundum gari
2020 li mi benim oglanda 20 li hastaneye ziyaretede kimse gelemiyordu bu sefer nasıl olacak
2021mart.kontrollere giderken çıkma yasağı vardı hastane SMS atiyordu.onla gidiyorduk polis fln durdurursa die.2021de biraz daha esnemisti.hastanede bı gece kalıp çıkardı hemn dr.annemler gelirken izin alıp gelmişlerdi.ne günlerdi ya

Günlük pedler enfeksiyona sebep olabiliyor o yüzden naçizane tavsiyem bez pedlerden alıp gebelik sürecinde onları kullanmak daha sağlıklı olacaktır ilk gebeliğimde de bunda da onları kullanıyorum çok rahat oluyor

Amin canim saglikli olsunlarda nasipten oteye gidilmiyor uc tane kizin gibi gelinin olur insallah digerleri tutuyor muydu sadece bu gebeligin mi tutmadi

Kızlar 2. Trimester’e geçti gibi herkes neredeyse. Acaba ilaç/vitamin olarak ne kullanıyorsunuz? Folik asite devam edenler var, demir, omega, D vitamini başlayanlar var. Benim doktorum hiçbirşey kullanma beslenmene dikkat et diyor ama 11. Haftadan beri bişey kullanmıyorum, sanki psikolojik olarak kullansam daha iyi hissedeceğim. Sizlerin doktorları ne önerdi ne kullanıyorsunuz? Cevap verenlere şimdiden çok teşekkürler

Ben folik vs kullanmadim direk regenesis maxa başlatti beni icinde iyot bile var ki hamileyken iyot kullanimi çok cok önemli bişey bunu cogu doktor gözardi ediyor

Gecen burda lutfen yardim diye biri biseyler sorup milleti çıldırtmıştı ya ya o psikopat sürekli farkli hesap acip ayni konuyu aciyor acaba şizofren falan mi dalga mi geçiyor ki

İnnate Pronatal diye balık yağı da içeren bir takviye verdi doktorum. Ama ben de kullanmama rağmen kullansam mi bilemiyorum

Benim doktorum da hiçbir şey vermedi 18. Hafta başlarız dedi . Mide bulantın bir süre daha devam eder bekleyelim dedi .
im

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…