Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    33
1000015990.jpg

Benim aptt değerim en son kürtaj oldgum gün bakılmış ve bu değer çıkmış.

İsalalh cnm diğer bebeğim mide bulantısı göğüs agrisi birden kesilince doktora gittim kalbi durmuştu üç bicuk aylıktı kürtaj oldum ondan korkuyorum biraz bide kan pıhtılaşma var bnde şimdi iğne kullanıyorum ve aspirin biraz takintiliyim işte bu konuda
Çok geçmiş olsun umarım evladınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız ❤ benimde 3 aylık bebeğimin kalbi durmuştu o hafta hiç ağrım yoktu dedim iyiyim galiba hiç beklemiyordum bu şekilde bir haber alacağım defalarca ama ben iyiyim doktor hanım diye sonucun değişmesini umdum ama nasibi yokmuş diyorum. Sadece bir değerim heterozigot çıktı oda önemli bir değer değilmiş ama yinede şuan ki hamileliğimde iğne kullanıyorum, coraspin vermedi doktorum. İnsan etkileniyor şuan ağrım olmadığı günler endişeleniyorum elimde olmadan :)

Arkadaşlar merhaba geçen hafta cuma özel bir tıp merkezinde beta hcg vermiştim 1760 çıkmıştı.Bu pzt sağlık ocağına gittim değerim 1880 çıkmış yeni görüntüleyebiliyorum.Bu artış çok çok az.Başına gelen oldu mu laboratuvar farkı olsa bile bu kadar az artış olur mu

Çok geçmiş olsun umarım evladınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız ❤ benimde 3 aylık bebeğimin kalbi durmuştu o hafta hiç ağrım yoktu dedim iyiyim galiba hiç beklemiyordum bu şekilde bir haber alacağım defalarca ama ben iyiyim doktor hanım diye sonucun değişmesini umdum ama nasibi yokmuş diyorum. Sadece bir değerim heterozigot çıktı oda önemli bir değer değilmiş ama yinede şuan ki hamileliğimde iğne kullanıyorum, coraspin vermedi doktorum. İnsan etkileniyor şuan ağrım olmadığı günler endişeleniyorum elimde olmadan

Rabbim sana bağışlasın cnm malesef bilinç altı bizi bırakmıyor kucağımıza alanakadar böyle hep tedirgin olacaz keşke olmasak ama elimizde degil

Arkadaşlar merhaba geçen hafta cuma özel bir tıp merkezinde beta hcg vermiştim 1760 çıkmıştı.Bu pzt sağlık ocağına gittim değerim 1880 çıkmış yeni görüntüleyebiliyorum.Bu artış çok çok az.Başına gelen oldu mu laboratuvar farkı olsa bile bu kadar az artış olur mu
Sağlık ocakları bazen belli sayıda takılıyor yani sinirlari oluyor daha fazla yazmiyorlar yanında işaret varmı şöyle < bir işaret bu daha fazla demek oluyor diye biliyom benim öyleydi

Evet bu kadar fark olabilir. İlk kan verdiginiz yerde takip ederseniz daha saglikli olur.

Arkadaşlar merhaba geçen hafta cuma özel bir tıp merkezinde beta hcg vermiştim 1760 çıkmıştı.Bu pzt sağlık ocağına gittim değerim 1880 çıkmış yeni görüntüleyebiliyorum.Bu artış çok çok az.Başına gelen oldu mu laboratuvar farkı olsa bile bu kadar az artış olur

Direkt 1880 yazıyor o işaret yok.Endişelendim bende randevumu yarına aldım.😔
İsallah bir sorun yoktur rabbim size bagislasin

Canım ne yaptınız , nasılsın ?
Selamlar, doktora gittik bugün yine kese büyümüş ama bebek yok. Tam tanı almak için radyolojiye yönlendirdi doktor ve orada da görülmedi bebek. Kese boyutuna göre 6+1. Salı günü kürtaj yapılacak maalesef. Çok üzgünüm açıkçası… beni gruptan çıkarabilirsiniz.

Allahım hepinize sağlıkla, analı babalı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🩷 bu süreçte yanımda olan merak eden herkese çok teşekkür ederim. Güzel günlerde büyütün bebeklerinizi

X