Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
kızlar selam, burda hepinize sürekli belirtin şu mu bu mu o oldu mu bu oldu mu diye başınızın etini yedim
bugün doktora gittim ve bebişimiz kalp atışlarını duyduk teyzoşlarıı 🥹 kan testlerimi verdim idrar, gaita her şey normal çıktı. burda size sürekli sorup rahatsız ettiğim için nolur kusuruma bakmayın ilk tecrübem olduğu için evhamlanıyorum 🩵💘

Selamlar, doktora gittik bugün yine kese büyümüş ama bebek yok. Tam tanı almak için radyolojiye yönlendirdi doktor ve orada da görülmedi bebek. Kese boyutuna göre 6+1. Salı günü kürtaj yapılacak maalesef. Çok üzgünüm açıkçası… beni gruptan çıkarabilirsiniz.

Allahım hepinize sağlıkla, analı babalı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🩷 bu süreçte yanımda olan merak eden herkese çok teşekkür ederim. Güzel günlerde büyütün bebeklerinizi
Merhaba canım çok üzümdüm. Allahım en kısa zamanda en sağlıklı bir şekilde kavuştursun inşallah

kızlar selam, burda hepinize sürekli belirtin şu mu bu mu o oldu mu bu oldu mu diye başınızın etini yedim
bugün doktora gittim ve bebişimiz kalp atışlarını duyduk teyzoşlarıı 🥹 kan testlerimi verdim idrar, gaita her şey normal çıktı. burda size sürekli sorup rahatsız ettiğim için nolur kusuruma bakmayın ilk tecrübem olduğu için evhamlanıyorum 🩵💘
Hadi gözün aydın 💖 olsun canım yine sor aklına takılanları hepimiz bu yüzden burdayız 🥰 Kaçıncı haftadasın canım 🌸

Tebrik ederim canım , ama gaita ne alaka gaita testi de mi yapılıyor ben sadece kan ve idrar sanıyordum 🥲

İsallah bir sorun yoktur rabbim size bagislasin
İlk verdiğim yere gttim.Sonuç 10 bin çıktı cuma 1700 çıkmıştı.2 günde bir 2 katı arttığını varsayarsak 14 bin olması gerekiyormuş.Ama laboratuvardaki abi hep 2 katı artmaz korkma iyi değerin dedi.Yani sağlık ocağı yanlış ölçmüş sanırım.Yrında keseyi görürsek iyice içim rahatlayacak.Çok sağolun cevap verdiğiniz için🫶🏼

İlk verdiğim yere gttim.Sonuç 10 bin çıktı cuma 1700 çıkmıştı.2 günde bir 2 katı arttığını varsayarsak 14 bin olması gerekiyormuş.Ama laboratuvardaki abi hep 2 katı artmaz korkma iyi değerin dedi.Yani sağlık ocağı yanlış ölçmüş sanırım.Yrında keseyi görürsek iyice içim rahatlayacak.Çok sağolun cevap verdiğiniz için🫶🏼
Rica ederim umarım yarın keseyide gorursunuz

Arkadaşlar merhaba geçen hafta cuma özel bir tıp merkezinde beta hcg vermiştim 1760 çıkmıştı.Bu pzt sağlık ocağına gittim değerim 1880 çıkmış yeni görüntüleyebiliyorum.Bu artış çok çok az.Başına gelen oldu mu laboratuvar farkı olsa bile bu kadar az artış olur mu
Ben oğlumda hastanede kan vermiştim.daha sonra sağlık ocağında verdim 900olmus.2gun sonra tekrar kan verdim sağlık ocağında 1000olmus ve artmamis diye okadar çok üzülmüştük.daha sonra hastanede tekrar verdik artış vardı.saglik ocakları bı yerden sonra ölçmuyorlar.
Selamlar, doktora gittik bugün yine kese büyümüş ama bebek yok. Tam tanı almak için radyolojiye yönlendirdi doktor ve orada da görülmedi bebek. Kese boyutuna göre 6+1. Salı günü kürtaj yapılacak maalesef. Çok üzgünüm açıkçası… beni gruptan çıkarabilirsiniz.

Allahım hepinize sağlıkla, analı babalı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🩷 bu süreçte yanımda olan merak eden herkese çok teşekkür ederim. Güzel günlerde büyütün bebeklerinizi
Geçmiş olsun cnm.en kısa zamanda rabbim sağlıklı gebelik nasıp etsin inşallah 🤲

Ben oğlumda hastanede kan vermiştim.daha sonra sağlık ocağında verdim 900olmus.2gun sonra tekrar kan verdim sağlık ocağında 1000olmus ve artmamis diye okadar çok üzülmüştük.daha sonra hastanede tekrar verdik artış vardı.saglik ocakları bı yerden sonra ölçmuyorlar.

Çook teşekkürler.Gerçekten aklım çıktı.Çok zor birşey ne gelecekse rabbimden tabiki.Bir daha oraya güvenip test vereceğimi sanmıyorum😔🫶🏼

Çok üzüldüm canım benim inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsın tekrardan 🤲

Bende aynı valla canım benim ilk olduğu için hiç bişey bilmiyorum herşeyi burda öğrendim ☺️☺️

Ya çok üzüldüm 😔 Allah tekrar sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah 🌸 dualarımız seninle 🙏🏻

Yarın doktor randevum var gerim gerim geriliyorum. Doktora gitmeyi hiç sevmiyorum. İlk doktor randevum o kadar olaylı oldu ki. Travma oluştu resmen. Evdeyken her şey daha yolunda sanki. Pazartesi günü 4 saatlik otobüs yolculuğu yapacak olmasam, progestan yazdırma durumum olmasa doktora gitmezdim. Otobüse binmeye de korkuyorum ama 9 haftadan sonra düşük riski yine yüksek mi ya? Biraz olsun azalmıyor mu? Ne zaman azalarak bitecek tüm riskler? Vallahi psikolojik olarak iyi hissetmemeye başladım, sabahtan beri duygusalim, ağlıyorum.

Teşekkür ederim sağolun

X