Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın, benim sanki göğüs hassasiyetim azaldı gibi. Önce çok ağrıyordu göğüslerim ama şu an sadece uçlar biraz hassas. Normal bir durum mu böyle olan var mı?
Benimde öyle bür gün ağrıyor bir gün ağrımıyor sorun yok yani moralini bozma :)

Canim icini ferah tut ve guzel seyler dusun. Diger basliklarda da cok okudum, cogunun belirtisi bir gun uyaninca tamamen gidip sonra geri gelmis bir iki gune. Doktorlarina sormuslar belirtiler gelip gidebilir vucudunuz alisiyor o belirtilere o yuzden demis doktorlar. O yuzden panik olma. Ben de goguslerimi hep kontrol ediyorum uclari hassas mi diye bir gun hafifliyosa diger sabah asiri hassas oluyo. Degisiyo ama doktorlarin soyledigi o seylere bagliyorum. Kasik agrilarin falan devam mi?
Yaa tamam o halde ay korktum biraz 😅 kasık ve bel ağrım sabit onlarda azalma yok devam ediyorlar hala 🤷

anlamadım kimsenin betası düzgün ilerlemiyormu ne yiyoruz neyle besleniyoruz anlamadım ki :KK43: , benimde rahim kalınlaşması var kese hafif gözüktü ama beta düşüktür büyük ihtimalle diyip bence ilerleyecek dedi doktor. Beta 630 anlamadım ya çok gerildim

geç döllenme ise başta da düşük çıkardı diye düşünüyorum ama geçen perşembe 322 bugün 633 iki katına 5 gün içinde yavaş ilerliyor ama ilerliyor da .. anlamadım çok korkuyorum ya vücudum kaldıramazsa ya kürtaj olursam ..
Allah korusun öyle düşünmeyin kese hafif de olsa gözükmüş gebeliği netleştiren kesedir zaten sağlıksız olsa kese bile gelişmemiş olabilirdi. Sakin olun ben de beta sonucumu bekliyorum hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah

Allah korusun öyle düşünmeyin kese hafif de olsa gözükmüş gebeliği netleştiren kesedir zaten sağlıksız olsa kese bile gelişmemiş olabilirdi. Sakin olun ben de beta sonucumu bekliyorum hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah
korkuyorum çok .. bir hafta nasıl bekleyeceğim. Allahım kurtar beni :KK43:

korkuyorum çok .. bir hafta nasıl bekleyeceğim. Allahım kurtar beni :KK43:
Canım bende aynı durumdayım beta 2 katı hiç artmadı yüzde 70 falan hep, dün keseyi gördüm minicik dedi doktor 2 katı artmadığı içinde bi şey demedi. Bende de hep korku var bebeği göremezsem görsemde sağlıklı ilerlemezse diye ama bu korkuyla da günler geçmiyor farkettim o yüzden düşünmeyi biraz olsun bıraktım Rabbim en hayırlısını versin hepimize inşallah 🤲🏻

Kızlar günaydın, benim sanki göğüs hassasiyetim azaldı gibi. Önce çok ağrıyordu göğüslerim ama şu an sadece uçlar biraz hassas. Normal bir durum mu böyle olan var mı?
Şekerim aynı durum bende de var. Şu an arada bir belimde ve kasıklarımda bir ağrı oluyor onun dışında belirti kalmadı gibi bir şey 😅 ben de kendimi dinleyip duruyorum ama akışına bırakmak lazım

Kızlar ben bugün kan verdim. Sağlık ocağında veriyorum o yüzden yarın verebileceğim. Sadece salı çarşamba alıyorlarmış. Artış ne kadar olmalı bir günde? Sizce perşembe özelde mi vereyim tam 2 günlük artışı anlayabilmek için?

Şekerim aynı durum bende de var. Şu an arada bir belimde ve kasıklarımda bir ağrı oluyor onun dışında belirti kalmadı gibi bir şey 😅 ben de kendimi dinleyip duruyorum ama akışına bırakmak lazım
Bu durumu yaşayan tek ben olmadığım için rahatladım wallahi demek ki hormonlara göre değişiyor durum. Sen kan verdin mi naptın canım bu arada?

