Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Bana doktorum demişti ki, günlük ped yerine penye kumaş al onlardan kes koy. Çünkü ped hava aldırmıyor. Bu sefer nem ve sıcaklık arttığı için mantar ve enfeksiyon yapabiliyor. Bende progestan kullanıyorum ve iç çamaşırımı sürekli değiştirmekle buldum tek çözümü. Size de daha pamuklu veya penye kumaş öneririm

Selam kizlar bugun 12+0olduk ikili test yaptirdik ense kalinligi normal cikti çok şükür kan da 2 gune cikar dedi doktor 2 hafta sonra cinsiyet icin cagirdi nasil geçicek 2 hafta acaba

Zor olmuş beni de balon takmak için götürdüklerinde bebeğim ilaçla düşmüş altımı açtığımızda doktorun eline gelmisti bile gerek kalmadı çok şükür. Sonrası 10 dk sürmüş içimi temizlediler sadece bana 10 yıl gibi geldi ama. Benim de kahve lekelenmem var şimdilik arada çok az kan da geliyor. Ben çok kansız kalmışım ilave kan taktılar bana hastane. Ben bir 6 ay dinlenmeyi düşünüyorum ama Rabbim bilir gerisini..
Teşekkür ederim sende aklına geleni danışabilirsin

Evet cnm 2.bebek .sabah bı doktoru izledim.ilk bebek 20.haftadan sonra 2.bebk 16dan sonra hissedilir genelde diyordu.
Külliyen yalan. İlk kızımı 13 te falan net hissettim. İkinci gebeliğim şimdide 9 dan beri hissediyorum :) vücut yapısıyla ve insanın kendi vücudunu tanıması ve dinlemesiyle alakalı bence

Tamam yarın mutlaka haber veririm benim kide bugün afedersiniz sümüksü gibiydi çok su içiyorum ama bugün haddinden fazla hatta

İşte sürekli içamaşırı değiştirmek mümkün olmuyor. Ya ama sabit olmayan şeyler afedersiniz genital bölgede rahatsızlık vermiyor mu. Yanlış anlamayın da bi ara adet döneminde bebek bezi kullanan tanıdıklarım vardı bigün adet oldum pedim yok hemen bebek bezi koydum ama nasıl koymak inanın markete gidip gelene kadar bebek bezi heryerime ulaştı resmen yani sabit olmayınca rahat edemiyorum ben

Kızlar bizim de test sonucumuz çıktı bugün çok şükür bebeğimiz sağlıklı hiç bir problem yok cinsiyetimiz de belli oldu.
Mavi bir kalp bırakıyorum buraya , oğlumuz geliyor
Aaaa harikaa ben hep kız gibi hissetmiştim senin için yanlış tahmin olmuş, sağlıkla gelsin

Hayırlı olsun arkadaşım sağlıkla gelsin minik yakışıklı maşallah ona
Teşekkür ederiz canım valla oğlan anası olacam , değişik bir duygu
cinnabon canm hayırlı olsun. Benim de mavi kalbimi unutma
Yaaa ben kaçırmışım onu , ekledim şimdi sağlıkla gelsin oğluşun
Canım beni eklemeyi unutmuşsun bizim cinsiyetimiz de erkek
Canım ekledim şimdi , kaçırmışım kusura bakma sağlıkla gelsin oğluşun
Aaaa harikaa ben hep kız gibi hissetmiştim senin için yanlış tahmin olmuş, sağlıkla gelsin
Ya valla bende kız hissediyordum oğlan anası olacağımı öğrenince bi şaşırdım sağlıkla gelsin inşallah bebişlerimiz

2 gün önce akşam çok net hissettim bende hatta bağırdım o an eşime aaaaa bebeeeekk hareket ediyo valla o vallaaa ooo diye
Bebek ilk hareket ettiğinde kime bakarsan ona benzermis bnm oğlan pandemi bebesi.ozaman okullar uzaktan eğitimdeydi.ee memleketten uzakta kimsemiz de yoktu.esimle 2miz evin içinde başka kimi gorcem dimi.oglum eşimin kopyası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…