Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Bnm oglanda bıçak makas tuttu yüzük testi de tuttu,çin takvimi de tuttu.bunda da çin kız diyor,makas çıktı ,yüzük testini yapmadık.☺️🤗ama tuz ekme var onda erkek çıktı.oglumda tuz ekmeyi yapan olmamıştı.
Benim ki Rus kız ,komşumun kendi hesaplaması kız,ramzi ve çin erkek geriye bıçak makas testi kaldı 😂 tuz testi de ilk oğlumda yapmışlardı tutmuştu .Allah'tan sadece 2 cinsiyet var .ikisinden biri olma ihtimali yüzde elli 😂😂😂

Merhabalar,
Benim dün ve bugün iç camasirimda genel olarak sarı ama kahverengi ile karışık akıntım oldu. Ama sabah kalkıyorum oluyor sonra devam etmiyor. Herhangi bir yanma, kaşınma vs. yok. Doktora pazartesi günü randevum var. Acil bir şey mi bilemedim. Bekleyeyim artarsa mi acile gideyim, yoksa hamilelikte normal midir?

Merhabalar,
Benim dün ve bugün iç camasirimda genel olarak sarı ama kahverengi ile karışık akıntım oldu. Ama sabah kalkıyorum oluyor sonra devam etmiyor. Herhangi bir yanma, kaşınma vs. yok. Doktora pazartesi günü randevum var. Acil bir şey mi bilemedim. Bekleyeyim artarsa mi acile gideyim, yoksa hamilelikte normal midir?
Kuzum bnm de dün aniden günlük Pete kahverengi akıntı geldi.daha sonra WC girdikce geliyor.bugun bı gitmeyi düşünüyorum mide bulantım da bugün az gibi sanki.ogleden sonra giderim artık inşallah kirmiziya dönmesin.

Kuzum bnm de dün aniden günlük Pete kahverengi akıntı geldi.daha sonra WC girdikce geliyor.bugun bı gitmeyi düşünüyorum mide bulantım da bugün az gibi sanki.ogleden sonra giderim artık inşallah kirmiziya dönmesin.
Benim geçen hafta 3 kez oldu. Doktora her gittiğimde bebek sağlıklı idi. Endişe etme ama tabi doktora git. Üçüncü de artık ben doktora gitmedim. Bugün de ikili teste gireceğim ancak üniversite hastanesi olduğu için diğer sorularıma yanıt alır mıyım hiç bilmiyorum. Onlara bir sorarım. Yoksa bugün inşallah bebeği sağlıklı görürsem ve artmazsa pazartesi gününü bekleme kararı aldım. Bence sen doktoruna görün ama devam etmiş çünkü. Benim olduğu zaman bir kez oluyordu devam etmiyordu sonra.

Benim geçen hafta 3 kez oldu. Doktora her gittiğimde bebek sağlıklı idi. Endişe etme ama tabi doktora git. Üçüncü de artık ben doktora gitmedim. Bugün de ikili teste gireceğim ancak üniversite hastanesi olduğu için diğer sorularıma yanıt alır mıyım hiç bilmiyorum. Onlara bir sorarım. Yoksa bugün inşallah bebeği sağlıklı görürsem ve artmazsa pazartesi gününü bekleme kararı aldım. Bence sen doktoruna görün ama devam etmiş çünkü. Benim olduğu zaman bir kez oluyordu devam etmiyordu sonra.
Peceteye sildikce leke tarzında geliyor.fitili birakmistim sanirim ondan.dr 14e kadar devam etmemi söylemişti.bakalim inşallah bugün gitcem.arastirma hastanelerini çok bilmiyorum ama genelde asistanlar oluyor sanırım.onlarda çok ukala oluyor.bilmiyorum sen prof a falan mı gidiyorsun.

Kızlar benim bugün doktor kontrolümün var. İçim içime sığmıyor kontrol günlerinde. Hem çok heyecanlıyım bizim bebişi görmek istiyorum büyüdü mü acaba merak ediyorum hemde gerginim inşallah olumsuz bir şey yoktur diye. Sziler nasılsınız 😇
Ben de öyle oluyprum ya iyi olduğunu duyana kadar hep bi ufak telaş 🥹

Kendim birakmistim .çünkü oğlum da olunca fitil kullanmak baya yorucu geldi bana.fitili kullanıyorum .oğlum bsy istiyor kalkmak zorunda kalıyorum.bende baktım bsy yok kullanmamıştım.bayram öncesi gittiğimde Dr onunuzdeki 2 3hafta daha kullan sonra bırakıp birakmicagina karar veririz demişti.ben akıllı da bıraktım çok biliyorum ya.off kendime sinir oldum.
Keşke kafana göre birakmasaydin doktor ultrasonda bakip birak diyene kadar birakma canim riske atmaya değmez ben de 12 hafta kullandim ilkinde kanamam vardi riskliydim igrite ediyor insani malesef
Ne zaman yakalamıştı haftasınu hatırlıyor musun
12de herhalde yanliş hatirlamiyorsam canim

Ya hesaplama cikiyor karşına yada takvim çıkıyor.son adet oldugum ay ve yaşıma bakıyorum.
Ben onda şey önemli diye biliyorum ilişkinin olduğu ay . Çünkü ben oğlum da son adet ayımla ilişkinin oldugu ay farklıydı son adete göre kız ilişkinin olduğu aya göre erkek gösteriyordu 🙂

şubat anneleri başlığı da açılmış zaman ne çabuk geçiyor ya bi girip bakayım dedim kese gördünüz mü görmediniz mi kalp atışı, kese şekli telaşındalar şu an.. ah annelik hep aynı hep 🥹🩵💘

Kızlar benim rahmim ters ondan normale göre biraz dha geç çıkabilirmiş göbüşüm
Bugün 11 hafta olduk sabah gazsızken örnek olması açısından göbüş fotosu atıyorum normalde dümdüzdü karnım alt karnım çok hafif çıktı ama minnacık
Elleyincede sert

Eklentiler

• IMG_0049.jpeg
    IMG_0049.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar benim rahmim ters ondan normale göre biraz dha geç çıkabilirmiş göbüşüm
Bugün 11 hafta olduk sabah gazsızken örnek olması açısından göbüş fotosu atıyorum normalde dümdüzdü karnım alt karnım çok hafif çıktı ama minnacık
Elleyincede sert
Canım ters rahim 3aydan sonra düzeliyor Muş.ilk gebeligimde Dr bana demişti rahmin ters ama 3aydan sonra normale döner. işte biraz ağrı yapar okadar demişti.karnin cikmasyla alakalı bsy mi onu bilmiyorum ama.bnm de böyle çıktı şuan.

Canım ters rahim 3aydan sonra düzeliyor Muş.ilk gebeligimde Dr bana demişti rahmin ters ama 3aydan sonra normale döner. işte biraz ağrı yapar okadar demişti.karnin cikmasyla alakalı bsy mi onu bilmiyorum ama.bnm de böyle çıktı şuan.
Normalde bide bel fıtığım vardı ama bebek büyürken bacak sinirlerime doğru büyüdü ilk başta felaket siyatik ağrım vardı yürürken hayatımda daha önce olmayan şimdi ama baya azaldı heralde düzeliyor rahim sizinde öi ters rahminiz

X