Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    30
Katılıyorum sana cnm..herks burda biseyler öğrenmek için var. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.hapsurmaktan korkuyor olabilir belki daha öncesi kayıp yaşadı yine yaşamaktan korkuyor.ben 2021de oğlumu doğurdum.hamileyken bı şimşek çaktı aşırı korktum hemen Dr a gittim bebeğime bsy oldu mu acaba diye.dr da bsy olmaz bundan demişti.cunku öncesi kaybim vardı onu da kaybetmek istemiyordum.simdi de korkularım var mesela Allah korusun.oglumdan önce ve sonra kayıp yaşadım bu 4.gebeligim yaşım 38 ve korkuyorum yine.bunlari dile getirince bilgisiz cahil mi oluyoruz anlamıyorum.birakin insanları küçümsemeyin ya görmezden gelin okumadan geçin.ben öyle yapıyorum mesela.neyse herkese sağlıklı bı hamilelik diliyorum.

Markası nedir güneş kreminin
L'Oreal köyü leke karşıtı aldım ben ama başka marka da olabilir fazla kimyasal içermeyen. her gün iki kere sürüyorum var olanlara bile iyi geldi, ama hangisi olsa iyi gelecek sanki, normalde de kullanma alışkanlığımiz yok ya tatil dışında, benim yani en azindan.

Ben makyaj yapmayı, ojeyi, çayı, kahveyi komple bıraktım zararlı diye. Biraz abartıyorum gibi davranıyor arkadaşlarım ama ben de onların nasıl hamileyken en sert kahvelerden içtiklerini, saçlarını boyattiklarini falan anlamıyorum. Bir şey diyor muyum, hayır. Ama herkes benimle dalga geçer gibi konuşuyor.

Canım bende myom olduğu için ve doktor kendi cihazından bebeği göremediği için tekrar çağırdı normal şartlarda ben Ayda bir giderdim kontrole
Ayy benimde aynı olmuştu yazmıştım aslında ama çok rahat söyledi miyomu söylemiştim dimi diye bisey olmaz dedi bebeğide karından göremedik vajinal gördük. İnşallah güzel sağlıklı haberlerle gelirsin

Benim de geçen doktor ultrasonda sende myom mu var dedi. Ben de bende yok diye biliyorum ama belki vardır, annemde vardı doğumla birlikte alınmıştı dedim. Sonra ne var ne de yok demedi. Bir daha geldiğinde doktoruna göster dedi. Ben geçen gittiğimde yanlışlıkla tüp bebek doktorundan randevu almışım, bakan doktor da olsa söylerdi herhalde diye düşündüm çünkü sonra kanama alanın yok, görünmüyor, bebek hareketli falan deyip yorum da yaptı. 28 Haziranda ikili teste gideceğim. Acaba ikili test sonucu ne kadar zamanda çıkıyor üniversite hastanelerinde falan, hemen çıkacaksa ona göre randevu alayım geç çıkacaksa 28'ine aynı zamanda doktor randevusu alayım diye düşündüm.

Benim 12 haftaya az kaldı. 12 de belli olmaz diye kendimi 16 ya falan mı şartlasam ne yapsam
Normalde 14 ten sonra ii cihaz ve iyi Dr hemen görüyorlar ama benim Dr m 12 haftada cinsiyet için gel dedi ama ben 13. Haftada gitmeyi düşünüyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum .ama yine de net bir sonuç için 16 daha ideal cnm

Bana sorun olacak bisey degil dedi ya miyom icin doktorumada guveniyorum. Hic hatırlamıyorum verdiniz mi siz ikili test icin kac haftalıksınız

of of offf keşke ben yurtdışındayım ama yazın türkiye’ye geliyorum inşallah gerçi şu an yaz türkiye’de bizim burda kış hala montla geziyoruz ya şaka gibi

Bende süt içemiyorum 11. Haftadayım sadece bi kere ağzıma sürebildim ayran bile midemi kaldırıyor ya bende kusma yok ama bulantı çok var tiksinmeyle

Bana da doktor bir sonraki geldiğinde cinsiyete yorum yapabiliriz belki dedi, 12 haftayı doldurmuş olacağım bir sonraki çağırdığı tarihte. Ama erken değil mi diye ben de düşünüyorum
Erken bence 12 hafta. 16'da daha kesin oluyor diye ben özellikle doktora sormayı düşünmüyorum. Doktor görür derse de sevinirim valla.
Bana sorun olacak bisey degil dedi ya miyom icin doktorumada guveniyorum. Hic hatırlamıyorum verdiniz mi siz ikili test icin kac haftalıksınız
Sorun değil, boyutuna yerine göre değişiyor. Sorun olacak durumda olsa söylerdi. Ben 10+4'yim.12+4'te ikili teste gideceğim.

Selam hanımlaar, ben bir süredir çok yorgun ve halsiz hissediyorum. Sabah uyandığım andan itibaren akşam yatana kadar devam ediyor. Vitamin olarak folik asit kullanıyorum sadece. Sizin bir öneriniz var mı enerji veren içecek, yiyecek, vitamin gibi?

İlk gebeliğim bulantı konusunda çok rahattı çok az olmuştu hatta aç kalmam tetikliyordu sürekli bişeyler yiyip bastırıyordum , sadece bi kere kustum oda aç kaldığımdan dolayı olmuştu yiye yiye 22 kilodan fazla aldım
Bunda sanki daha çok gibi bi kere tek kustum sabah aç karna su içince bayağı kötü oluyorum gece de oluyor ama yine de bulantılarım fazla değil benim, velhasıl hiçbir sorun yaşamadım ben

Çok şükür bebek gayet iyi miyomdan dolayı ilk 3 ay düşük olabilir dikkat etmek lazım dedi ama kanama alanı vs bişey yok inşallah hiçte olmaz

Fiyatı öğrenirsen bize de yazarsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…