Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
Benim ilk haftalarda vardı şuan 8.haftam biticek hamile değilmişim gibi tedirgin oluyorum bazen sadece karnim şişiyor akşama doğru o beni rahatsız ediyor 5 aylık hamileymisim gibi
Heheh o şişkinlik akşamları bende de oluyor, halbuki doğru dürüst bir şey yiyemedim hiç mide bulantısından. Ben bebişi öğrendiğimden beri kramplarım oluyor. O tedirginlik hiç bitmiyor galiba, bulantım olunca hoşuma gidiyor bebiş iyi demek ki diye biraz düzeliyorum noluyor lan bir şey mi oldu diyorum şu evhamım bitse çok mutlu olacağım ya.

Merhaba ben de buradayım 8+4 haftalık hamileyim bu grubu görünce katılmak istedim

Bende pek bulantı olmadı sadece sabahları olmuştu oda bu sıralar yok istagim açıldı 4 kilo almışım hiç bir şeyim olmuyor kıyafetim yok iç çamaşırlar bile olmuyor afedersin

Bende pek bulantı olmadı sadece sabahları olmuştu oda bu sıralar yok istagim açıldı 4 kilo almışım hiç bir şeyim olmuyor kıyafetim yok iç çamaşırlar bile olmuyor afedersin
Ahahahaha bulantınızın olmaması büyük şans, ben de hiç olmaz diye düşünmüştüm annemde falan hiç olmamış ama zehirlenmiş gibiydim. Artık serum taktırdım halsizlikten, üstümü falan eşim değiştiriyordu. Bir yandan da hoşuma gidiyor her belirti, çok şükür bugünlere

Teşekkürler gerçekten

Cinsiyet ne hissediyorsunuz bulantı çok olunca kız olur diyorlar genelde

Bizde devlette dinlemeye gittik biraz biseyler duyduk makinadan dolayı çok net değil ama duyduk çok şükür başka hastaneye gitseniz gene aynımı acaba

Cinsiyet ne hissediyorsunuz bulantı çok olunca kız olur diyorlar genelde
Benim kuzenim doğum yaptığı gün hastaneye kusarak gitmişti oğlu oldu. Bilmiyorum genellemeler doğru olabilir ama onda tutmamıştı. Ben %100 kız hissediyorum, ben hariç herkes erkek diyor yüzük ve makas/bıçak testinde de kız çıktı bakalım fetal DNA testi yaptıracağız birkaç hafta sonra, orada erkenden öğreniriz. Sağlıklı olsun kuzu bana yeter siz ne hissediyorsunuz?

Aynen canım sağlıklı olsun da cinsiyet hiç onemli değil iki türlü severiz evlat ben erkek mi acaba diyorum çünkü yumurtlama günü ilişki erkek oluyormuş öyle biseyler okudum ondan kafamda erkek gibi kaldı alakasizda olabilir bilmiyorum

Tüp bebişlerde erkek olma ihtimali biraz daha fazla aslında, bakalım ne çıkacak hayırlısı artık. Siz tarama testi vs yaptıracak mısınız?

Canım seninle aynı şeyi yaşamışız bende o büyüklükte bi pıhtı düşürdüm kaçıncı haftadasin doktorun ne önerdi. Ben kan sulandiirci oksapar da kullanıyorum o da yapar diyolar..
Bendende geldi öyle pıhtılar bende düştğ sandım hatta bildiğiniz adet kanaması geçirdim parçalı parçalı bebek duruyordu çok şükür. O kanamadan sonra ben bi rahatladım sanki adeeten sökülmüş gibiydi belim karnım sökülmeme hissi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…