Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Benim 6 ve 7. Haftada olmuştu . Kanama Alanı vardı 2 hafta progestan kullandım fitil olarak geçti 9. Haftada bıraktım ilacı . Şimdi 10+5 oldu şükür ki yok .

Arkadaşlar 10+5 oldu benim ama sağ tarafımda iki gündür ara ara regl sancısı gibi sancı oluyor . Normal mi ?
Sizlerde de oluyor mu ?

Daha önce kaybım olduğu için fazla korkuyorum

Benim bugünkü muayenemde ense kalınlığı ortalama 3 mm çıktı doktor ikili tarama testi riskli çıkar direkt fetal dna yaptırın dedi pazartesi kan testi vereceğim modum biraz düştü açıkçası
Merhaba arkadaşım aslında korkulacak kadar çıkmamış ama insanı şüpheye sokan bir ölçü çıkmış .
Benim ilk bebeğimde 11+4 de 7 çıkmıştı çok kötü zamanlardı sonra zaten kistik higroma olduğunu öğrendik bebekte ödem oluştu 12 mm E çıktı ölçü ve sonlandırdı gebeliği doktor .

Ben o zamanlar burada çok yorum okumuştum 3 çıkıp 4 çıkıp sonra düşük çıkan o kadar çok yorum var ki gönlünü ferah tut bence her şey güzel olacak . Sana tavsiyem bir doktora daha git sonra testi yaptır .
Ben o zaman 6 doktora gittim biri 6 ölçtü biri 7 ölçtü . En azından emin olursun

Anadolu sigorta 6 ay oldu bekleme suresi

Kızlar selamlar benim bugün 8+4 kontrolüm vardı orada 9+2 çıktı doktor pazartesi günü kan verebilirsin fetal dna istiyorsan dedi kendisi panorama önerdi pazartesi akşam sekizde gelip kan alacaklar evde sonuçta on iş günü içinde çıkıyormuş birde cinsiyet hakkinda yorum yaparsanız çok sevinirim :))

Eklentiler

• 8B8166EC-9CF2-4BD0-A188-9C3E3475A4A2.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 49
Panaromanin fiyatini kaca anlastiniz acaba? 475 dolar yazmisti bir arkadas. Ben de temmuzda yaptirmayi planliyorum.

Bizim doktorumuz 12. Hafta çıkan sonuçlarım daha doğru olduğunu 10. Haftanın erken olduğunu söylemişti . Erken yapınca sonuç sağlıklı olmaz demişti

sevgili günlük,
5 gündür deli saçması yediğim şeylere dur dedim. çok şükğr bugün harika beslendim. ne çikolata ne dondurma ne bisküvi ne de cips her şeye dur dedim
aile doktoruna gidip insülin ve kan şeker oranıma baktırdım hepsi normal çıktı. bazen böyle ataklar olup bitermiş. çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…