Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Hahaha aynını ben yaptım hemn açıp yeğenime baktım ama iş işten geçmişti eşime bakmış bulundum gari 🤣 🤣 🤣

2021mart.kontrollere giderken çıkma yasağı vardı hastane SMS atiyordu.onla gidiyorduk polis fln durdurursa die.2021de biraz daha esnemisti.hastanede bı gece kalıp çıkardı hemn dr.annemler gelirken izin alıp gelmişlerdi.ne günlerdi ya😢
Neyse bir sonraki hareketinde bolbol yeğenimin resmine bakıcam allahın hakkı üçtür 😂😂 hatta şimdiden duvar kağıdı yapayım nolur nolmaz 😂😂

İşte sürekli içamaşırı değiştirmek mümkün olmuyor. Ya ama sabit olmayan şeyler afedersiniz genital bölgede rahatsızlık vermiyor mu. Yanlış anlamayın da bi ara adet döneminde bebek bezi kullanan tanıdıklarım vardı bigün adet oldum pedim yok hemen bebek bezi koydum ama nasıl koymak inanın markete gidip gelene kadar bebek bezi heryerime ulaştı resmen 😂😂 yani sabit olmayınca rahat edemiyorum ben 😁
Bilmem öyle bir sorun hiç yaşamadım 😂😂

Kızlar 2. Trimester’e geçti gibi herkes neredeyse. Acaba ilaç/vitamin olarak ne kullanıyorsunuz? Folik asite devam edenler var, demir, omega, D vitamini başlayanlar var. Benim doktorum hiçbirşey kullanma beslenmene dikkat et diyor ama 11. Haftadan beri bişey kullanmıyorum, sanki psikolojik olarak kullansam daha iyi hissedeceğim. Sizlerin doktorları ne önerdi ne kullanıyorsunuz? Cevap verenlere şimdiden çok teşekkürler ♥️
Demir d vitamini ve magnezyum kullanıyorum şu an folikasiti kendi kendime bıraktım açıkçası 🫢

@hayatsuaa - canım sağlıkla gelsin oğluşun , güncelledim tabloyu 🩵
@Lavinias , A Agusto , @ikizcan , @zeynepthevideographer - kızlar sağlıkla gelsin bebişleriniz , ekledim sizleri tabloya 🌸 yaşlar kaçtı acaba , o eksik kaldı ?
@gl1234 - canım hoş geldin , sağlıkla gelsin bebeğin. Tabloya ekledim seni 🌸 Şehir neresiydi acaba ?
@tinygirl - kuşum sen tabloda vardın göremedin galiba kendini 😅 bebeğinin cinsiyetini güncelledim ama , sağlıkla gelsin prenses 👸🏼🩷
Teşekkür canım🥰 33 yokum ama 32 varım ama 33 yokum🤣🤣🤣(33) yaşındayım 🌹

Ben folik vs kullanmadim direk regenesis maxa başlatti beni icinde iyot bile var ki hamileyken iyot kullanimi çok cok önemli bişey bunu cogu doktor gözardi ediyor
Bende oğlumda da bu hamileliğimde de regenesis Max kullanıyorum.
Gecen burda lutfen yardim diye biri biseyler sorup milleti çıldırtmıştı ya ya o psikopat sürekli farkli hesap acip ayni konuyu aciyor 🤣 acaba şizofren falan mi dalga mi geçiyor ki🤣
Hadi ya.birisi de kalkıp onu savunmustu 🤣

Bu sene erkek senesi diyorlardı 😂
Lütfen korkutma bizi cnm .:confused:çevremdekiler de kız senesi diyordu umudum halen var ama 😂
Bu arada sürekli yapmak istediğim makas ,bıçak testini sonunda yaptım dün akşam sonuç bıçağa oturdum :KK70: ama yine de umudum var pzt Dr gidecem öncelikle sağlıklı olması dileğiyle inş bi kızımız olur .🙏

Ay ben onu engellemiştim guruba yazmasın diye , yeni isimle mi dönmüş 😂
Ay bana mesaj atmiş sanirim başka bir hesap daha açmiş ahahahhahaha 5 6 hesap acmis nasil yaptiysa 🤣
Bence ip si engellenmeli forum yetkilileri tarafından. Gerçekten sinir bozucu yaaaaa
Kazeni etiketledim ben 🤣
Bende oğlumda da bu hamileliğimde de regenesis Max kullanıyorum.

Hadi ya.birisi de kalkıp onu savunmustu 🤣
Bende ilkinde de kullandim hatta dün hareketlerini gorunce doktor verdigimiz vitaminlerden bunlar bu kadar zeki oluyorlar diyor 🤣🤣🤣

Ay bana mesaj atmiş sanirim başka bir hesap daha açmiş ahahahhahaha 5 6 hesap acmis nasil yaptiysa 🤣

Kazeni etiketledim ben 🤣

Bende ilkinde de kullandim hatta dün hareketlerini gorunce doktor verdigimiz vitaminlerden bunlar bu kadar zeki oluyorlar diyor 🤣🤣🤣
evet vitaminden olabilir.masallah oğlumda Akıl küpü 💙🤣🤗

Kızlar 2. Trimester’e geçti gibi herkes neredeyse. Acaba ilaç/vitamin olarak ne kullanıyorsunuz? Folik asite devam edenler var, demir, omega, D vitamini başlayanlar var. Benim doktorum hiçbirşey kullanma beslenmene dikkat et diyor ama 11. Haftadan beri bişey kullanmıyorum, sanki psikolojik olarak kullansam daha iyi hissedeceğim. Sizlerin doktorları ne önerdi ne kullanıyorsunuz? Cevap verenlere şimdiden çok teşekkürler ♥️
Benim 12. hafta yaklaşırken folik asit ve kan sulandırıcı 7 tane kalmıştı tamam onlar bitince devamını alma OCEAN MUMMY diye bir vitamin yazdı doğurana kadar içiyosun bunu hatta doğurunca da 6 ay devam et dedi kuzenim çünkü çok ciddi saç dökülmesi olmuştu bende ilk doğumdan sonra. Dökülme olmaması için devam edicem bu sefer

Benim 12. hafta yaklaşırken folik asit ve kan sulandırıcı 7 tane kalmıştı tamam onlar bitince devamını alma OCEAN MUMMY diye bir vitamin yazdı doğurana kadar içiyosun bunu hatta doğurunca da 6 ay devam et dedi kuzenim çünkü çok ciddi saç dökülmesi olmuştu bende ilk doğumdan sonra. Dökülme olmaması için devam edicem bu sefer
Sende de mi kan pihtilaşmasi var canim

Lütfen korkutma bizi cnm .:confused:çevremdekiler de kız senesi diyordu umudum halen var ama 😂
Bu arada sürekli yapmak istediğim makas ,bıçak testini sonunda yaptım dün akşam sonuç bıçağa oturdum :KK70: ama yine de umudum var pzt Dr gidecem öncelikle sağlıklı olması dileğiyle inş bi kızımız olur .🙏
Bende makasa oturdum. Son sözü ultrason söyler😂

X