Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
Ben medical park göztepe ömer ulugergiliye gidiyorum memnunum çok tatlı sevecen bi doktor

Evet öyleymiş. Ben de geç anladım. Bana değerlerim düşük geldi. Tedirgin de oldum bir de üstüne.
Canım önemli olan mom değerleri var onların yüzdesi önemli diye biliyorum. Onlarda raporda çıkar sanırım
Evet öyleymiş sonradan anladım. İnşallah güzel gelir sonuç. 10 gün bakalım nasıl geçecek.

Merhabalar herkese rabbim sağlıklı bir şekilde doğurmayı nasip etsin hepimize anlayanlar rica etsem yorumlarmisinz şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 1000099564.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 53
  • 1000099565.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 52
Nasılsınız kızlar? Günboyu yatıyorum. Kalktığım an başım dönüyor. 23 aylık da bi bebişim var. Onla ilgilenemiyorum, çok mutsuzum.
Geçmiş olsn neden başın dönüyor ki.ilac mi kullanıyorsun yoksa hamilelikten mi.ya bnmde 3yasinda oğlum var midem çok kötü oluyor sürekli yatmak istiyorum .o da bnm le oynamk istiyor .bazen kızıyorum fln elimde olmadan ağlıyor bu sefer de üzülüyorum.bulantim lekelnmelerim keşke bı an önce geçse.

Hamilelikten muhtemelen tansiyonum düşüyor. Kalkınca midem de bulanıyor. Yemeklerden de tiksindim açım 4 kilo vermişim. Oğluşuma da kıyamıyorum.
Bir kaç hafta sonra rahatlarız inşallah

Hamilelikten muhtemelen tansiyonum düşüyor. Kalkınca midem de bulanıyor. Yemeklerden de tiksindim açım 4 kilo vermişim. Oğluşuma da kıyamıyorum.
Bir kaç hafta sonra rahatlarız inşallah
Bende şuan kilo verenlerdenim.12hafta olcaz hayırlısıyla.cikariyorum sürekli.bulansa bı dert bulanmasa bı dert valla.allahim hayırlısını versin hakkımızda.buarada bnm de sürekli tansiyonum düşük durur.10/7veya 9/6 gibi

Kızlar ya ben bugün çok kötü beslendim cips yedim ve üzerine burger kongrem dondurma yedim ağır geldi acayip başım ağrıyor şu an ne yapacağım bilmiyorum

Kızlar ya ben bugün çok kötü beslendim cips yedim ve üzerine burger kongrem dondurma yedim ağır geldi acayip başım ağrıyor şu an ne yapacağım bilmiyorum
Kendini kötü beslendim diye suçladığın için öyle hissediyorsun canın istemiş yemişsin afiyet olsun yarın biraz hafif beslenirsin bişeycik olmaz mutlu değil miydin yerken tadını çıkar

Geçen de bende acılı cips yedim.normalde hiiic yemeyiz eve almayız ama eşim oğlana almış tabi onunda canı çekmiş.ee onlar yerken nasıl dayancam yedim valla.cola da içiyorum .dondurma da yiyorum.cok aşırı rahatsız olursam parmakla kusuyorum yoksa diğer türlü kendiliğimden kusamam heralde.

Merhabalar herkese rabbim sağlıklı bir şekilde doğurmayı nasip etsin hepimize anlayanlar rica etsem yorumlarmisinz şimdiden teşekkürler
Bana erkek gibi geldi benim bebişin de ultrason görüntüsü aynı sizinki gibi (11+4) doktor erkeğe benzıyor dedi

Kızlar gaz sancısı için be yapıyorsunuz benim aşırı gazım var ya çok rahatsız oluyorum yürüyorumda ama geçmiyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…