Kızlar ben bugün kan verdim. Sağlık ocağında veriyorum o yüzden yarın verebileceğim. Sadece salı çarşamba alıyorlarmış. Artış ne kadar olmalı bir günde? Sizce perşembe özelde mi vereyim tam 2 günlük artışı anlayabilmek için?
Tamamdır gördüm. Üst üste vermen sağlıklı olmaz beta yorumu yapılamayabilir öyle. Aynı yer olursa kan verdiğin yerler daha iyi olur deniliyor hep. Ama ben ilk devlette öğrendim sonraki betama (arada 4 gün vardı) özelde bakıldı. İçin nasıl rahat edecekse öyle yap canım.

Gunaydin kizlarrr

Gece uyurken sol bacagima kalcamdan vuran bir agri yuzunden donup durdum yatakta. Simdi de ofise geldim anca kendine geldi bacaklarim. Cok huzursuz uyudum, gece bir ara midem bi garip oldu uyandim geri uyudum. Kalitesiz bir uyku gecirdim.

Bu arada sunu farkettim, evdeyken cok hareket etmiyoken ve asiri su iciyoken sari akintim cok yok. Ama ne zaman ofise gelsem (trene yuruyup inip ofise yuruyorum) ofiste baktigimda hep sari akintim oluyor. Hareketten kaynakli mi bilmiyorum ama ofise geldigim gunler ozellikle farkediyorum. Bir de goguslerim cok sis ve aciyolar. Gece hic donemedim dogru durust yanlara dogru.

Bir de sabah yine istahsizlikla uyandim, sadece kefirli ispanakli bir karisim yapip ceviz yedim bir avuc. Simdi de muz yiyorum kahveyle. Hic midem almadi bir seyi.

Siz nasilsiniz buguun?
Bende sabaha kadar sürekli dönüp durdum. Defalarca uyandım benim uykumda seninki gibi geçti diyebilirim. Normal bence yeni yeni vücut kendini değiştiriyor hormonlarin tavan yaptığı zamanlar. Akıntı bende bazen oluyor ben yürümüyorum evdeyim çok dinleniyorum.

Canım bende aynı durumdayım beta 2 katı hiç artmadı yüzde 70 falan hep, dün keseyi gördüm minicik dedi doktor 2 katı artmadığı içinde bi şey demedi. Bende de hep korku var bebeği göremezsem görsemde sağlıklı ilerlemezse diye ama bu korkuyla da günler geçmiyor farkettim o yüzden düşünmeyi biraz olsun bıraktım Rabbim en hayırlısını versin hepimize inşallah 🤲🏻
tubaslk tubaslk kızlar inşallah diğer gittiğinizde ikiniz de güzel haberler alırsınız 🙏 dualarım sizinle 🌸

anlamadım kimsenin betası düzgün ilerlemiyormu ne yiyoruz neyle besleniyoruz anlamadım ki :KK43: , benimde rahim kalınlaşması var kese hafif gözüktü ama beta düşüktür büyük ihtimalle diyip bence ilerleyecek dedi doktor. Beta 630 anlamadım ya çok gerildim

geç döllenme ise başta da düşük çıkardı diye düşünüyorum ama geçen perşembe 322 bugün 633 iki katına 5 gün içinde yavaş ilerliyor ama ilerliyor da .. anlamadım çok korkuyorum ya vücudum kaldıramazsa ya kürtaj olursam ..
Korkma canim kötü düşünme sağlıksız Bi gebelikte zaten vücut atar. Dış gebelik olsa doktor anlardı bu zamana kadar belli olurdu. Hakkında hayırlısı kendini üzme cok düşünüp. Bir iki güne tam olarak netleşir

Salı çarşamba verirsen artışı anlamak için normalde 1 gün arayla bakılıyor. Yinede verip ona göre hesaplayabilirsin ama 1 gün arayla daha sağlıklı olur anlaman

Kızlar benim ilk beta 167 çıktı bir gün arayla verdim kan tahlilimj doktor Bi türlü göremedi. E nabizdan da baktım yok. Cuma günü vermistim. Sanırım artık da sisteme düşmez doktor da öyle dedi. Bu sabah tekrar kan verdim. Sağlık ocağı olduğu için sonuçlarım yarın çıkacak. Yarın 4+4 olacağım sizce keseyi görebilir miyiz

X