Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
Ah çok üzüldüm ya canım benim ya çok zor ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Allah istediğin zaman sağlıklı bir gebelik nasip etsin

Bende de oluyor canım doktor normal dedi ama Bende takılmıyorum artık, elimden geldiğince dikkat ediyorum zaten kendimi çok yormuyorum. Sancı gelince 5 10 dk uzanıyorum geçiyor

Sabah kanamam vardi geldi geçti dr göründüm suan sadece bel ağrım var anlamdiramadim

cinnabon canım ben bugün 7+0 da kontrole gittim. Kalp atışını gördük.. duymak istedim ama doktor ses alma cihazının bebeğe 12 haftadan önce zarar verebileceğini söyledi.. herkes duyuyor falan dedim yok avrupada da ses dinlenmez biz de uygun görmüyoruz dedi dinletmedi yaa çok güzel pıt pıt atıyor kalbi merak etme dedi..

Bende de oluyor canım doktor normal dedi ama Bende takılmıyorum artık, elimden geldiğince dikkat ediyorum zaten kendimi çok yormuyorum. Sancı gelince 5 10 dk uzanıyorum geçiyor
Ben zaten kendimi çok yoramıyorum zira hep uykulu ve yorgun hissediyorum, tembel hayvan gibiyim evet genelde geçiyor ama her gün oluyor, başka annelerde de oluyor mu diye merak ettim

Çok korkuyorum dırek kürtaj dedı haftaya başka doktora gıdecegın

Çok korkuyorum dırek kürtaj dedı haftaya başka doktora gıdecegın
Öyle yap bayram geliyor diye acele ettirmelerine bakma başka Dr a gidersin bayram da da illa ki Dr olur bol dua et Fe in tevellev fe kul hasbiyallahu la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim bu duayı bol bol oku ben 3 aydır okuyorum ya musavvir ya mutekebbir ya bariu ya varis bu esmalarıda düşürme dilinden internetten yazılışlarına daha doğru bakarsın umudunu kesme bol su iç dinlen

İnşallah o benı bırakmadan ben onu bırakmam belkı bır mucıze olur

Bende de oluyor hem tembel hayvan sendromu hem kasık ağrısı
Ay gerçekten yaaaa, ben bir dakika bile pijamayla duramazdım sana şu anda pijamalarımla cevap veriyorum felaket durumdayım mide bulantılarım 2 gündür daha iyi ama tembellik geçmiyor gerçekten. Evhamlarım da cabası bebiş iyi mi diye

İnşallah o benı bırakmadan ben onu bırakmam belkı bır mucıze olur
Kendi kendine düşene kadar bekleseniz bir sorun olur mu ? Ablama da 2. Gebeliğinde bebeğin kalbi durmuş demişlerdi ablamda tam doktor kontrolünün ertesi günü tatile gidecekti tatilden dönünce kürtaj yaptırırım dedi. Tatilde de nasıl olsa bebeğin kalbi durdu diye teknelerden atladı , rafting yaptı falan. Sonra tatilden bi döndüler bebeğin kalbi atıyor. Şimdi 15 yaşında bu kız

İnşallah canım inşallahhh rabbim sağlıkla doğurup büyütmeyi nasip etsin bizlere
Ah kızlar ıyıkı varsınız ağla ağla ıcım çıktı

Benim ilk haftalarda vardı şuan 8.haftam biticek hamile değilmişim gibi tedirgin oluyorum bazen sadece karnim şişiyor akşama doğru o beni rahatsız ediyor 5 aylık hamileymisim gibi

Evet gerçekten Allah yardımcımız olsun 3 ayı bitirsek gerisi Allah büyük

Ah kızlar ıyıkı varsınız ağla ağla ıcım çıktı
Ağlama stres yapma bebek etkilenir kafanı dağıtacak şeyler yap bak bir şey olmuyorsa vardır bir hayır sen sadece şuan umudunu kaybetme streslenmemeye çalış bide sen kan sulandırıcı kullandığını söylemiştin bi konuşmamızda gebelikte pıhtılaşma varsa iğne kullandırılıyor bunuda haftaya gidince Dr una danış kan pıhtılaşması testlerini yaptırmanı tavsiye ederm biz çocuk düşündüğümüz zamandan 3 ay öncesi tüm tahlilleri vermiştik olumsuz bir durumla karşılaşmayalm diye şimdi önlem aldık dua ediyoruz bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…