Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    28
Merhaba Sat Gore Benimde 6+3 bugun vajinal ultrason bakildi kese var ama bebek yok haftaya tekrar randevu verdiler daha belli degil, 10 haftaya kadar kontrol ederiz dediler , diyabetim var bebegi gordukden sonra insuline baslariz dediler 😥

Me
Kızlar nasılsınız , umarım her şey yolundadır 🌸Kese ve kalp atışı görenleriniz kaçıncı haftada gördüklerini yazabilir mi , tabloyu güncelleyelim ☺️

@orchagoci canım senin bir de kürtaj olacaktı galiba ne durumdasınız ?
@Kaya burcu
@nnurrcann
@Denizzz000
@Ayyayya
@adaa00
@Tugcelif4264
@whiteswan98
@pankekkk
F fehva1
@Pkolu_anneadayi
@suheddaaaa
@dikloron
@kub111
@aysoo1831
@goldenswan
@Hatun AYYILDIZ TEK
@flamenko
@Minikkedi00
@Lady Luck
@mervesusam
@Papatya445834
@sansyanimda
@Dodine
@partalina_
@mellness87
@zey62
@fnd05
@Zuzushh the YARGI Machine
Canım merhaba biraz geç oldu ama ben kalp atışını 6+5 de duydum güncelleme yaparsın 😊

Kızlar vücudunda kabarma, kızarma, isilik ya da pişik gibi lezyonlar olan oldu mu? Olduysa ne yaptınız azalması ve ya iyileşmesi için benim göğüs bölgem öyle de acayip kaşınıyor.

Hoş geldin canım aramıza 🌸 aşağıdaki bilgileri verirsen seni tabloya ekleyebilirim ☺️

Sat:
Kese görünme tarihi:
Kalp atışı duyulma tarihi:
Varsa cinsiyet tahmininiz:
Beklenen doğum tarihi:
Yaşadığınız şehir :
Bu bahsettiğiniz grup ya da tablo nedir acaba, kusura bakmayın buralarda yeniyim hiç bilmiyorum anlamaya çalışıyorum ☺️

Kızlar vücudunda kabarma, kızarma, isilik ya da pişik gibi lezyonlar olan oldu mu? Olduysa ne yaptınız azalması ve ya iyileşmesi için benim göğüs bölgem öyle de acayip kaşınıyor.
Canım gecmis olsun bende olmadı sicakta olmuş olabilirmi acaba evde ben iç çamaşırı takmıyorum ondan olmamıştır belki bilmiyorum☺️☺️ pişik olduysa bepanten krem iyi geliyor ama hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum

Hayırlı olsun canım diyarbakirda hangi hastaneye ve doktora gidiyorsun acaba
Hayırlı olsun canım diyarbakirda hangi hastaneye ve doktora gidiyorsun acaba
Canım ben henüz gitmedim evde idrar testi yaptim pozitif çıktı ama sultan hastanesinde Yilmaz Özcan kadın doğum uzmanını önerdi arkadaşım önerdi memnundu

Kızlar aktif ve pıhtılı kanamayla acile geldim nolur dua edin yatışımı yaptılar. Düşük olabilir diyorlar. Tahlillerimi yapıyorlar. Nolur dua edin mucize olsun çok korkuyorum
Canım diğer başlıkta yazdıklarını okudum eğer gidebiliyorsan üniversite hastanesine git belli ki burada doktor yok. Sabah geç olmasın bebişimizi kurtaralım inşallah

Canım gecmis olsun bende olmadı sicakta olmuş olabilirmi acaba evde ben iç çamaşırı takmıyorum ondan olmamıştır belki bilmiyorum☺️☺️ pişik olduysa bepanten krem iyi geliyor ama hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum
Evet ya dün çıkarmayı unutmuşum gece uyurken sabah sırılsıklam uyandım belki ondandır. Doktora danışmak lazım galiba ilacı

Merhaba hanımlar bihafta önce öğrendim hamileliğimi . Sat 3 Mayıs . Bebek 7 Şubat görünüyor ama belli olmaz hem Şubat hem Ocak grubunda takılayım :)
31 yaş. Bursa . 2 gebeliğim tabloya ekleyebilirsiniz

X