Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
14+2 oldum ama hala bebek hareket etmiyor böyle bişey yaşayan var mı cinsiyetini çok merak ediyorum ama doktora geçen hafta da bu hafta da gittim cinsiyetini göremedi çok merak ediyorum tahmin edebilecek olan var mı
Maşallah ilk ultrason foto ne tatlı ya. .bana kız gibi geldi.saglicakla gelsin Miniş kuzu🤲

14+2 oldum ama hala bebek hareket etmiyor böyle bişey yaşayan var mı cinsiyetini çok merak ediyorum ama doktora geçen hafta da bu hafta da gittim cinsiyetini göremedi çok merak ediyorum tahmin edebilecek olan var mı
Kiz gibi canim saglikla al kucagina

Bu gruptan olmadığını fark etseydim etiketlerdim de neyse. Bosverelim. Burada birlikte birbirimizi tanimasak da zor bir sureci birlikte aşmaya çalışıyoruz. Mutluluğumuza odaklanalim. Burada bebegini kaybeden arkadaslar bile digerlerine mutluluk guzellik diliyor.

Hanımlar bu konu konuşuldu mu denk gelmedim ama birşey sormak istedim sabah akşam 2 tane progestan fitil kullanıyorum bugün sabahtan beri sarı akıntım var afedersiniz de dedim acaba idrarımı mı kaçırıyorum onun lekesi mi diye düşündüm değil sürekli değil zaten sadece günlük pedime bir kaç damla gözükecek kadar internetten baktığımda enfeksiyon yazıyor ama bende hiç denildiği gibi koku yanma hissi kasık ağrısı felan yok fitillerimi de hep eldivenle koyuyorum ki 2 aydır ilk defa böyle birşey oldu acaba bu sorundan doktoruna danışan oldu mu yardımcı olursanız sevinirim.
Ben doktoruma sordum sarı akıntım var sorun olur mu dedim olmaz demişti. Beyaz sarı akıntıda sorun yok kahverengi pembe kırmızı akıntılar sorun demişti. Ama siz yine kendi doktorunuza danışın

Hanımlar bu konu konuşuldu mu denk gelmedim ama birşey sormak istedim sabah akşam 2 tane progestan fitil kullanıyorum bugün sabahtan beri sarı akıntım var afedersiniz de dedim acaba idrarımı mı kaçırıyorum onun lekesi mi diye düşündüm değil sürekli değil zaten sadece günlük pedime bir kaç damla gözükecek kadar internetten baktığımda enfeksiyon yazıyor ama bende hiç denildiği gibi koku yanma hissi kasık ağrısı felan yok fitillerimi de hep eldivenle koyuyorum ki 2 aydır ilk defa böyle birşey oldu acaba bu sorundan doktoruna danışan oldu mu yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı şikayetle gittim. Doktorum bana fitil verdi 2 tane vardı içinde. Akıntının progestandan kaynaklı olabileceğini söyledi birkaç gün oral olarak al dedi. Dün yine çok yoğun geldi hatta sarıdan koyuydu. Bugün hiçbirşey yok çok şükür. Yarın kontrolüm var bakalım gerekirse muayene etsin.

Kızlar selam bişey sorucam size. Ben bugün 11+5 im göğüslerim inanılmaz dolgun ve hassas sanki her an süt akacakmış gibi. Göğüs uçlarımda neredeyse gün boyu çıkık durumda. Evde sütyen takmıyorum ama inanılmaz belli oluyor kıyafetten eski halinden daha büyükmüş gibi geldi uçlarıda bana. Sizde durumlar nasıl?
Benimde aynı 2-3 katına cıktı resmen

Ben de böyle arada oluyor akıntı. Hatta turuncuya çalan bi akıntı geldi bir kere. Doktorum eğer yoğunlaşır, sıklaşır ve rengi kahverengiye dönerse mutlaka gel dedi. Onun harici önemli değil, bol su içmeyi ihmal etme dedi. Böyle

