Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa bilmiyorum bell bir nedeni yok aslında bekleyelim dedik. Bu hafta gidince kalp atışı için 2 hafta daha gerekiyor ya çok uzun geliyor o süre bana diğer hafta gidip aradaki zamanı kısaltmak istiyorum sanırım
Evet kese göründükten 2 hafta sonra çağırdı beni de doktorum kalp atıslari icin o kadar sabredebilecek misiniz ya

Kızlar ben de yazayım
Yas: 38
Kacinci cocuk: 1. çocuk
Sat: 5 temmuz
Kese: 5+1 hf
Kalp Atisi: 20 ağustos randevu
Tahmini cinsiyet:
Tahmini dogum tarihi: 11.04.2025
Hamile kalınan kilo: 66 kg

Kızlar tablo oluşturuldu , bilgileri kontrol edip unuttuğum varsa bana yazar mısınız ? Mesaj olarak ta iletebilirsiniz.
Yas 30
Sat 13 temmuz
2.cocuk
Guncel 59 kilo
Kese ve kalp atışı henüz görünmedi
Tahmini doğum 19 Nisan
Şimdilik bu kadar

Herkes yazmış ben de yazayım
Kaçıncı çocuk: ilk olacak inşallah
Sat: 3 temmuz
Kese: 5+2 de göründü (09.08.2024)
Kalp Atışı: 26 ağustos randevu
Tahmini cinsiyet:
Tahmini doğum tarihi: 09.04.2025
Hamile kalınan kilo: 59 kg

Ayy hiç bilmiyorum cumayı atlatırsak tamam sonrası çabuk geçer inşallah hayırla. Canım bu arada sana rutin testler yaptılar mı keseyi görmeye gittiğinde?
Insallah canim ben ilk kan vermeye saglik ocagina gitmistim. 2 gunluk artisi takip etmek icin tekrar saglik ocagina gittim, bana doktor gebeliginiz kesin dedi 4 tup kan arti idrar ornegi aldi. Ertesi gun doktora gittigimde de kan tahlili isteyecekti ama ben yaptirdigimi soyledim, sonuclari gosterdim. Kan degerleriniz normal sadece folik asit kullanmaya devam edin dedi bana canim

Hmm tamam canım çok teşekkürler. Ben de bu hafta sağlık ocağında kan vereyim bir kez diyorum. Geçen ay düşükten dolayı kanım biraz düşmüştü. Kan ilacı kullanıyorrum. Hem onlara bakılır hem de HCG ölçtürmüş olurum tekrar

Evet kese göründükten 2 hafta sonra çağırdı beni de doktorum kalp atıslari icin o kadar sabredebilecek misiniz ya
Beni 3 hafta sonra çağırdı ya ama dayanayıp erken gideceğim galiba, keseyi ne zaman gördüğünüz ve kaç haftalık oluyor kalp atışı için giderseniz

Belki sizinde aile hekiminiz onceki betanizi gorunce gebelikte yapilan tahlilleri yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…