Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde aynisi hesaplamama göre 6+2 ama kese küçük şuan doktor geç döllenme yada tarihini tam hatirlamiyorsun dedi cuma tekrar gideceğim kese boyutunun büyümesi normal mi diye
Normaldir inşallah benim doktor çağırmadı bi daha 2 hafta sonraya gel dedi

Kızlar, kese ve kalp atışı için mutlaka haftaları yazalım, gözükmediyse boş kalacak gözükünce ekleyeceğiz.
Tarih gereksiz beezuus doğru söylüyor.
Ayrıca başlangıç kilo ve son doğum kilosu olarak iki kolon açacağım , güncel kiloları da alayım sizden :)
Son olarak Şehirleri yazmıyoruz maalesef , anonim bir site bazıları bulunmak istemiyor çünkü o sebeple admin kaldırdı kolonu, bilginiz olsun

Yaa ben inanılmaz aç uyanıyorum midem kazınıyor böyle resmen kahvaltıyı hazırlayana kadar atıştırdım bir şeyler. Böyle giderse bin kilo olucam sanırım tansiyonla ilgili değildir bence iştahla yemiyormuşsun ya ondan olabilir kuzum. Bulantı hakkında bir fikrim yok

Yas: 29
Kacinci cocuk: ilk
Sat: 27 haziran
Kese: 12 Agustos (6+3)
Kalp Atisi: -
Tahmini cinsiyet: -
Tahmini dogum tarihi: 2 Nisan 2025
Sehir: ANKARA

Ben diğer hafta gidicem kese için muhtemelen haftamda da değişiklik yapar doktor o yüzden sonra değiştirebiliriz. Yine de bazılarını gireyim.

Kilo:72
1.çocuk
Sat: 3 temmuz
Tahmini doğum tarihi: 17 Nisan

beezuus 88prenses22 balarisii kese gözükme ve kalp atışı duyma tarihlerini hafta olarak yazarmısınız kızlar

Canım doktor net hafta söylemedi bana o nedenle yazmadım. Hatta sordum kaç haftalık diye 4 falan dedi. Geç döllenme benim. Kilom 101

hahahahah olabilir kuzum olsun saglikli seyler ye bisey olmaaz <3

Yas: 36
Kacinci cocuk: 2. çocuk
Sat: 3 temmuz
Kese:
Tahmini cinsiyet: KIZ
Tahmini dogum tarihi: 12.04.2025
Hamile kalınan kilo: 88 kg

hahahahah olabilir kuzum olsun saglikli seyler ye bisey olmaaz <3
Aynen canım öyle yapmaya çalışıyorum ben de ben bu hafta da gitmicem galiba kese için diğer haftaya gitmeye karar verdik eşimle. Bir kere kan veririm sağlık ocağında bu hafta içi artışa bakarım bir diyorum. Gitmek de istiyorum aslında çok heyecanlıyım ama haftaya gitmek daha mantıklı olacak gibi geldi. Napsam bilemedim

Aa neden gitmiyosunuz bu hafta keseyi görmeye

Yas: 29
Kacinci cocuk: ilk
Sat: 21 haziran
Kese: 3 Ağustos (4+6) geç döllenme
Tahmini cinsiyet: -
Tahmini dogum tarihi: 6 Nisan 2025
Kilo:58

Kızlar tablo oluşturuldu , bilgileri kontrol edip unuttuğum varsa bana yazar mısınız ? Mesaj olarak ta iletebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…