Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Oyy göbüş bile var.. bana erkek gibi geldi ama tamamen hissiyat canım

Maşallah miniğe bence de erkek gibi

Bence erkek bu kuzu

maşallah öncelikle allah tamamına erdirsin canım sonrasında bence erkek
Ayy kızlar hepiniz erkek dediniz, etrafımdaki herkes de erkek hissediyor. Benim bir hissiyatım yok hiç farketmez bakalım iki haftaya dna sonuçlarıyla birlikte sizlere de haber vericem hepimizin bebişleri sağlıklaa gelsin

Selam ilk doğumım sezeryan olduğu için bu seferde Sezeryan olma ihtimalim den dolayı ocakta doğurabilirim ama ben daha 6 haftalık hamileyim gruba girdim 10 haftalık herkes ben çok geriden geliyorum neyse Ocak'ta geleyim napayım bilemedim

Hayırlı olsun , sağlıkla gelsin bebişin bizim gurubumuza da gelebilirsin tabi ki ama bence kendi haftandakileri yani şubat annelerini takip etmen daha doğru olur. Oradaki bir çok insan da ocakta doğum yapabilir zaten , benzer haftalardaki gurupla ilerlersen senin için daha iyi olur

Sorma 2 sene uğraş didin zar zor olsun hiç hesapta yokken şak diye tutsun nasip yiyecek ekmeği varsa gelecek demekki vardır bi hayır sağlıkla gelsinler
Bizimde ilki tüp bebekti 2 sene olmadı, bunda da çok rahattık olmaz diye ama işte süpriz yumurta evet sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil

Ay istanbul ne kadar pahali ya en lüks hastanelerden birinde dogum yapacagim 67bin toplam paket
Merhaba anne adayları diş etimde şişme ve kanama var aynı sorunu yaşayan var mı merak ettim
Kanama degilde şişme oluyor bazen iyotlu su ile gargara yapiyorum ben
Beklenen doğum 8 Ocak
Ankara
31 yaş
Merhaba bende ankaradayim yaşimda eylülde 31 olacak

ben de anadoli sigortalı doktor arayisindayim, siz nereye gidiyorsunuz? Medicana Kadıköy'u denedik, kotuydu, akşam acılı vs avantajlı değil, Medical Park deneyeceğiz Pazartesi.

Merhaba hanımlar 9+2 haftalık gebeyim dün daha ilk kontrolüme gittim 3. Geebeliğin verdiği rahatlık mıdır nedirŞaka bir yana kalp atışı diğer iki gebeliğimde vj usg ile duyulmuştu o yüzden geç gitmeyi tercih ettim ama 9 haftalık olmasına ragmen karından cok zorlandı doktor rahim ters oldugundan ileri ki haftalarda net görüntü alınıyor 2 oğlum var hayırlısıyla bakalım bu sefer tekrardan mı erkek olacak göreceğiz

Eklentiler

• 20240622_132430.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 33
ben de anadoli sigortalı doktor arayisindayim, siz nereye gidiyorsunuz? Medicana Kadıköy'u denedik, kotuydu, akşam acılı vs avantajlı değil, Medical Park deneyeceğiz Pazartesi.
Ben de araştırıyorum. Medicana hastane olarak çok güzel diyorlar ama doktor bulmak lazım tabi. Ben Medical Park Maltepe’de Dr. Rafiga Gasimova’ya gitmiştim tesadüfen çok memnun kaldım, normal doğumu da destekliyor olmazsa kendisiyle devam edeceğim.

Maşallah cnm ben anlamıyorum ya hıc fark göremiyorum bi arkadaş ramziye göre yorum yapıyordu o görünce yazar belki
Rabbim gönlündekini sağlıkla nasip etsin

Ben Pendik Medicalparkta Neslihan Alan hocaya gidiyorum çok memnunum kendisinden. Pendik'te oturan kuzenim ve arkadaşlarımız da onda doğum yaptı. Çok bilgili ve ilgili bir hoca tavsiye ederim.
Ben o hocaya gittim çokta tatlı ama çok yoğun randevusunu 1 temmuzda 20 gün önceden zor aldım. Planlamayı nasıl yapıyorsunuz ilk muayeneden sonra kendisi mi planlıyor acaba, birde cumrtesileri çalışıyor mu biliyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…