Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

25 günde 1 adet oluyorum. keseyi 4+6'da gördük, kalp atışlarını da 6+3'te duyduk. bugün 6+6 olduk. inşallah sağ salim sağlıkla doğar. sürecin başında insan çok stresli oluyor. ya kalbi durursa, ya hastalık çıkarsa vs. ben de hep olumsuz şeyler okumaktan doğru dürüst sevinemiyorum bile.

yaşım 32. bu yaşa göre ikili testte yaş riski yüksek çıkar muhtemelen, o sebeple şimdiden fetal dna testini araştırmaya başladım. hatta şirketlerden biriyle görüştüm bile.

ay masallah diyorum size, dongunuz azmis ondan simdi 6+6 demek kiiii <3 benim uygulamam da suan 6+3 gosteriyor ama eminim ben 6+3 degilim, en fazla 5+3 umdur de ultrasonda gorucez bakalim :) cok haklisiniz o streslerden bir sekilde uzaklasmak lazim da iste yasayan biliyor anca.

yas riski yuksek cikar ama cogu insan artik 35+ doguruyor, o yuzden ona da takilip dusunmeyin bence sonuclari onun da mis gibi gelir, ama imkan varken yaptirmakta fayda var bence de o testleri

burada o testler ucretsiz, o yuzden cok mutluyum boyle bir imkan oldugu icin, ben de mutlaka yaptiricam zamani gelince :)

inşallah ya, detaylı ultrasonda "sorun yok" denilene kadar ben hep stresli olucam, ilk gebeliğimde de böyle geçmişti. Biraz anksiyete yaşıyorum bu konuda malesef :) siz hangi ülkede yaşıyorsunuz?

Kızlar değer >1300 diyor bu ne demek oluyor 1300 mü yani değer bilen var mı
Canım Sen en son 08.08.2024 te verdim dedin 310 çıktı dedin yani 10.08 tarihinde 620 olması lazım 12.08 1240 olması gerekiyor bugün 1300 normal artışın düzgün sorun yok bence neden 2000-3000 bekliyordun ? iki gün sonra yani 15.08.2024 2500 civarı olur

Hamileliginiz hayırlı olsun
Kese karından mi göründü

Yaşınız riskli grupta degil bana göre 35 hatta 40 dan sonrası genelde riskli

yarısı kadar artması gerekiyorsa bugün de en azından 1800 olması gerekirdi ki yarın 2400 olmalıydı. Doktor da öyle söyledi 2000 civarı olmalı dedi (acaba keseyi görmek için mi dedi yanlış mı anladım) inşallah haklısınızdır biraz düşüp yükselme payı vardır bi de > büyüktür işaretini anlamadım neden direkt sonuç vermemiş hastaneyle alakalı sanırım

Pardon yanlış yazmışım zaten 7 ağustosta 310du benim

ben acilden giriş yapıp kan verdiğimde >1000 şeklinde çıkmıştı, aynı gün doktora gidip keseyi görmüştüm. yani değeriniz 1300'den fazla ama kaç olduğu belli değil bu sonuca göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…