Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    35
İlk gebeligimde öyle demişti dr.sonraki gebeliklerimde bsy diyen olmadı.

Nipt testini yaptırdınız mı? Nelere bakılıyor , İstanbulda nerede yaptırdınız ve ücreti ne kadardı acaba bilgi verebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, pek yazamıyorum ama okuyorum yazdıklarınızı. Ankara’da fetal dna (nipt) yaptıranlar varsa nerede yaptırdınız, bilgilendirirseniz sevinirim

Bizim burada hocalar normal gebelik takibi yapmıyor. Ama ben hem şehir hastanesindeki hem üniversite hastanesindeki genç doktorlardan çok memnun kaldım. Bence sizin durumunuzda doktora gitmek belki gerekebilir. En azından içiniz rahat eder.

Sende benim gibisin benim de 2 oğlum var bende onları hep sağda hissettim bu bebeğim de sağda bence cinsiyetle sağ sol ilgilisi yok

İnşallah her şey yolundadır bizede haber verin içinizi ferah tutun dualarım sizinle

İçini ferah tut hiç birşey olamayacak Allah'ın izniyle

Benim ikili test kan sonuçlarım çıktı serbest beta Hcg 9.90 Papp-A 2.51 çıkmış normal mi oluyor? 10 gün sonra çıkar gelince öğrenirsin dediği için merak ettim.

Umarim herşey gonlunce olur güzel haberlerini ver bize de❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…