Aynı şikayetle gittim. Doktorum bana fitil verdi 2 tane vardı içinde. Akıntının progestandan kaynaklı olabileceğini söyledi birkaç gün oral olarak al dedi. Dün yine çok yoğun geldi hatta sarıdan koyuydu. Bugün hiçbirşey yok çok şükür. Yarın kontrolüm var bakalım gerekirse muayene etsin.
Diğer fitil akıntı için verildi o zman doğru mu anladım

Valla cnm kanama alanı fazla dedi düşük için herhaftaya bir iğne yazdı bide kan sulandırıcı iğneye devam aspinide iki güne bir iç dedi iki hafta boyunca bide tansiyon yuksek diye tansiyon ilacı yazdı bide düşük önleyici hap çok yoğun bir doktor olduğu için öyle uzun bir açıklama yapmıyor bebek iyiydi ama
kanama alanı benim yok bebek de çok şükür çok iyi kıpır kıpırdı allah evlatlarımızı zamanında kucağımıza almayı nasip etsin hemen, sanki dünyanın en uzun 9 ayı 🤣 tansiyon düşük çıkıyor benimde 10/6 hep.. herkesin vücudu farklı tepki veriyor cidden

Bende de pıhtılaşma hafif çıkmaya başlamış gibi fe bana karar veremediler henüz? Sizin hangi kanlar kaç değerinde karar verdiler merak ediyorum
benim hemoglobin 14,8di şu an 15 olunca bi tedirgin oldu kan ilacı almadığın halde neden arttı dedi sonra bi test aldı trombosit mi tam bilmiyorum o da low- middle arasında çıktı yani ne orta ne düşük arada bi şey doktor da başında yakaladık iyi oldu tarzında bi şey dedi 14. haftanda iyice kan akılın yoğunlaşınca sana iğne başlayalım aspirin başlamayalım içme dedi iğne yeter dedi. senin homozigot ya da heterozigot değerlerindeyse değişiklik o zaman en az 0,4le başlatıyorlarmış

İnşallah kuzum sağlıkla dünyaya gelsin de cinsiyet önemli değil ama insan yine de merak ediyor işte 🥰🥹

Maşallah canım bana da kız geldi gibi üç fotoda pek belli olmuyor ama 3 boyutlu bir fotoğraf var onda üç çizgi gördüm sanki 🙈🥰

Merhabalar,

Bugün fetal DNA testi için kan verdim ancak kani aldiktan sonra firma yetkilisi kan sulandirici kullanmadiniz değil mi dedi ben de kullandim dedim. Ama kesinlikle kullanmamaniz lazimdi bu kani kullanamayiz dedi. Ben bu konularda çok hassas ve dikkatliyimdir kullanmayın deseydiler kesinlikle keserdim ilaci. Hem bosuna kan vermis oldum hem de zaman kaybetmiş oldum. Firma yetkilisi en erken haftaya sali günü gelebilirim tekrar dedi ben de o kadar beklemek istemiyorum. Aranizda İstanbul Anadolu yakasinda Eurofins firmasina NİPT testi yaptiran var midir? Varsa görüştüğü kişinin iletisim bilgilerini benimle paylasirsa cok mutlu olurum 🙏🏻
Merhaba canımm ben de anadolu yakası eurofins e yaptırdım hemen vereyim no. Bana başta sordu kullanıyor musun kan sulandırıcı diye hayır demiştim. Seninkinin sorması lazımdı.
Birsen özer Eurofins : 05392339990

Merhaba ben eurofinse yaptırdım cmrt aradım pazartesi hemşire geldi sonucum da cuma günü çıktı.Kan sulandırıcı kullanıyorsam almamam gerektiğini söyledi
Benimle aynı yere yaptırmışsın sen de canım.Birsen hanım da her mesaja yanıt veriyor. Benim de 2 gün sonra hemen kan almaya geldiler ve sonuç çok hızlı çıktı. 12. Haftada belli oldu. Şu an 15 hafta olduk bile

X