Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba bende inşallah Eylül ayı gibi gebelik düşünüyorum olursa olmazsa denemeye devam bir kızım var 7 yaşında . O tedaviye başlayacağımız ay kendiliğinden olmuştu. Daha önce tedavi için çok falza test vs yapıldığı için önden ayriyeten kontrol için gitmemiştim. Bunda da önceden gidip degelerime falan baktırmak istiyorum. Gidecegim Dr un muayenesi var o yüzden tahlil yapmıyor. Sağlık ocağına falan gitsem önden tahlilleri yaptırabilir miyim . Hangi değerlere bakıyorlar.bu arada polikistik over hastasiyim

İnşallah... çok teşekkür ederim..

Ben hashimato tiroiti hastasıyım. 6 senedir tiroit ilacı kullanıyorum. Önceki gebeliğimde de aralıksız şekilde kullandım. Doktorlar zaten bu ilaçlara, ilaç bile sayılmaz diyorlar. Vücudun yeterince üretemediği hormanları dışarıdan almış oluyorsunuz.

Akşam kahverengi akıntım oldu kırmızımsı değil kahve lekesine benziyor yerleşme kanaması diye düşünüyorum yarın kontrolüm var ama korkmuyorum da değil
Benim de oldu hatta acile gittim kadındoğuma ben hala çok korkuyorum ama doktorlar kahverengi lekeyi çok ciddiye almıyorlar yine olursa ne yapayım dedim gelmene gerek yok demişti.

Günaydın kızlar benim boğazım şişti maalesef. Doktor aksef 500 antibiyotik verdi ama çekiniyorum yine de içmeye, daha önce bu durumu yaşayan oldu mu?
Gunaydin canim gecmis olsun doktor hamile oldugunu bile bile verdiyse bir sorun olmaz. Istiyosan ama sicak suyla vitaminle vs. bugunu atlatmaya calis ama yine de doktora tekrar bir sor tabi Dogal yolla gecmesini bekleyen de gordum antibiyotik icen de.

Aslında 3-4 gündür var bu durum en son dayanamayıp gittim doğal geçiremeyince doktor hamilelerin kullanabildiği bir ilaç dedi ama insan çekiniyor yine de kulaklarım felan da tıkandı

Günaydın kızlar benim boğazım şişti maalesef. Doktor aksef 500 antibiyotik verdi ama çekiniyorum yine de içmeye, daha önce bu durumu yaşayan oldu mu?
Günaydın, önceki hafta idrar yolları enfeksiyonundan acile gitmiştim. Kadın doğum doktorum bana da Aksef yazdı hiçbir şey yapmaz merak etme demişti. Endişelenmeyin rahatlayana kadar için sonra bırakın bence ben öyle yaptım.

Aslında 3-4 gündür var bu durum en son dayanamayıp gittim doğal geçiremeyince doktor hamilelerin kullanabildiği bir ilaç dedi ama insan çekiniyor yine de kulaklarım felan da tıkandı
Ay gecmis olsun kuzu salgin varmis sen onu mu kaptin acaba Istersen bir arastir o antibiyotigi ama anliyorum endiseni hamileligin baslari ya insan cekiniyor gercekten. Bi arastir bi de baska doktor var mi sorabilicegin ona da sor gun icinde okay derse oyle al madem dogal gecmedi

Kuzucuum sen nasilsin dun yoktun sanki, iyi misin nasil hissediyosun?

Günaydın kızlar. Geçmiş olsun diyenlere teşekkür ediyorum ben gece 12ye kadar çalıştığım için burada çok zaman geçiremiyorum. Okuyabildiğim kadar okuyorum ama sizi. Beni de doktor haftaya salı çağırdı. 5+2 olucam. Bebek görünmez değil mi.

Kızlar bebeği görmenin sadece haftayla mı ilgisi var, örneğin beta 40 binlere gelmişse bebek görünür gibi bi bilgi var mı

Akşam kahverengi akıntım oldu kırmızımsı değil kahve lekesine benziyor yerleşme kanaması diye düşünüyorum yarın kontrolüm var ama korkmuyorum da değil
Kahverengi lekelenme bende de oldu bi kaç gün sonra geçti doktora gittim normal dedi progestan verdi onu kullanmaya başlamadan bitti bile

Genelde bebegin kalp atislarini cogu kisi 6.haftadan sonra duyuyor, hatta bircogu da 7 de duyuyor garanti olarak, ama keseyi vs. gorursunuz, belki bir sans bebegi de gorursunuz kimbiliiir <3
Kızlar bebeği görmenin sadece haftayla mı ilgisi var, örneğin beta 40 binlere gelmişse bebek görünür gibi bi bilgi var mı
bence beta 40binlere 6.haftadan once gelmiyodur heralde, geliyo mudur? o yuzden genelde heralde 6-7 hafta arasi gorunuyor bebisle kalp atisi diye biliyoruum

Bu arada ben de onlem amacli 81 mg dusuk doz asprin aliyorum kizlar ama alirken de korkuyorum lekelenme yapar mi diye henuz keseyi bile gormeye gidemedigim icin, ama icimi ferah tutuyorum. Belki 2 gunde 1 e dusururum diyorum ama mg si de dusuk oldugu icin emin olamiyorum valla, Turkiye`de tanidik bir doktoru arayip sorucam sanirim

Ben de coraspin kullanıyorum 100mg. Birkaç gün önce oldu lekelenme ama ondan mı oldu bilmiyorum dinlendim geçti sonra. Kan sulandırdığı için insan endişe edebiliyor haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…