Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

annenize katılıyorum yaa :) ben doktora gittiğimde benim hiç belirtim yok acaba sıkıntı mı var diye sormuştum. Dr dedi ki şimdiki hamilelerde bi garip daha kese yeni oluşmaya başlamış yok gögüs hassasiyeti, yok ağrı, yok bulantı, yok aşerme yok öyle bi şey dedi. yani durup durup bi ağrı, sızı bi belirti çıkaracak şekilde ilerlemiyor süreç demişti. zaten bu aylarda bi belirti olmaz. hele bi oluşsun daha çok erken belirtiler için sen boşver onları dedi :) burada daha erken gebelik testi yapar yapmaz insanlar belirtilere başlıyor

ay ben sizden guzel haber geldigi icin cok mutluyum Mart grubunda okudum mesajinizi, masallah belirtim yok hic diyince guzel haber gelsin diye dua etmistim size haklisiniz ama, biz boyle her gun birseyi dinleyip bu bu yuzden mi diyip paranoya yapiyoruz

Ay cok sevindim doktorunuzun soyledikleri icimi rahatlatti, bence de ya uf neden boyleyiz bilmiyorum ki vallahi kendimizi mesgul edicek ve yogun tutucak baska seyler yapmak lazim sanirim

Annemin gebeliklerini hatırlıyorum hiç bilmexdi karnıda çıkmazdı söylemedi kimseye kimse anlamazdı son aya kadar
Kendide diyor ha var ha yok hiç bilmem ben ağrı sızı olmaz diyor
Benim ağrım bitmeyince kusmam durmayınca bana inanamıyor abartma diyor bazem ama abartmadığım böörtülerden belli oluyor
Benim hamileliğim çok kötü geçiyor son aylardada bel ağrısı yaşıyorum bacaklarımı oynatamaz oluyorum felç gibi gerçekten gece uykusuda sıfır ağrılardan yatmam mümkğn değil neyse
Bende şöyle duydum bu durumlar erkekten geçer diye
Benim kv dede aynı benim gibi olurmuş
Neye göre değişiyor anlamadım araştırınca net bişeyde çıkmıyor

yaa çok teşekkür ederimmm

vallahi ben çalışıyorum tavsiye ederimm :) masa başı her gün sabah 9 akşam 6. yani evde uzanıp kendimi dinleyecek durumum olmuyor pek öyle akışına bıraktım artık hepimiz için hayırlısı

Ay kayinvalideme sormadim acip soramam da beni paranoyak sanar diye hahahah ama aynen annem de oyle diyor iste abartma akisina birak, rahat ol bak doguda insanlar 8-9 bebegi ard arda doguruyor diyor babamla ikisi. Keske onlar kadar rahat olsaymisim

Ay sizi biliyorum ya gecmis olsun vallahi cok belirtili ve zor geciyormus evet, dinlenin dicem ama bebis de var

Ay ben de calisiyorum suan ama burdayim Bir de isyerinde oturunca da sey oluyorum cok mu oturdum aman eve gidiyim hemen dinleniyim moduna geciyorum, calisiyorum o anlar hizli geciyor ama arada en ufak boslukta bakiniyorum bebisle ilgili ya da hamilelik islerine

Biz tam da o doğu olarak bahsettiğiniz yerdeyiz kadınların 10-13 arası çocukları var ve gençler daha 40-45 falan daha küçükler büyüklerde var maşallah yeni gelinlerdede mesela benimle yaşıt üç kişi var 25-26 yaşları 4 tane çocukları var
Herkes de normal doğuruyor
Helal olsun ne diyim valla bana birax garip bakıyorlar tabi çok geç kalmışım gibi

Arkadaşlar Fena bir ishal yaşıyorum hiç yaşamadığım kadar bu gebelikte sıkıntı yaratır mı ? Ne yapmalıyım çok mu evham yapıyorum acaba ne diyorsunuz tecrübeli annelerimiz?
Az önce biri daha yazmıştı yaşıyorum diye
Bende öyleyim kolay kolayda böyle olan biri değildim heralde doğal diye düşünüyorum beş altı günü geçti benim

Az önce biri daha yazmıştı yaşıyorum diye
Bende öyleyim kolay kolayda böyle olan biri değildim heralde doğal diye düşünüyorum beş altı günü geçti benim
Birden gelen ihtiyaç durumu o kadar zorluyor ki anlatamam artık evden çıkmama kararı aldım umarım geçer benim 3 gün oldu herhalde

Arkadaşlar Fena bir ishal yaşıyorum hiç yaşamadığım kadar bu gebelikte sıkıntı yaratır mı ? Ne yapmalıyım çok mu evham yapıyorum acaba ne diyorsunuz tecrübeli annelerimiz?
Benimde gecikmelerimin ilk zamanları ishal vardı. sonrasında geçti. genelde doğuma yakın ishal daha çok oluyor. belki birşey dokunmuştur. sana tavsiyem bol bol su iç yoğurt ye

Gebeligimi öğrendiğim ilk 3 gün kadar bende oyleydim simdide kabızlık başladı Bence normal
Zaten kabızlık Allahım emri gibi bişey tövbe yarabbim doğuma yakın doğum sonrasıda kabızlıktan bir bebek daha doğuruyorsun hatta diyordumki bebek bile bukadar zor çıkmamıştı
Başta sabah kabız akşam ishaldim iki ğç gün böyle gitti
Sonra tam sancılı ishal oldu
Geçiyor gibi oluyor hafifledi sanki
Sonra tekrar kabızlık döngüsü

Herkese merhaba son adet tarihin 26 haziran, muhtemelen doğum mart sonu ya da nisan başında olacak. 3,5 yaşında 1 oğlum var. 10 Ağustosta bebeğimin kalp atışlarını duyduk Allah'a şükür eskiden hamilelik takip ekranı ekleyebiliyorduk, tüm yorumların altında çıkıyordu. o kalktı mı acaba?

Hayirli olsun masallah siz kalp atisini da duymussunuz. Dongunuz kac gunde biir? Kalp atisini hangi haftada duydunuz acaba?

Sanirim artik o tablo bu basligin ilk sayfasinda yer aliyor, ben de bakmak icin ara ara girip bakiyorum birine yazmadan once:)

Hoşgeldin
Yok hala var o sisteme kaydet hamileliği sonra görünür kapalı olabilir ama açabilirsen görürsün diye tahmin ediyorum
Benimki kapalı kalabalık ediyor diye açmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…